Povezane vesti

Zašto svekar ubijene Jelene Marjanović ne skida osmeh s lica? Otkrivamo šta se krije iza ove jezive misterije!

Zašto svekar ubijene Jelene Marjanović ne skida osmeh s lica? Otkrivamo šta se krije iza ove jezive misterije!

Kurir 24.10.2017
Svirepo ubistvo pevačice "Granda" Jelene Marjanović već 17 meseci intrigira srpsku javnost. Prema verziji supruga ubijene pevačice, za sada jedinog osumnjičenog i uhapšenog za ovo ubistvo, Jelena je nestala 2. aprila 2016. oko 15. 30 na nasipu u… »
"Napravila sam fatalnu grešku": Jelenina mama pre smrti ponavljala jednu rečenicu koja može da promeni tok

"Napravila sam fatalnu grešku": Jelenina mama pre smrti ponavljala jednu rečenicu koja može da promeni tok

Pravda 24.10.2017
Nekoliko dana posle Jecine smrti Zorica mi je rekla: "Napravila sam fatalnu grešku u policiji! Rekla sam da je Jelena trčala na nasipu. A ona nikada nije spomenula nasip!", kaže bliska prijateljica Jelene Krsmanović. Prema rečima Jelenine bliske… »
"Napravila sam fatalnu grešku": Majka ubijene pevačice do smrti govorila samo jedno

"Napravila sam fatalnu grešku": Majka ubijene pevačice do smrti govorila samo jedno

Blic 24.10.2017
Nekoliko dana posle Jecine smrti Zorica mi je rekla: "Napravila sam fatalnu grešku u policiji! Rekla sam da je Jelena trčala na nasipu. A ona nikada nije spomenula nasip!", kaže za "Blic" bliska prijateljica Jelene Krsmanović. Prema rečima Jelenine… »

Vesti dana »