Povezane vesti

Serija A: Ikardi se vratio i odmah pogodio, Lacio izgubio, Frozinone do tri boda sa penala u 103. minutu

Večernje novosti 03.04.2019
Inter deklasirao Đenovu u meču u kojem se Ikardi vratio u postavu, Torino bolji od Sampdorije, SPAL iznenadio Lacio. Fudbaleri Intera pobedili su večera u gostima Đenovu sa 4:0, dok je Torino na svom terenu sa 2:1 bio bolji od Sampdorije u utakicama… »
Koliko mu je samo nedostajao teren! Ikardi se vratio golom i asistencijom, Frozinone slavio u 103. minutu

Sportal blic 03.04.2019
Fudbaleri Intera su demolirali Đenovu u gostima sa 4:0 u 30. kolu Serije A, a taj meč je obeležio povratak Maura Ikardija na teren. I odmah je pokazao koliko se uželeo fudbala, pošto je postigao gol i asistirao je. U ovoj rundi veliki kiks je… »