Povezane vesti

Nisu se proslavili: Đoković prvi put igrao zajedno sa Federerom, pa raspalio po njemu (video)

Nisu se proslavili: Đoković prvi put igrao zajedno sa Federerom, pa raspalio po njemu (video)

Hot sport 22.09.2018
Veliki teniski rivali Novak Đoković i Rodžer Fedrer odigrali su zajedno u dublu meč na ‘Lejver kupu’ u Čikagu. To nije bila dobra kombinacija, pošto su poraženi od para Kevin Anderson i Džek Sok 7:6, 3:6 i 6:10. Zanimljiv detalj meča dogodio… »
Nole "zakucao" lopticu u Federera (video)

Nole "zakucao" lopticu u Federera (video)

Mondo 22.09.2018
Kako je Nole pokušao da onesposobi saigrača Federera... Novak Đoković i Rodžer Federer brane boje Evrope na Lejver kupu, egzibiciji koja se održava u Čikagu. Srbin i Švajcarac bili su partneri u dublu… View this post on Instagram Veliki teniski… »
Zanimljiv razgovor Đokovića i federera Novak: Srce mi je stalo na tri sekunde; Rodžer: Brate, zato ne igramo parove (video)

Zanimljiv razgovor Đokovića i federera Novak: Srce mi je stalo na tri sekunde; Rodžer: Brate, zato ne igramo parove (video)

Večernje novosti 22.09.2018
Ovo je prvi put da smo, na dnevnom nivou, Rodžer i ja proveli ovoliko vremena zajedno. Naš odnos je ojačao. Bilo je veoma zabavno, sjajno iskustvo, kaže Novak Đoković. Novak Đoković i Rodžer Federer su godinama veliki rivali, čak su nekada išli… »
Novak: Ojačana je veza između Rodžera i mene

Novak: Ojačana je veza između Rodžera i mene

N1 Info 22.09.2018
Novak Đoković kaže da je bilo zabavno igrati sa Rodžerom Federerom u dublu uprkos porazu od Džeka Soka i Kevina Andersona u meču Lejver kupa. Čak je i novinarima bilo čudno da su Federer i Đoković igrali zajedno, pa su ga pitali o situaciji kada… »
Đoković: Moj odnos sa Federerom je ojačao

Đoković: Moj odnos sa Federerom je ojačao

Vesti online 22.09.2018
Novak Đoković i Rodžer Federer su veliki rivali, ali je Lejver kup prava prilika da se i privatno sprijatelje. Đoković i Federer nastupaju za "Tim Evrope" u Čikagu, prvi put u karijerama su igrali zajedno u dublu, ali nisu bili uspešni jer su… »
Novak i Rodžer nisu uigrani - poraz dubla "Đokerer" u Lejver kupu

Novak i Rodžer nisu uigrani - poraz dubla "Đokerer" u Lejver kupu

Vesti online 22.09.2018
Novak Đoković i Rodžer Federer prvi put u karijerama igrali su sa iste strane mreže, ali njihov debi u dublu u okviru Lejver kupa nije prošao uspešno. Đoković i Federer, koji nastupaju za "Tim Evrope", poraženi su od Kevina Andersona i Džeka… »
Počeo Lejver kup, Federer će dobro zapamtiti kad je igrao sa Đokovićem u dublu, ovaj poen morate da vidite!

Počeo Lejver kup, Federer će dobro zapamtiti kad je igrao sa Đokovićem u dublu, ovaj poen morate da vidite!

Sportske.net 22.09.2018
Ljubitelji tenisa su željno iščekivali njihov prvi zajednički nastup u dublu, ali Nole i Rodžer nisu uspeli da ostvare pobedu. Posle meča, svi pričaju o jednom Noletovom udarcu koji je zaboleo Rodžera... Posle prvog dana takmičenja na… »
Može i ovako: Đoković i Federer - saigrači!

Može i ovako: Đoković i Federer - saigrači!

Mondo 22.09.2018
Iako nisu pobedili, bilo je interesantno videti ih na istoj strani terena. Neobična slika u Čikagu. Novak Đoković i Rodžer Federer, veliki teniseri i veliki rivali koji su međusobno odigrali 46 duela, stali su prošle noći na teren - jedan do… »
Poraz Đokovića i Federera na Lejver kupu

Poraz Đokovića i Federera na Lejver kupu

Danas 22.09.2018
Dubl u kojem su nastupili Novak Đoković i Rodžer Federer protiv Kevina Andersona i Džeka Soka pripao je protivničkom timu rezultatom 6:7 (5:7), 6:3, 10:6, prenosi RTS. Posle prvog dana takmičenja na egzibicionom Lejver kupu u Čikagu tim Evrope ima… »
Novak i Rožer ćaskali, upoznavali se...

Novak i Rožer ćaskali, upoznavali se...

Mondo 22.09.2018
Teniski asovi su u Čikagu proveli dan zajedno i ojačali odnos. Čikago je u noći između petka i subote uživao u nastupu neobičnog tandema, Novak Đoković - Rodžer Federer. Veliki teniski šampion bili su na istoj strani mreže u dubl meču… »
Poraz dubla “đokerer” u lejver kupu: Đoković pogodio Federera u bolnu tačku, publika u transu (video)

Poraz dubla “đokerer” u lejver kupu: Đoković pogodio Federera u bolnu tačku, publika u transu (video)

Večernje novosti 22.09.2018
Novak Đoković i Rodžer Federer, koji nastupaju za Tim Evrope, poraženi su od Kevina Andersona i Džeka Soka u dubl meču ovog egzibicionog takmičenja u Čikagu, 2:1, ali su se sjajno zabavaljali i publicu su priredili spektakl. Novak Đoković i… »

Vesti dana »