Povezane vesti
Čepurin kod Vučića: Ruski ambasador najavio dolazak Šojgua na proslavu oslobođenja Beograda
Kurir 17.10.2017
BEOGRAD - Srbija će, u skladu sa politikom nezavisnosti i vojne neutralnosti, dalje razvijati dobre odnose sa Rusijom u obostranom interesu, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u razgovoru sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom… »
Čepurin: Šojgu u petak na proslavi u Beogradu
RTS 17.10.2017
Rusija je spremna da ide napred onoliko koliko je za to spremna Srbija, poručio je ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin. Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Čepurin najavio je da će predstojećoj proslavi oslobađanja Beograda prisustvovati… »
Čepurin: Rusiji i Srbiji predstoji period tesnih veza
Blic 16.10.2017
Ruski ambasador u Srbiji Aleksandar Čepurin istakao je da Rusiju i Srbiju očekuje period tesnih veza, te najavio da će ministar odbrane Rusije Sergej Šojgu uskoro doputovati u Beograd, gde će prisustvovati obeležavanju 73 godine od oslobođenja… »
Vesti dana »

Studenti u blokadama pozvali građane da danas budu u generalnom štrajku
Insajder pre 33 minutajoš 3 povezane

"Amerika nas je izdala": Ukrajinski vojnici besni nakon svađe Tramp-Zelenski: Neka otvoreno izrazi svoju podršku Putinu
Blic pre 9 satijoš 2 povezane

Bajern bolji od Zvezde, drugi uzastopni poraz crveno-belih u Evroligi
Danas pre 7 satijoš 4 povezane

Oglasio se RHMZ: Natprosečno visoke temperature i narednih dana, a onda sledi potpuni obrt
Telegraf pre 1 satjoš 6 povezanih