Povezane vesti
Brnabić:Srbija prednjači po broju ugovora
Studio B 27.11.2017
Modernizacja pruge Beograd-Budimpešta jedan je od najvažnijih projekata inicijative 16+1, odnosno saradnje Kine sa 16 zemalja centralne i istočne Evrope, izjavila je predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i istakla da to pokazuje da je naša zemlja… »
Odlična saradnja Srbije i Estonije u oblasti digitalizacije i eUprave
BK TV 27.11.2017
Uslovi poslovanja u Srbiji su poboljšani poslednjih godina, i investitori iz Estonije su više nego dobrodošli, poručila je premijerka Brnabić u razgovoru sa zvaničnicima iz Estonije. Premijerka Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa… »
Brnabić: Saradnja sa Kinom plodonosna za Srbiju
N1 Info 27.11.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, koja učestvuje na Samitu Kine i zemalja Centralne i Istočne Evrope (CIEZ) u Budimpešti, u obraćanju na plenarnoj sesiji poručila je da je Srbija u potpunosti posvećena unapređenju sveukupnih odnosa između… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana