Povezane vesti

(Kurir TV) šokantno! Šutanovac: Janković me zvao u Vučićevu vladu! Nudio mi je mesto ministra policije!

(Kurir TV) šokantno! Šutanovac: Janković me zvao u Vučićevu vladu! Nudio mi je mesto ministra policije!

Kurir 02.12.2017
Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković planirao je da posle predsedničkih izbora od predsednika Aleksandra Vučića traži premijersko mesto, a od svojih saradnika podršku da sa naprednjacima napravi koncentracionu vladu! Lider Demokratske… »
Janković hteo u Vladu sa SNS

Janković hteo u Vladu sa SNS

Večernje novosti 02.12.2017
Lider Pokreta slobodnih građana planirao da protestima sebi obezbedi visoku poziciju u vlasti. Planirao da prizna predsedničke izbore ako zauzme mesto premijera. LIDER Pokreta slobodnih građana Saša Janković hteo je protestima posle predsedničkih… »
Isplivalo: Janković hteo u vladu sa SNS

Isplivalo: Janković hteo u vladu sa SNS

Pravda 02.12.2017
Lider Pokreta slobodnih građana planirao da protestima sebi obezbedi visoku poziciju u vlasti. Planirao da prizna predsedničke izbore ako zauzme mesto premijera. Prema informacijama objavljenim na sajtu Večernjih novosti, Jankovićeva ideja bila je da… »
Sumanuta ideja Jankovića: Hteo od Vučića da traži premijersko mesto, a Šutanovcu nudio da bude ministar policije

Sumanuta ideja Jankovića: Hteo od Vučića da traži premijersko mesto, a Šutanovcu nudio da bude ministar policije

Telegraf 02.12.2017
- To je bio prvi kamen spoticanja jer sam ja bio rezolutno protiv bilo kakve saradnje s Vučićem u bilo kakvoj vladi - kaže Šutanovac. Tvrdnju akademika Dušana Teodorovića, nekadašnjeg člana predsedništva Pokreta slobodnih građana, da je lider… »

Vesti dana »