Povezane vesti
Nenad Nešić, bivši direktor Puteva RS: Sve sam radio po zakonu i odlukama Vlade Republike Srpske
Večernje novosti 17.11.2020
KOMENTARIŠUĆI izveštaj Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka kojim se tereti da je zloupotrebom službenog položaja "Prijedorputevima" pribavio korist skoro 17 milona KM, Nenad Nešić, bivši v.d. direktora "Puteva RS", i lider DNS kaže za "Novosti" da nema… »
"Sve odluke donosila vlada srpske": Nešić tvrdi da su optužbe protiv njega lažne
Blic 17.11.2020
Bivši v.d. direktora „Puteva RS“ Nenad Nešić, koji je i predsednik DNS, odbacio je sve optužbe MUP RS u vezi navodne zloupotrebe položaja rekavši da su one samo odraz straha i panike koja je očito zavladala u SNSD. - Verujte da me odavno nešto nije tako… »
Vesti dana »

Tužilac Nenadić o Vučićevim optužbama: Ne komentarišem izjave političara
Morava info pre 18 minutajoš 13 povezanih

Građani su prepoznali ko radi i ko je posvećen razvoju Kosjerića: Prva izjava Žarka Đokića nakon što je ponovo izabran za predsednika opštine - danima unazad ovaj čovek trpeo je pritisak i nasilje blokadera (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 18 minutajoš 36 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 8 satijoš 25 povezanih

Obeležena godišnjica “Oluje”: Parastos u Beogradu i Banjaluci
Serbian News Media pre 6 satijoš 22 povezane