Povezane vesti

Brnabić: Smeniću ministre ako...

Brnabić: Smeniću ministre ako...

Mondo 17.10.2017
Evo šta kaže premijerka Ana Brnabić komenatrišući priče o svađama ministara i eventualne smene. Foto: Tanjug, Dimitrije Goll Ana Brnabić "Smena može da bude samo ako izostanu rezultati." "Mislim da smo u prvih 100 dana uspeli da pokažemo da… »
Intervju Brnabić za "Novosti": Nek me zovu i "fikus" ako ćemo ići napred

Intervju Brnabić za "Novosti": Nek me zovu i "fikus" ako ćemo ići napred

Večernje novosti 17.10.2017
Premijerka Ana Brnabić za "Novosti" o prvih sto dana rada kabineta, odnosima u Nemanjinoj, strateškom pravcu države, saradnji sa predsednikom, rešavanju kosovskog čvora i EU. NAJVAŽNIJE mi je da svakog dana damo sve od sebe da Srbija ide napred. I… »
Brnabićeva upozorava na smene ako izostanu rezultati Vlade: Neka me zovu i fikus, samo da Srbija ide napred

Brnabićeva upozorava na smene ako izostanu rezultati Vlade: Neka me zovu i fikus, samo da Srbija ide napred

Kurir 17.10.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da su rezultati rada Vlade danas odlični i vidljivi, zato što svi svi dele istu želju "da Srbija postane bolja i uspešnija" i dodala da smena u Vladi može biti samo ako izostanu rezultati. "Mi smo tu… »
Brnabić: Biće smene ministara ako ne bude rezultata

Brnabić: Biće smene ministara ako ne bude rezultata

Pravda 17.10.2017
Mislim da smo u prvih 100 dana uspeli da pokažemo da možemo da nastavimo reforme i da imamo rezultate, očekujem da nastavimo nesmanjenom snagom i sa još boljim fokusom i koordinacijom, sumirala je rad vlade u prvih 100 dana premijerka Ana Brnabić… »

Vesti dana »