Povezane vesti

Tramp se ponovo obratio demonstrantima: Idite kući i pamtite ovaj dan!

Tramp se ponovo obratio demonstrantima: Idite kući i pamtite ovaj dan!

Večernje novosti 07.01.2021
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo se obratio demonstrantima porukom da odu kući. Tramp je na svom Tviter nalogu napisao da se „ovakve stvari dese kada se izborna pobeda otme od patriota“. These are the things and events that happen when a… »
Oglasio se Pens: Pobegao glavom bez obzira, a sad poziva narod da napusti zgradu Kongresa!

Oglasio se Pens: Pobegao glavom bez obzira, a sad poziva narod da napusti zgradu Kongresa!

Večernje novosti 06.01.2021
POTPREDSEDNIK SAD Majk Pens izjavio je da će svi koji su umešani u nasilje tokom protesta u Vašingtonu biti kažnjeni u skladu sa zakonom. On je pozvao demonstrante da poštuju snage reda i da napuste zgradu Kongresa. Peaceful protest is the right of… »
Tramp se ponovo oglasio: Bez nasilja! Mi smo stranka zakona i reda! (video)

Tramp se ponovo oglasio: Bez nasilja! Mi smo stranka zakona i reda! (video)

Večernje novosti 06.01.2021
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp ponovo se oglasio na Tviteru i pozvao svoje pristalice da ne primenjuju nasilje. - Tražim da svi u američkom Kapitolu ostanu mirni. Bez nasilja! Zapamtite, mi smo stranka zakona i reda - poštujte zakon i naše velike… »
Tramp se ponovo oglasio: Ima važnu poruku za svoje pristalice! (foto)

Tramp se ponovo oglasio: Ima važnu poruku za svoje pristalice! (foto)

Večernje novosti 06.01.2021
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp ponovo se oglasio pošto su njegove pristalice zauzele Kapitol. Tramp je svojim pristalicama poručio da ostanu mirne i da budu podrška policiji. Please support our Capitol Police and Law Enforcement. They are truly on the… »

Vesti dana »