Povezane vesti
Dačić: Sukobi u Nagorno-Karabahu mogu biti upozorenje za sve u regionu
RTS 29.09.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić kaže za RTS da se Srbija u sukobu Jermenije i Azerbejdžana u Nagorno-Karabahu ne stavlja ni na čiju stranu, već da je cilj da se sukobi prekinu i da se svi vrate za pregovarački sto. Poručio je da to može da bude… »
Dačić: Sukob Azerbejdžana i Jermenije može da posluži kao upozorenje
Danas 28.09.2020
Ministar inostranih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da oružani sukob Azerbejdžana i Jermenije može da posluži u našem regionu kao upozorenje koliko je malo vremena potrebno da se ponovo raspali neki ratni sukob… »
Jermensko-AZERBEJDžANSKI sukob upozorenje našem regionu: Dačić - Obe države su naše prijateljske zemlje
Večernje novosti 28.09.2020
POTPREDSEDNIK srpske vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da azerbejdžansko-jermenski sukob može da nam bude upozorenje kako je malo potrebno da se raspali neki rat tamo gde to tinja godinama. O najnovijim događajima između… »
Vesti dana »
"Prihvatamo Trampov plan za drugu fazu" Hamas spreman na dogovor: Pozvao Odbor za mir da "primora" Izrael da zaustavi napade
Blic pre 6 satijoš 4 povezane
Nastavlja se borba sa požarima, i dalje najteže u Deliblatskoj peščari i na Stolovima
RTS pre 36 minutajoš 2 povezane






