Povezane vesti

Kurir TV Vučić prvi put po izlasku sa VMA: Nisam najboljeg zdravlja, hronično sam bolestan, novinari nemaju ništa s tim

Kurir TV Vučić prvi put po izlasku sa VMA: Nisam najboljeg zdravlja, hronično sam bolestan, novinari nemaju ništa s tim

Kurir 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s predstavnicima kompanije "Azvirt". Nakon sastanka potpisan je komercijalni ugovor za izgradnju deonice auto-puta Ruma-Šabac i brze saobraćajnice na deonici Šabac-Loznica. Predsednik Srbije… »
Vučić: Novinarsko pitanje nije uticalo na moje zdravlje

Vučić: Novinarsko pitanje nije uticalo na moje zdravlje

RTS 19.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da pitanje novinara N1 nije uticalo na pogoršanje njegovog zdravstvenog stanja, već je reč o pogoršanju njegove hronične bolesti. Predsednik je naveo da je za njegove zdravstvene probleme kriva nepažnja i… »
Vučić: Moje zdravstveno stanje nema veze s pitanjima N1

Vučić: Moje zdravstveno stanje nema veze s pitanjima N1

Novi magazin 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas sa njegovim lošim zdravstvenim stanjem nema nikave veze novinar TV N1, niti će imati bilo koji novinar, već su u pitanju njegovi hronični zdravstveni problemi, koji su bili akutni zbog čega je… »
Vučić prvog dana na poslu u društvu psa (FOTO)

Vučić prvog dana na poslu u društvu psa (FOTO)

Danas 19.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić vratio se radnim aktivnostima na Andrićevom vencu, a prvi radni dan posle odsustva zbog zdravstvenih razloga provodi u društvu šarplaninca Pit-Paka od Ćulibrka, pripadnika Kobri, objavljeno je na Instagram profilu… »
Posle teške "epizode" na VMA Vučića u kabinetu dočekao šarplaninac Pak, poklon patrijarha Irineja

Posle teške "epizode" na VMA Vučića u kabinetu dočekao šarplaninac Pak, poklon patrijarha Irineja

RTV 19.11.2019
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić, koji se posle zdravstvenih problema za vikend, odmah u ponedeljak vratio na posao, objavio je na svom instagram nalogu sliku sa psom Pakom, koji ga je, kaže, dočekao jutros na poslu. "Divan doček jutros na… »
Prva fotografija Vučića po izlasku sa VMA, ovakvu sliku nikad nije objavio: Pogledajte ga u kabinetu sa ljubimcem Pakom!

Prva fotografija Vučića po izlasku sa VMA, ovakvu sliku nikad nije objavio: Pogledajte ga u kabinetu sa ljubimcem Pakom!

Kurir 19.11.2019
BEOGRAD - "Divan doček jutros na poslu! Pako je poklon koji sam dobio od patrijarha Irineja, a proslavili smo i njegovu prvu nagradu", napisao jre predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros na svom Instagram profilu. View this post on Instagram "Divan… »
Pako pozdravio Vučića: „Divan doček jutros na poslu!“ /foto/

Pako pozdravio Vučića: „Divan doček jutros na poslu!“ /foto/

Sputnik 19.11.2019
Nakon što mu se stabilizovalo zdravstveno stanje, Vučić se vratio redovnim aktivnostima, a na svom nalogu na Instagramu objavio je fotografiju „Divan doček“. Na slici je predsednik Srbije koji u svom kabinetu mazi psa koga je dobio na poklon… »
Vučić prvog dana na poslu u društvu psa

Vučić prvog dana na poslu u društvu psa

N1 Info 19.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić vratio se radnim aktivnostima na Andrićevom vencu, a prvi radni dan posle odsustva zbog zdravstvenih razloga provodi u društvu šarplaninca Pit-Paka od Ćulibrka, pripadnika Kobri, objavljeno je na Instagram profilu… »
Predsednik Srbije se vratio na posao, a evo ko ga je prvi dočekao u kancelariji (foto)

Predsednik Srbije se vratio na posao, a evo ko ga je prvi dočekao u kancelariji (foto)

Blic 19.11.2019
Nakon što je dva dana proveo na VMA, predsednik Srbije Aleksandar Vučić počeo je jutros da radi, o čemu je obavestio i svoje pratioce na svom Instagram profilu. Naime, on je sa njima podelio fotografije iz kancelarije, gde ga je pored saradnika… »
Prve fotografije predsednika posle izlaska iz bolnice: Pako dočekao Vučića na poslu (foto)

Prve fotografije predsednika posle izlaska iz bolnice: Pako dočekao Vučića na poslu (foto)

Večernje novosti 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je jutros sa svojim pratiocima na Instagramu utiske po povratku na posao. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je jutros sa svojim pratiocima na Instagramu utiske po povratku na posao: “Divan doček… »

Vesti dana »