London - Sok ostao u trci za polufinale

London - Sok ostao u trci za polufinale

Sportske.net pre 9 dana
Amerikanac Džek Sok upisao je prvi trijumf u grupnoj fazi završnog Mastersa u Londonu i tako ostao u trci za plasman u polufinale.
Američki teniser Džek Sok pobedio je danas petog igrača sveta Marina Čilića iz Hrvatske posle tri seta, 5:7, 6:2, 7:6 i zadržao šanse za plasman u polufinale. Sok, deveti teniser sveta, pobedio je za dva i po sata, četiri puta je... »

Prvenac na završnom mastersu: Preokret Soka za pobedu protiv Čilića

Blic sport pre 9 dana
Američki teniser Džek Sok ostvario je prvu pobedu u karijeri na završnom mastersu, pošto je u drugom kolu grupe "Boris Beker" savladao Hrvata Marina Čilića 5:7, 6:2, 7:6 (7:4).
Foto: Tanjug/AP Džek Sok Sok je do trijumfa došao posle preokreta i zadržao je šanse da se plasira u polufinale, a odluka će pasti u poslednjem kolu protiv Zvereva. Sa druge strane, Čilić ima dva poraza. U drugom meču grupe u... »

Završni masters: Sok preokrenuo i srušio Čilića

Hot sport pre 9 dana
Na poslednjem Mastersu u Londonu Amerikanac Džek Sok je bio bolji od Marina Čilića u drugom kolu ‘Boris Beker’ grupe. Američki teniser je protiv Hrvata odigrao sjajan meč, iako je gubio u setovima posle izgubljenog prvog rezultatom 7:5. Odgovor je usledio vrlo brzo, sa 6:2 je poravnao rezultat u... »

Sok pobedio Čilića na završnom ATP turniru u Londonu

Večernje novosti pre 9 dana
Američki teniser je, pošto je izgubio prvi i gubio u trećem setu 4:2, uspeo da napravi preokret i savlada Hrvata 5:7, 6:2, 7:6
Američki teniser Džek Sok pobedio je petog igrača sveta Marina Čilića iz Hrvatske posle tri seta, 5:7, 6:2, 7:6 i zadržao šanse za plasman u polufinale. Sok, deveti teniser sveta, pobedio je za dva i po sata, četiri puta je... »

Sok pobedio Čilića na završnom ATP turniru u Londonu

Novi magazin pre 9 dana
Američki teniser Džek Sok pobedio je danas petog igrača sveta Marina Čilića iz Hrvatske posle tri seta, 5:7, 6:2, 7:6 i zadržao šanse za plasman u polufinale.
Sok, deveti teniser sveta, pobedio je za dva i po sata, četiri puta je oduzeo servis Čiliću, koji je napravio tri brejka. Čilić je u taj-brejku trećeg seta vodio sa 4:2, ali je Sok uspeo da preokrene i ostvari prvu pobedu u Grupi... »

London: Sok posle preokreta porazio Čilića

B92 pre 9 dana
B92: London: Sok posle preokreta porazio Čilića
Džek Sok pobedio je Marina Čilića posle preokreta u tri seta na Završnom Mastersu u Londonu i zadržao šanse za plasman u polufinale – 5:7, 6:2, 7:6(4).
Amerikanac, deveti teniser sveta, pobedio je za dva i po časa igre, četiri puta je oduzeo servis Hrvatu, petom igraču planete, koji je napravio tri brejka. Čilić je u taj-brejku trećeg seta vodio sa 4:2, ali je Sok uspeo da... »

Ponovo povreda: Nadal se povukao sa Završnog mastersa u Londonu

Hot sport pre 9 dana
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena. Nadal je sinoć izgubio od Belgijanca Davida Gofana u prvom kolu poslednjeg turnira u sezoni, a nakon tog meča je saopštio da se i dalje bori sa povredom kolena. – Moja sezona je gotova. Trudio sam se, uradio... »

Nadal se zbog povrede kolena povukao sa završnog ATP Mastersa

Sportski žurnal pre 9 dana
Svetski teniser broj jedan Rafael Nadal povukao se sa završnog ATP Mastersa u Londonu zbog povrede kolena
U prvom meču na završnom turniru Rafael Nadal je poražen od belgijskog tenisera Davida Gofana sa 7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 6:4. - Nisam spreman da igram... Mnogo sam se borio znajući da je to moj poslednji meč sezone - rekao je Nadal... »

Zemljak menja Nadala u Londonu

Mondo pre 9 dana
Nakon što je prvi teniser sveta odlučio da se povuče sa završnog turnira sezone organizatori su šansu pružili prvoj zameni
Foto: Guliver/Getty images/Etienne Oliveau Kao i prethodnih godina na završnom turniru sezone neće igrati samo osmorica najboljih koji su to pravo stekli plasmanom na ATP listi. Ove godine među igračima u Londonu trebalo je da... »

Nadal se povukao sa završnog ATP Mastersa

Vesti online pre 9 dana
Svetski teniser broj jedan Rafael Nadal povukao se sa završnog ATP Mastersa u Londonu zbog povrede kolena.
- Nisam spreman da igram... Mnogo sam se borio znajući da je to moj poslednji meč sezone - rekao je Nadal novinarima posle pobede belgijskog tenisera Davida Gofana nad njim rezultatom 7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 6:4. Španski teniser je... »

Nadal se povukao sa Završnog turnira

B92 pre 9 dana
B92: Nadal se povukao sa Završnog turnira
Prvi teniser sveta Rafael Nadal povukao se sa Završnog turnira u Londonu zbog povrede kolena.
Nadal je takmičenje završio posle prvog meča u grupi i poraza od Davida Gofana u tri teška seta, a odmah po završetku bilo je jasno da je pod znakom pitanja za nastavak takmičenja. Španac je obnovio povredu kolena desne noge na... »

London: Nadal se povukao sa Završnog turnira

Dnevnik pre 9 dana
Prvi teniser sveta Španac Rafael Nadal povukao se sa Završnog turnira u Londonu zbog povrede kolena.
On je takmičenje završio posle prvog meča u grupi i poraza od Davida Gofana u tri seta 2:1 (7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 6:4), a odmah po završetku bilo je jasno da je pod znakom pitanja za nastavak takmičenja. Španac je obnovio povredu... »

Nadal se povukao iz Londona

Večernje novosti pre 9 dana
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena. Nadal je sinoć izgubio od Belgijanca Davida Gofana u prvom kolu poslednjeg turnira u sezoni, a nakon tog meča je saopštio da se i dalje... »

Sportske.net pre 9 dana
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena.
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena. Nadal je sinoć izgubio od Belgijanca Davida Gofana u prvom kolu poslednjeg turnira u sezoni, a nakon tog meča je saopštio da se i dalje... »

Nadal čestitao Božić u novembru: Idem ja sad

Mozzart sport pre 9 dana
Povreda kolena jača od Španca
Bila je to godina za pamćenje, ali sada je završena, pošto je Rafael Nadal u porazu od Davida Gofana shvatio da ne može da dobije rat sa svojim kolenom. "Idem ja sad, sezona je gotova. Stvarno nisam spreman da igram. Hvala vam i srećan Božić svima", rekao je... »

Rafael Nadal se povukao sa turnira u Londonu

Danas pre 9 dana
Španski teniser Rafael Nadal odlučio je da se povuče sa završnog ATP turnira u Londonu zbog obnovljene povrede desnog kolena. Pres služba takmičenja je potvrdila da najbolji igrač sveta nije u stanju da nastavi da se bori i umesto njega šansu će dobiti rezervista Pablo Karenjo Busta. Učešće Španca... »

Novi magazin pre 9 dana
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena.
Nadal je sinoć izgubio od Belgijanca Davida Gofana u prvom kolu poslednjeg turnira u sezoni, a nakon tog meča je saopštio da se i dalje bori sa povredom kolena. "Moja sezona je gotova. Trudio sam se, uradio sam sve što sam mogao... »

Beta pre 9 dana
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Završnog mastersa u Londonu zbog povrede kolena. Nadal je sinoć izgubio od Belgijanca Davida Gofana u prvom kolu poslednjeg turnira u sezoni, a nakon tog meča je saopštio da se i dalje bori sa povredom kolena. "Moja sezona je gotova. Trudio sam se, uradio... »

Đukić: U krvnoj slici Partizana je da ide na pobedu!

Hot sport  pre 7 sati  još 18 povezanih

Ročesti: Nemamo problema sa samopouzdanjem

B92  pre 8 sati  još 8 povezanih

Zadovoljan: Milojević: Očekujem punu “Marakanu” protiv Kelna

Blic sport  pre 10 sati  još 5 povezanih

Haradinaj: Nacionalni praznik Albanije - slobodan dan na KiM

Večernje novosti  pre 12 sati  još 1 povezana

Dačić: Pacoli je malo nervozan, ne ide im kako su planirali

Večernje novosti  pre 11 sati  još 2 povezane
©2017 Netmark d.o.o.