Povezane vesti

Dodik: Sve što su Izetbegovići pokrali neka nose u Tursku

Dodik: Sve što su Izetbegovići pokrali neka nose u Tursku

N1 Info 21.10.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik prokomentarisao je izjavu Bakira Izetbegovića o tome da je Alija Izetbegović "u amanet Erdoganu ostavio BiH". Izvor: N1 Dodik je ponovio da ga Bosna i Hercegovina ne zanima, da to nije njegova zemlja i da je ne… »
Erdogan o amanetu: Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada

Erdogan o amanetu: Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada

RTS 21.10.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan govorio je o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH. Erdogan je u Istanbulu govorio na sastanku… »
Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada: Erdogan o amanetu Izetbegovića

Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada: Erdogan o amanetu Izetbegovića

Telegraf 21.10.2017
Predsednik Turske je podsetio da je Izetbegovića posetio u bolnici dan pre smrti i da mu je on tada kazao: “Tajipe, vi ste potomci sultana Fatiha, ovaj prostor je vama u amanet, zato ga čuvajte”. Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan… »
Erdogan prihvatio alijin "amanet": Ko može da uzme Drinu Turcima?!

Erdogan prihvatio alijin "amanet": Ko može da uzme Drinu Turcima?!

Pravda 21.10.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o "amanetu" koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska „naravno nikada neće ostaviti” BiH. Anadolija navodi da je Erdogan u Istanbulu… »
Erdogan o amanetu: Kako da ostavimo Mostar, Drinu? Nećemo nikada

Erdogan o amanetu: Kako da ostavimo Mostar, Drinu? Nećemo nikada

RTV 21.10.2017
ISTANBUL - Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH. Anadolija navodi da je Erdogan u… »
Erdogan o amanetu: Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada

Erdogan o amanetu: Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada

Dnevnik 21.10.2017
ISTANBUL: Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH. Anadolija navodi da je Erdogan… »
Erdogan o Alijinom amanetu: Naravno da nikad nećemo da ostavimo Drinu!

Erdogan o Alijinom amanetu: Naravno da nikad nećemo da ostavimo Drinu!

Vesti online 21.10.2017
Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH. Anadolija navodi da je Erdogan u… »
Erdogan o amanetu: Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada

Erdogan o amanetu: Kako mi da ostavimo Drinu? Nećemo nikada

Večernje novosti 21.10.2017
Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan govorio je o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH. Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan… »
Erdogan o izetbegovićevom amanetu: Nikada nećemo ostaviti Drinu!

Erdogan o izetbegovićevom amanetu: Nikada nećemo ostaviti Drinu!

Kurir 21.10.2017
Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović i rekao da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH. Anadolija navodi da je Erdogan u… »
Erdogan o amanetu: Kako da ostavimo BiH?

Erdogan o amanetu: Kako da ostavimo BiH?

Mondo 21.10.2017
Turski predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o amanetu koji mu je na samrti ostavio ratni predsednik Bosne i Hercegovine Alija Izetbegović. Foto: Tanjug, Dragan Kujundžić On je izjavio da Turska "naravno nikada neće ostaviti" BiH… »
Aliju nisu birali Srbi,šta bi srpsko mogao da nudi Erdoganu

Aliju nisu birali Srbi,šta bi srpsko mogao da nudi Erdoganu

Studio B 21.10.2017
Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje, kaže predsednik Srpske Milorad Dodik, komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića kako je njegov otac… »
Erdogan o “Alijinom amanetu”: Nikada to nećemo ostaviti

Erdogan o “Alijinom amanetu”: Nikada to nećemo ostaviti

Sandžak haber 21.10.2017
Turski predsjednik je podsjetio kako je Izetbegovića posjetio u bolnici samo dan njegove smrti, te ispričao šta mu je ovaj tada kazao Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan govorio je danas o posjeti prvom predsjedniku RBiH Aliji… »
Erdogan govorio o Izetbegovićevom amanetu

Erdogan govorio o Izetbegovićevom amanetu

Al Jazeera 21.10.2017
Turski predsjednik poručio da oporuka prvog predsjednika BiH nije samo vid ljubaznosti koja mu je ukazana... Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan govorio je danas o posjeti Aliji Izetbegovića, dan prije njegove smrti, kao i o amanetu koji… »
Dodik: Hrvati neka me se ne plaše, a Rusiji da objasne

Dodik: Hrvati neka me se ne plaše, a Rusiji da objasne

Pravda 21.10.2017
Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje, kaže predsednik Srpske Milorad Dodik, komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića kako je njegov otac… »
Aliju nisu birali Srbi, šta bi srpsko mogao da nudi Erdoganu

Aliju nisu birali Srbi, šta bi srpsko mogao da nudi Erdoganu

Večernje novosti 21.10.2017
Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje, kaže predsednik Srpske Milorad Dodik. Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku… »
"Alija nikada nije predstavljao Srbe, a da nije umro..."

"Alija nikada nije predstavljao Srbe, a da nije umro..."

Vesti online 21.10.2017
"BiH me ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje", kaže predsednik Srpske Milorad Dodik. Dodik je to izjavio komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića kako je njegov… »
Dodik: Alija nikad nije predstavljao Srbe, a Izetbegovići Erdoganu mogu dati ono što lično imaju

Dodik: Alija nikad nije predstavljao Srbe, a Izetbegovići Erdoganu mogu dati ono što lično imaju

Kurir 21.10.2017
Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje, kaže predsednik Srpske Milorad Dodik, komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića kako je njegov otac… »
Dodik: BiH me ne zanima, volim Repubiku Srpsku i Srbiju

Dodik: BiH me ne zanima, volim Repubiku Srpsku i Srbiju

RTS 21.10.2017
Komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića da je njegov otac Alija Izetbegović pre smrti turskom predsedniku Redžepu Tajipu Erdoganu ostavio "u amanet" brigu za BiH, predsednik Srpske Milorad Dodik kaže da je njegova zemlja… »
Dodik: Hrvati neka me se ne plaše, a Rusiji da objasne

Dodik: Hrvati neka me se ne plaše, a Rusiji da objasne

Sputnik 21.10.2017
Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje, kaže predsednik Srpske Milorad Dodik, komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića kako je njegov otac… »
Izetbegović: Reakcije na moju izjavu su "cepidlačenja"

Izetbegović: Reakcije na moju izjavu su "cepidlačenja"

Vesti online 21.10.2017
Član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović kaže da su reakcije na njegovu izjavu da je njegov otac Alija ostavio BiH u amanet predsedniku Turske, "cepidlačenja". - To su cepidlačenja, jer šta je amanet nego briga? Ostaviti nekome nešto u amanet… »
Izetbegović: Reakcije na moju izjavu su cepidlačenja

Izetbegović: Reakcije na moju izjavu su cepidlačenja

Večernje novosti 21.10.2017
Lider SDA i bošnjački član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je danas da su reakcije na njegovu izjavu da je njegov otac Alija ostavio BiH u amanet predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu, "cepidlačenja" Lider SDA i bošnjački član… »

Vesti dana »