Povezane vesti

“Ovo je samo početak” – Bogdanove reči daju nadu

“Ovo je samo početak” – Bogdanove reči daju nadu

Vesti online 16.09.2019
Završeno je Svetsko prvenstvo u košarci koje se igralo u Kini, a jedan srpski košarkaš pronašao je svoje mesto u idealnoj petorci. Bogdan Bogdanović je sasvim zasluženo dobio nagradu za igrača koji je postigao najveći broj poena i našao se na… »
Kao pravi vođa: Bogdanovićeva motivaciona poruka zbog koje ćete ga još više voleti

Kao pravi vođa: Bogdanovićeva motivaciona poruka zbog koje ćete ga još više voleti

Hot sport 16.09.2019
Nakon završetka Mundobasketa u Kini koje je Srbija završila na petoj poziciji bek reprezentacije i Sakramento Kingsa poslao je jaku poruku. On se navijačima posle Mundobasketa obratio kratkim citatom. Bogdanović je poslao poruku navijačima. Citirao… »
Bogdanović: Možda je moja krivica...

Bogdanović: Možda je moja krivica...

Sputnik 16.09.2019
Srpski košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović citirao je legendarnog Majkla Džordana — „Možda je moja krivica“ dan posle završetka Svetskog prvenstva u Kini. ​„Možda je moja krivica...“, napisao je Bogdanović na Tviteru, uz… »
Bogdanović citirao Džordana: Možda je moja krivica

Bogdanović citirao Džordana: Možda je moja krivica

Dnevnik 16.09.2019
BEOGRAD: Srpski košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović citirao je legendarnog Majkla Džordana "Možda je moja krivica" dan posle završetka Svetskog prvenstva u Kini. As Sakramento Kingsa aludirao je na poznati motivacioni video snimak jednog od… »
Bogdanović: Možda sam ja kriv...

Bogdanović: Možda sam ja kriv...

N1 Info 16.09.2019
Najbolji srpski košarkaš sa nedavno završenog Svetskog prvenstva Bogdan Bogdanović poslao je zanimljivu poruku putem društvenih mreža. Bogdanović je planetarni šampiona završio kao najbolji poenter, a izabran je i u idealni tim prvenstva u Kini… »
Bogdanović zaintrigirao javnost: "Možda je krivica moja" (foto)

Bogdanović zaintrigirao javnost: "Možda je krivica moja" (foto)

Alo 16.09.2019
Posle fenomenalnog učinka na Svetskom prvenstvu u Kini, Bogdan Bogdanović je zaintrigirao javnost objavom na društvenim mrežama. Bogdan Bogdanović je na tek završenom Mundobasketu u Kini bio najbolji strelac takmičenja, a izabran je i za člana… »
"Možda je sve moja: Krivica..." Bogdanović promenio fotografiju na društvenim mrežama i poslao misterioznu poruku

"Možda je sve moja: Krivica..." Bogdanović promenio fotografiju na društvenim mrežama i poslao misterioznu poruku

Sportal blic 16.09.2019
Bogdan Bogdanović je posle petog mesta na Svetskom prvenstvu u košarci sa reprezentacijom Srbije, čiji je bio najbolji košgeter i zvanično najbolji strelac Mundobasketa, poslao zanimljivu poruku na društvenim mrežama. "Možda je sve moja… »

Vesti dana »