Povezane vesti
Islamska država preuzela odgovornost za napad u Kabulu
Novi magazin 28.12.2017
Grupa Islamska država preuzela je odgovornost za današnji napad na šiitski kulturni centar u Kabulu u kome je poginulo najmanje 40 ljudi, javila je propagandna agencija te ekstremističke grupe Amak. Islamska država je saopštila da su upotrebljene… »
Tragedija u Avganistanu: U eksploziji mine na putu stradalo šestoro dece
Blic 28.12.2017
Šestoro dece je poginulo kada je eksplodirala mina na putu u severnoj avganistanskoj provinciji Balh, saopštili su danas zvaničnici. Kako su naveli, radi se o deci pastirima uzrasta od osam do 10 godina. Za sada niko nije preuzeo odgovornost za ovu… »
(Video) Horor u kabulu! Dvostruki samoubilački napad: 40 poginulih, tela razbacana na sve strane!
Kurir 28.12.2017
Za sada niko nije preuzeo odgovornost za napad. Navodno su eksplozivne naprave detonirali napadači-samoubice, objavila je televizija "1 TV", navodeći reči portparola Ministarstva unutrašnjih poslova Avganistana. Suicide attack in #Afghan capital… »
Vesti dana »

Uživo pogledajte najnovije slike sa protesta! Sve veće tenzije: Topovski udari ispred Pionirskog parka, blokaderi nasrću štapovima na policiju
Kurir pre 0 minutajoš 57 povezanih

MUP: Određeno zadržavanje osumnjičenom da je u Žarkovu automobilom oborio tri osobe
Euronews pre 2 satajoš 32 povezane

UŽIVO Ogroman broj ljudi na protestu na ulicama Beograda, raspoređene i jake snage policije(FOTO/VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 39 povezanih

Zelenski: Ukrajinske snage nisu opkoljene u Kursku, novo gomilanje ruske vojske
Al Jazeera pre 2 satajoš 23 povezane