Povezane vesti

Trenutak kada je sve krenulo naopako! Sloba rekao Luni: "Ako me ostaviš, ubiću te", a ona mu još žešće uzvratila! (video)

Trenutak kada je sve krenulo naopako! Sloba rekao Luni: "Ako me ostaviš, ubiću te", a ona mu još žešće uzvratila! (video)

Press 07.12.2017
Nakon raskida Slobe i Lune mnogo komentara je izazvala jedna Radanovićeva rečenica. Tokom burne žurke, pijani Sloba i Luna su imali seks, svađali se i na kraju raskinuli, a jedan momenat je mnogima promakao, i fanovi pevačice i blogerke ga sada… »
Postaje zabrinjavajuće! Sloba zapretio luni: Ako me ostaviš, ubiću te! (video)

Postaje zabrinjavajuće! Sloba zapretio luni: Ako me ostaviš, ubiću te! (video)

Press 07.12.2017
Jedva ga je smirila. Turbulentna noć je iza Slobe Radanovića i njegove devojke Lune Đogani. Radanović je sinoć ljubomorisao, jer je novi ukućanin prilazio blogerki samo kada je ona bila sama, što ga je izbacilo iz takta. - Volim te, najviše na… »
(Video) Ubiću te, ako me ostaviš! Ja ću tebe kastrirati! Sloba i Luna u strastvenom zagrljaju pretili jedno drugom

(Video) Ubiću te, ako me ostaviš! Ja ću tebe kastrirati! Sloba i Luna u strastvenom zagrljaju pretili jedno drugom

Kurir 07.12.2017
Burna noć je iza Slobe Radanovića i njegove devojke Lune Đogani. Radanović je sinoć pravio ljubomorne scene jer je novi ukućanin prilazio blogerki samo kada je ona bila sama, što ga je dovelo do nervnog rastrojstva. On se toliko razbesneo da je… »

Vesti dana »