Povezane vesti

Oliver Varhelyi u samoizolaciji

Oliver Varhelyi u samoizolaciji

Slobodna Evropa 12.10.2020
Evropski komesar za susjedsku politiku i proširenje Oliver Varhelyi otišao je u samoizolaciju nakon što je članu njegovog tima potvrđen korona virus. "Obaviješten sam da je član mog tima pozitivan na COVID-19. Do novih rezultata testiranja… »
Varhelji u samoizolaciji zbog korona virusa

Varhelji u samoizolaciji zbog korona virusa

Politika 12.10.2020
BRISEL – Evropski komesar za proširenje i susedsku politiku Oliver Varhelji je objavio da je u samoizolaciji nakon što je saznao da je jedan član njegovog tima pozitivan na kovid-19. On je na svom Tviteru objavio da on i članovi njegovog tima… »
Evropski komesar za proširenje u izolaciji: Član tima pozitivan na virus korona

Evropski komesar za proširenje u izolaciji: Član tima pozitivan na virus korona

Večernje novosti 12.10.2020
EVROPSKI komesar za proširenje Oliver Varheji objavio je da je u samoizolaciji pošto je potvrđeno da je član njegovog tima pozitivan na virus korona. - Dok čekamo rezultate najnovijeg testiranja, ja i članovi mog tima bićemo u samoizolaciji - naveo… »
Varheji u samoizolaciji zbog korona virusa

Varheji u samoizolaciji zbog korona virusa

RTV 12.10.2020
BRISEL - Evropski komesar za proširenje i susedsku politiku Oliver Varheji objavio je da je u samoizolaciji nakon što je saznao da je jedan član njegovog tima pozitivan na virus kovid-19 . On je na svom Tviteru objavio da on i članovi njegovog tima… »
Varheji u samoizolaciji jer je član njegovog tima pozitivan na koronu

Varheji u samoizolaciji jer je član njegovog tima pozitivan na koronu

Danas 12.10.2020
Evropski komesar za proširenje Oliver Varheji izjavio je večeras da će biti u samoizolaciji dok čeka rezultat testiranja na korona virus, nakon što je član njegovog tima pozitivno testiran. „Danas sam obavešten da je član mog tima pozitivno… »
Video se nedavno s Vučićem, sad u izolaciji zbog korone

Video se nedavno s Vučićem, sad u izolaciji zbog korone

Nova 12.10.2020
Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji, objavio je na svom Tviter nalogu da se nalazi u samoizolaciji, nakon što je saznao da je član njegovog tima pozitivan na koronavirus. Pre tri dana, Evropski komesar se sastao sa predsednikom Srbije… »
Varhelji u samoizolaciji: Član njegovog tima pozitivan na koronu

Varhelji u samoizolaciji: Član njegovog tima pozitivan na koronu

Blic 11.10.2020
Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji objavio je da je u samoizolaciji pošto je saznao da je član njegovog tima pozitivan na korona virus. "Danas sam obavešten da je član mog tima pozitivan na korona virus. Dok čekamo nove rezultate, moj… »

Vesti dana »