Povezane vesti
Šta donosi zabrana Euro 3 polovnjaka?
Kamatica 07.11.2019
Za manje od četiri godine u Srbiju je uvezeno više od 500.000 polovnih vozila, koja su na domaćem tržištu plaćena najmanje dve milijarde evra, ali taj uvoz je uspeo da "podmladi" srpski vozni park samo do proseka automobila od 17 godina. Uglavnom su… »
Više od milion automobila u Srbiji ne ispunjava eko-standarde
Radio 021 07.11.2019
Najmanje 1,2 miliona vozila, od nešto više od dva miliona registrovanih prošle godine, 2021. godine ne bi mogla da prođu tehnički pregled jer imaju emisiju štetnih gasova veću od propisane za to vozilo, pišu "Novosti". Shodno pravilniku o tehničkim… »
Rampa na uvoz polovnjaka starijih od 10 godina?
RTV 07.11.2019
BEOGRAD - Za manje od četiri godine Srbija je uvezla više od 500.000 polovnih vozila i platila ih najmanje milijardu evra, pišu "Novosti" ističući da je vozni park u našoj zemlji u proseku stariji od 17 godina. Povodom izjave predsednika Srbije… »
Vesti dana »
UGS ‘Nezavisnost’: Vlada Srbije ponudila ‘minimalac’ od 600 evra za 2027, umesto obećanih 650 evra
Radio sto plus pre 4 satijoš 35 povezanih
Koliko smo blizu uvođenja restrikcija vode širom Srbije: "Najteže pogođeni centralni i južni delovi zemlje"
Newsmax Balkans pre 12 minutajoš 48 povezanih
Nebeski spektakl nad Srbijom: Delimično pomračenje Sunca i Perseidi
Naslovi.ai pre 58 minutajoš 56 povezanih
Tužilaštvo u Beogradu: Saslušan jedan od osumnjičenih za napad na Filipovića, za dvojicom se traga
Beta pre 1 satjoš 23 povezane




