Povezane vesti

"Jeremić je lopuža velikih razmera"

"Jeremić je lopuža velikih razmera"

Mondo 13.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom ročišta po tužbi Vuka Jeremića, da je Jeremić "lopuža velikih razmera" i da to nikakva tužba, ništa ne može da promeni. Foto: Tanjug/Bojan Stekic Vučić je rekao i da će to… »
Vučić se odrekao imuniteta za spor s Jeremićem, sud čeka odluku Skupštine

Vučić se odrekao imuniteta za spor s Jeremićem, sud čeka odluku Skupštine

N1 Info 13.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić odgovorio je putem svojih advokata na tužbu koju je protiv njega podneo lider Narodne stranke Vuk Jeremić i odrekao se predsedničkog imuniteta. Sutkinja je odlučila da se današnje ročište ne održi dok se, po nalogu… »
Uživo predsednik Vučić: Baš me briga što se Boško Obradović sastao sa Amerikancima, ne zanima me o čemu su pričali…

Uživo predsednik Vučić: Baš me briga što se Boško Obradović sastao sa Amerikancima, ne zanima me o čemu su pričali…

Kurir 13.06.2019
Mi se suočavamo sa depopulacijom stanovništva, gubimo i selo i ljude. To je užasan problem za našu zemlju, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u obraćanju novinarima. IZ OBRAĆANJA PREDSEDNIKA SRBIJE: 12.57 - O ročištu sa Jeremićem… »
Odloženo suđenje Jeremić protiv Vučića, čeka se Skupština

Odloženo suđenje Jeremić protiv Vučića, čeka se Skupština

RTV 13.06.2019
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić odgovorio je putem svojih advokata na tužbu koju je protiv njega podneo lider Narodne stranke Vuk Jeremić i odrekao se predsedničkog imuniteta, ali je sudija odlučila da se današnje ročište ne održi dok se… »
Odloženo suđenje po tužbi Jeremića protiv Vučića

Odloženo suđenje po tužbi Jeremića protiv Vučića

RTS 13.06.2019
Početak suđenja po tužbi predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića protiv predsednika Srbije i SNS-a Aleksandra Vučića odloženo je u Višem sudu u Beogradu do odluke Narodne skupštine o imunitetu predsednika Srbije, na koji se on, inače, nije… »
Jeremić: Dobiću tužbu protiv Vučića, osim ako se ne ustanovi da je neuračunljiv

Jeremić: Dobiću tužbu protiv Vučića, osim ako se ne ustanovi da je neuračunljiv

Novi magazin 13.06.2019
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas da će dobiti tužbu za povredu časti koju je podneo protiv predsednika Srbije i SNS-a Aleksandra Vučića jer ga je ovaj nazvao "šefom međunarodne bande lopova", osim ako se ne ustanovi da je… »
Vučićev advokat: Zgrožen sam iznosom koji traži Jeremić

Vučićev advokat: Zgrožen sam iznosom koji traži Jeremić

Mondo 13.06.2019
Početak suđenja po tužbi Vuka Jeremića protiv Aleksandra Vučića odloženo je danas u Višem sudu u Beogradu do odluke Narodne skupštine o imunitetu predsednika Srbije, na koji se on, inače, nije pozvao. Foto: Tanjug/Bojan Stekic Predsednik Srbije… »
Lider ns traži 50 miliona odštete: Vučić se odrekao imuniteta u sporu sa Jeremićem, čeka se odluka Skupštine

Lider ns traži 50 miliona odštete: Vučić se odrekao imuniteta u sporu sa Jeremićem, čeka se odluka Skupštine

Blic 13.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić odgovorio je putem svojih advokata na tužbu koju je protiv njega podneo lider Narodne stranke Vuk Jeremić i odrekao se predsedničkog imuniteta. Sutkinja je odlučila da se današnje ročište ne održi dok se, po nalogu… »

Vesti dana »