Povezane vesti

Lakši trening za srpske vaterpoliste u četvrtfinalu

Lakši trening za srpske vaterpoliste u četvrtfinalu

Vesti online 21.06.2019
Naši na Tašu potopili Kanadu s 20:5 (5:2, 6:2, 4:0, 5:1), a u polufinalu Svetske lige sastaju se u subotu (15 časova) s Australijom. #VestiUzivo #VestiLive #VestiSport Srbija 20-5 Kanada MVP ovog meča je Duško Pjetlović! pic.twitter.com/YnTHP2xtVl… »
Srbija do polufinala "prsnim stilom", u subotu već od 3

Srbija do polufinala "prsnim stilom", u subotu već od 3

Mondo 21.06.2019
Moguće da su Beograđani očekivali, i priželjkivali "klasik" sa Mađarima u subotu od 15, ali... Kanada ovog petka uveče nije bila dorastao rival, Australija u subotu popodne neće biti naivan protivnik. Najbolji vaterpolisti Srbije odradili su nešto… »
SL - "Delfinima" Kanađani za "predjelo", sada kreće ono pravo!

SL - "Delfinima" Kanađani za "predjelo", sada kreće ono pravo!

Sportske.net 21.06.2019
Demonstracija sile. Vaterpolo reprezentacija Srbije uspela je da se plasira u polufinale Svetske lige pošto je savladala Kanadu sa 20:5 (5:2, 6:2, 4:0, 5:1). U prvih nekoliko minuta je bilo neizvesnosti, Kanađani su u jednom trenutku imali 2:2, ali onda… »
Srbija lako protiv Kanade, Australija ponovo na putu, sada u polufinalu Svetske lige

Srbija lako protiv Kanade, Australija ponovo na putu, sada u polufinalu Svetske lige

Sportski žurnal 21.06.2019
Za ovaj meč selektor Savić je odmorio Stefana Mitrovića i Stojanovića. Srbija – Kanada 19:5 (5:2, 6:2, 4:0, 4:1) Beograd - Bazen: Tašmajdan (otvoreni). Gledalaca: .430 Sudije: Adrian Aleksandresku i Kunihiro Sato. Igrač više: Srbija 8 (5), Kanada… »
Iznenađenje? Mađari ne čekaju "delfine" u polufinalu

Iznenađenje? Mađari ne čekaju "delfine" u polufinalu

Mondo 21.06.2019
Ako Srbija pobedi Kanadu, ipak neće odigrati veliki derbi protiv severnih komšija. Ekipu Dejana Savića čeka bolji tim, sa drugog kontinenta. Foto: MN Press Dobro su znali srpski vaterpolisti kada su u najavi završnog turnira Svetske lige skretali… »
SL: Hrvati u polufinalu, "kenguri" šokirali Mađare!

SL: Hrvati u polufinalu, "kenguri" šokirali Mađare!

Sportske.net 21.06.2019
Australija napravila pravo čudo. Vaterpolisti Hrvatske plasirali su se u polufinale završnog turnira Svetske lige u Beogradu, pošto su danas u četvrtfinalu pobedili Japan sa 20:13 (4:3, 6:3, 5:2, 5:5). Hrvatsku je do pobede vodio Loren Fatović sa pet… »
Hrvati sigurno do polufinala završnice Svetske lige: Japan ispraćen kući sa 20 golova u mreži

Hrvati sigurno do polufinala završnice Svetske lige: Japan ispraćen kući sa 20 golova u mreži

Sportal blic 21.06.2019
Hrvatska vaterpolo reprezentacija pobedila je Japan 20:13 (4:3, 6:3, 5:2, 5:5) u četvrtfinalu Svetske lige u Beogradu. Protivnik u narednoj fazi biće joj bolji iz duela Španija - Kazahstan Hrvatska je bez većih problema savladala Japan, reprezentaciju… »
Veliko iznenađenje za "delfine": Ukoliko Srbija savlada Kanadu neće igrati protiv unapred viđenih Mađara

Veliko iznenađenje za "delfine": Ukoliko Srbija savlada Kanadu neće igrati protiv unapred viđenih Mađara

Sportal blic 21.06.2019
Vaterpolo reprezentacija Srbije će u slučaju pobede nad Kanadom u četvrtfinalu završnice Svetske lige igrati protiv Australije, i to drugi put na turniru. "Kenguri" su iznenađujuće izbacili Mađarsku sa 16:15 (1:2, 0:3, 4:2, 5:3, 6:5), posle boljeg… »
Srbi spremni za Kanadu, ne planiraju da ih potcene

Srbi spremni za Kanadu, ne planiraju da ih potcene

Mondo 21.06.2019
Izabranici Dejana Savića će večeras igrati za polufinale, Ćirić zadovoljan pristupom igrača. Nakon rutinske pobede 20:6 u duelu sa Kazahstanom, vaterpolo selekcija Srbije će večeras u četvrtfinalu završnog turnira Svetske lige igrati protiv… »
Nemci sipaju so na ranu: Ozbiljno ponižavanje novog napadača Reala – ‘Ko je je**ni Luka Jović?!’

Nemci sipaju so na ranu: Ozbiljno ponižavanje novog napadača Reala – ‘Ko je je**ni Luka Jović?!’

Hot sport 21.06.2019
Nemački mediji posle deklasiranja Srbije podsetili su na vrlo lošu partiju Luke Jovića, novog napadača Real Madrida. Nemačka je u drugom kolu Evropskog prvenstva za mlade bila ubedljiva protiv ‘orlova’ sa 6:1, a trostruki strelac bio je Luka… »
‘Orlovi’ posle velike bruke: Đorović želi ‘da plati cenu… Živković: Šta da kažem?!

‘Orlovi’ posle velike bruke: Đorović želi ‘da plati cenu… Živković: Šta da kažem?!

Hot sport 21.06.2019
Mlada selekcija Srbije deklasirana je od Nemačke rezultatom 6:1 (3:0), a posle meča nismo dobili adekvatna objašnjenja ovog debakla. Selektor Goran Đorović je preuzeo odgovornost na sebe posle novog šamara. – Posle kvalifikacija niko nije… »
Đorović posle Nemačke: Poštedite igrače, neka ja platim cenu

Đorović posle Nemačke: Poštedite igrače, neka ja platim cenu

Večernje novosti 21.06.2019
Nikada nisam tražio alibi, neću ni sada. Ovi igrači su naša budućnost, moramo da ih čuvamo. Ovakvi porazi se dešavaju u fudbalu, možda i teži – rekao je selektor “orlića”. Selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije Goran Đorović… »
Kreće nokaut faza, Delfini se zagrevaju protiv Kanađana

Kreće nokaut faza, Delfini se zagrevaju protiv Kanađana

Mozzart sport 21.06.2019
Tri koraka dele izabranike selektora Dejana Savića do titule u Svetskoj ligi i plasmana na Olimpijske igre u Tokiju. U četvrtfinalu večeras na Tašu protiv skromne selekcije iz Severne Amerike. Čudan je sistem takmičenja na finalnom turniru Svetske… »
“Orlići” slomljenih krila Lukić: Moja je odgovornost, kriv sam za drugi gol! Živković: Ovo će ostaviti traga...

“Orlići” slomljenih krila Lukić: Moja je odgovornost, kriv sam za drugi gol! Živković: Ovo će ostaviti traga...

Sportal blic 21.06.2019
Mladi reprezentativac Srbije Andrija Živković rekao je da nema opravdanja za ubedljiv poraz od Nemačke u drugom kolu Evropskog prvenstva u Italiji i San Marinu. “Orlići” su poraženi od Nemačke sa 6:1, a pošto su u prvom kolu izgubili od… »
Đoroviću, kreni stopama Mladena Krstajića!

Đoroviću, kreni stopama Mladena Krstajića!

Mondo 21.06.2019
Goran Đorović posle debakla "orlića" protiv Nemaca: "Ako neko treba da plati cenu, onda sam to ja". Saglasni smo! Foto: MN Press "Evo, ja ću prvi da kažem: idemo na Evropsko prvenstvo da budemo prvaci", rekao je ne tako davno selektor mlade… »
Lukić: Nemci nam pokazali kako se igra fudbal

Lukić: Nemci nam pokazali kako se igra fudbal

Mozzart sport 21.06.2019
"Opet, ponosan sam na ovu našu ekipu, pogotovo na A reprezentativce koji su došli ovde"... (Od izveštača MOZZART Sporta iz Italije) Teško su mladi reprezentativci Srbije podneli debakl protiv Nemaca i eliminaciju sa Evropskog šampionata. Saša… »
"Ne dirajte ih, oni su naša budućnost": Đorović posle debakla: Ako neko treba da plati cenu, onda sam to ja!

"Ne dirajte ih, oni su naša budućnost": Đorović posle debakla: Ako neko treba da plati cenu, onda sam to ja!

Sportal blic 21.06.2019
Selektor mlade reprezentacije Srbije Goran Đorović rekao je da niko nije očekivao ubedljiv poraz od Nemačke posle kojeg je njegov tim ostao bez šanse za plasman u polufinale Evropskog prvenstva u Italiji i San Marinu. Nemci su u drugom kolu grupne… »
Mladi fudbaleri Srbije poraženi od Nemačke, bez šanse za polufinale

Mladi fudbaleri Srbije poraženi od Nemačke, bez šanse za polufinale

Danas 20.06.2019
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Trstu od Nemačke s 1:6 u drugom kolu Grupe B i tako ostala bez šanse da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva za igrače do 21 godine. Ekipa Gorana Đorovića kao i u prvom meču protiv… »
"Maksimalno oprezno, favoriti smo i to moramo da pokažemo": Vaterpolisti u petak sa Kanadom: Pokazali su veliku ozbiljnost

"Maksimalno oprezno, favoriti smo i to moramo da pokažemo": Vaterpolisti u petak sa Kanadom: Pokazali su veliku ozbiljnost

Sportal blic 20.06.2019
Pomoćni trener vaterpolo reprezentacije Srbije Stefan Ćirić, posle pobede nad Kazahstanom u trećem meču završnog turnira Svetske lige, rekao je da je ekipa bila fokusirana tokom celog meča. - Držali smo koncentraciju sve vreme i nijednog trenutka… »
Čista dominacija: Vaterpolisti Srbije razbili Kazahstan i zakazali četvrtfinale Svetske lige sa Kanadom! /foto/

Čista dominacija: Vaterpolisti Srbije razbili Kazahstan i zakazali četvrtfinale Svetske lige sa Kanadom! /foto/

Sportal blic 20.06.2019
Vaterpolo reprezentacija Srbije čijeg je tim "Uniqa" sponzor, savladala je Kazahstan 20:6 (4:0, 6:3, 6:1, 4:2) u trećem kolu grupe B Svetske lige u Beogradu, u duelu koji nije imao preterano veliki značaj jer su "delfini" još ranije obezbedili… »

Vesti dana »