Povezane vesti

Rekao sam tilersonu otvoreno: Dačić razgovarao sa šefovima diplomatije SAD-a, Rusije i Britanije

Rekao sam tilersonu otvoreno: Dačić razgovarao sa šefovima diplomatije SAD-a, Rusije i Britanije

Pravda 07.12.2017
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić nakratko je danas razgovarao sa šefom ruske diplomatije Sergejem Lavrovom u Beču, gde učestvuju na 24. savetu ministara OEBS-a. Dačić je razgovarao i sa šefom američke… »
Dačić: Skrenuo sam pažnju Tilersonu na stari establišment

Dačić: Skrenuo sam pažnju Tilersonu na stari establišment

Danas 07.12.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić je na marginama Ministarskog saveta OEBS u Beču razgovarao sa državnim sekretarom SAD Reksom Tilersonom, ministrom spoljnih poslova Rusije Sergejem Lavrovom, šefom ukrajinske diplomatije Pavlom Klimkinom i… »
Tilerson o Jerusalimu: Tramp sproveo volju građana

Tilerson o Jerusalimu: Tramp sproveo volju građana

Politika 07.12.2017
BEČ - Ministar spoljnih poslova SAD Reks Tilerson istakao je danas u Beču, povodom odluke američke adminsitracije da prizna Jerusalim kao glavni grad Jerusalima, da Vašington neće tako brzo premesiti svoju amabsadu. Tilerson je, nakon bilateralnog… »
Dačić: OEBS-u potreban detant

Dačić: OEBS-u potreban detant

Dnevnik 07.12.2017
BEČ: Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da se OEBS nalazi u dubokoj krizi i da je, kao i u vreme stavranja te organizacije, potreban detant, to jest popuštanje zategnutosti u odnosu velikih sila… »

Vesti dana »