Povezane vesti

Potpredsednik Narodne stranke priveden, pa pušten nakon saslušanja

Potpredsednik Narodne stranke priveden, pa pušten nakon saslušanja

Radio 021 24.06.2019
Policija je jutros privela potpredsednika Narodne stranke i šefa odborničke grupe Savez za Srbiju u Skupštini Beograda Nikolu Jovanovića, a nakon saslušanja u pančevačkoj policiji je pušten. Jovanović je rekao da je na "hitno saslušanje" u… »
Jovanović: Nisam se uplašio, nastavljam borbu

Jovanović: Nisam se uplašio, nastavljam borbu

Glas Amerike 24.06.2019
Čelnici opozicionog Saveza za Srbiju ocenili su da je današnje privođenje potpredsednika Narodne stranke i šefa odborničke grupe SZS u Skupštini Beograda Nikole Jovanovića nastavak pritisaka i pokušaj zastrašivanja političkih neistomišljenika… »
Nikola Jovanović: Moje privođenje klasičan pokušaj zastrašivanja

Nikola Jovanović: Moje privođenje klasičan pokušaj zastrašivanja

N1 Info 24.06.2019
Potpredsednik Narodne stranke Nikola Jovanović priveden je rano jutros na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvu u Pančevu, jer je protiv njega podneta krivična prijava zbog krivičnog dela ugrožavanja sigurnosti, rečeno je Insajderu u tom… »
Jovanović (Narodna stranka) o privođenju: Klasičan pokušaj zastrašivanja

Jovanović (Narodna stranka) o privođenju: Klasičan pokušaj zastrašivanja

Beta 24.06.2019
Potpredsednik Narodne stranke Nikola Jovanović izjavio je da je današnje privodjenje doživeo kao klasičan pokušaj zastrašivanja ali da će ga to samo dodatno motivisati. "Doživeo sam jutros klasični pokušaj zastrašivanja, ali ko me imalo poznaje… »
Priveden potpredsednik Narodne stranke: Nikola Jovanović u pančevačkom tužilaštvu zbog neodazivanja

Priveden potpredsednik Narodne stranke: Nikola Jovanović u pančevačkom tužilaštvu zbog neodazivanja

Kurir 24.06.2019
Potpredsednik Narodne stranke i šef odborničke grupe Saveza za Srbiju u Skupštini Beograda Nikola Jovanović jutros je bio priveden na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu zbog neodazivanja na pozive tužilaštva, povodom krivične… »
Priveden potpredsednik Narodne stranke

Priveden potpredsednik Narodne stranke

Glas Amerike 24.06.2019
Narodna stranka (NS) saopštila je da je policija jutros privela potpredsednika te stranke i šefa odborničke grupe SzSrbiju u Skupštini Beograda Nikolu Jovanovića, kako bi dao izjavu povodom optužbe odbornika SNS u Pančevu Ivana Tešića zbog… »
Narodna stranka saopštila da je priveden Nikola Jovanović

Narodna stranka saopštila da je priveden Nikola Jovanović

Telegraf 24.06.2019
Nešto ranije iz Narodne stranke je saopšteno da je otkazana prethodno za danas zakazana Jovanovićeva izjava za medije pred beogradskom Opštinom Voždovac. Potpredsednik Narodne stranke i šef odborničke grupe Saveza za Srbiju u Skupštini Beograda… »

Vesti dana »