Povezane vesti

Tepić: Iz Skupštine sam otišla u policiju da prijavim Vacića

Tepić: Iz Skupštine sam otišla u policiju da prijavim Vacića

N1 Info 07.12.2017
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su Tomislava Lovrekovića iz Novog Sada zbog sumnje da je pretio smrću poslanici Mariniki Tepić. Lovrekoviću je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će biti priveden Višem javnom… »
Stefanović: Drago mi je što kritičari sada odaju priznanje za brzu reakciju MUP-a

Stefanović: Drago mi je što kritičari sada odaju priznanje za brzu reakciju MUP-a

Telegraf 07.12.2017
- Ne postoji nijedna pretnja koja je prošla bez policijske istrage - naglasio je ministar. Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović zadovoljan je što su česti kritičari policije danas odali priznanje pripadnicima… »
Stefanović o hapšenju zbog pretnji Mariniki Tepić: Drago mi je što sada i kritičari odaju priznanje policiji!

Stefanović o hapšenju zbog pretnji Mariniki Tepić: Drago mi je što sada i kritičari odaju priznanje policiji!

Srbija danas 07.12.2017
MUP o svakom slučaju, koji se prijavi policiji ili koji njegovi pripadnici sami uoče, odmah obaveštava nadležno tužilaštvo i po njihovom nalogu preduzima zakonske mere i radnje. Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša… »
BEOGRAD: Uhapšen zbog pretnji smrću poslanici Mariniki Tepić

BEOGRAD: Uhapšen zbog pretnji smrću poslanici Mariniki Tepić

Moj Novi Sad 07.12.2017
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su T. L. (1988) zbog postojanja osnova sumnje da je uputio pretnje smrću narodnoj poslanici Mariniki Tepić, javlja portal MUP Srbije. Zbog sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje sigurnosti… »

Vesti dana »