Povezane vesti

Krvavi obračun u višnjičkoj banji: "Sina su mi upucali pred decom zbog duga od 400 evra" (video)

Krvavi obračun u višnjičkoj banji: "Sina su mi upucali pred decom zbog duga od 400 evra" (video)

Blic 12.01.2018
"Sklonila sam decu, a onda je počela pucnjava. Kada sam pogledala iza vrata, zatekla sam sina kako leži u lokvi krvi", priča majka Aleksandra V. (46), koji je upucan u glavu večeras u njihovom stanu na Slanačkom putu, u beogradskom naselju… »
Napad zbog 400 evra: Brat upucanog muškarca: Taj Roki je dolazio i ranije i pretio Aleksandru, a sad ga je teško ranio

Napad zbog 400 evra: Brat upucanog muškarca: Taj Roki je dolazio i ranije i pretio Aleksandru, a sad ga je teško ranio

Blic 12.01.2018
- Samo su mi rekli da je operisan, spremam se da odem u bolnicu, jer brata još vode kao N. N. lice i moram da odnesem njegovu ličnu kartu i zdravstvenu knjižicu, rekao je za "Blic" Stevica A, brat Aleksandra V, koga smo jedinog zatekli u kući na… »
(Uznemirujuće) majka čoveka upucanog u glavu otkrila detalje zločina: Roki je upao u stan, upucao Aleksandra u glavu a…

(Uznemirujuće) majka čoveka upucanog u glavu otkrila detalje zločina: Roki je upao u stan, upucao Aleksandra u glavu a…

Press 12.01.2018
Slobodanka V., majka Aleksandra koji je večeras upucan u svom stanu u Višnjičkoj banji ispričala za Kurir je kako se dogodio incident kada je pucač pod nadimkom Roki došao u njihovu kuću i upucao njenog sina pred dvoje male dece. Ona je ispričala… »

Vesti dana »