Povezane vesti

Vučić: Moravski koridor biće gotov do kraja marta 2024. godine

Vučić: Moravski koridor biće gotov do kraja marta 2024. godine

Politika 29.03.2021
STALAĆ – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji deonice auto-puta od Pojata do Kruševca, u okviru budućeg Moravskog koridora koji će spojiti auto-put Beograd - Niš sa auto-putem „Miloš Veliki”. Vučić je… »
"Od Niša do Čačka za sat i po": Vučić: Ceo Moravski koridor gotov do kraja marta 2024.

"Od Niša do Čačka za sat i po": Vučić: Ceo Moravski koridor gotov do kraja marta 2024.

Blic 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučcić najavio je danas tokom obilaska radova na Moravskom koridoru da će ceo taj autoput od 112 kilometara od Pojata do Preljine biti završen za tri godine i da će tada od Čačka do Niša moći da se stigne za najviše… »
Vučić obišao radove na Moravskom koridoru: Do marta 2024. biće kompletan, biće jedan od najširih i najmodernijih…

Vučić obišao radove na Moravskom koridoru: Do marta 2024. biće kompletan, biće jedan od najširih i najmodernijih…

Kurir 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas radove na izgradnji mosta preko Južne Morave (Moravski koridor) kod Stalaća, koji će biti dug 248 metara. Vučić je naglasio da će radovi na Moravskom koridoru biti gotovi za tri godine, odnosno do… »
Vučić: Odluka Kriznog štaba o ograničenju rada ukinuće se kad padne broj zaraženih i umrlih

Vučić: Odluka Kriznog štaba o ograničenju rada ukinuće se kad padne broj zaraženih i umrlih

Beta 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će se mere Kriznog štaba o ograničenju i zabrani rada u privredi ukinuti kad "se spuste brojevi" zaraženih i umrlih. On je, obilazeći radove na Moravskom koridoru, na pitanje novinara kada će… »
Vučić: Moravski koridor biće završen za tri godine

Vučić: Moravski koridor biće završen za tri godine

N1 Info 29.03.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da će Moravski koridor biti završen za tri godine i da je država iz budžeta uložila 210 miliona evra, što govori o "snazi privrede". On je obilazeći radove na tom koridoru u blizini Stalaća, rekao da će samo… »
Vučić najavio završetak Moravskog koridora za tri godine

Vučić najavio završetak Moravskog koridora za tri godine

Nova 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će Moravski koridor biti završen za tri godine i da je država iz budžeta uložila 210 miliona evra. To kako je rekao govori o "snazi privrede". On je obilazeći radove na tom koridoru u blizini… »
Vučić: Moravski koridor biće završen za tri godine

Vučić: Moravski koridor biće završen za tri godine

Danas 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će Moravski koridor biti završen za tri godine i da je država iz budžeta uložila 210 miliona evra, što govori o „snazi privrede“. On je obilazeći radove na tom koridoru u blizini Stalaća… »
Vučić rešio dilemu: Vakcinisaću se kad… (VIDEO)

Vučić rešio dilemu: Vakcinisaću se kad… (VIDEO)

Vesti online 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da će se on lično vakcinisati kada broj revakcinisanih pređe milion. – Vakcinisaću se u ponedeljak ili utorak u jednom malom mestu u Srbiji i tada će biti dovoljno vakcina da se ljudi vakcinišu… »
Vučić otkrio kada će mere biti ukinute: Ne podnosim dodvoravanje narodu, sit sam prepucavanja

Vučić otkrio kada će mere biti ukinute: Ne podnosim dodvoravanje narodu, sit sam prepucavanja

Kurir 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je sit prepucavanja oko ukidanja epidemioloških mera. - Sit sam i ne mogu da razumem tu vrstu političkog prepucavanja i tu temu koju koriste političari da bi se dodvorili narodu. Ja sam za to da… »
Mere će biti ukinute samo u jednom slučaju: Vučić izneo jasan stav - Pustite Krizni štab da radi svoj posao

Mere će biti ukinute samo u jednom slučaju: Vučić izneo jasan stav - Pustite Krizni štab da radi svoj posao

Mondo 29.03.2021
Predsednik Srbije je rekao da će se on vakcinisati u ponedeljak i utorak u jednom od manjih mesta. Predsednik Srbije je rekao da će se on vakcinisati u ponedeljak i utorak u jednom od manjih mesta. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je prilikom… »
Pitali Vučića kad će ukinuti mere: Sit sam tog prepucavanja

Pitali Vučića kad će ukinuti mere: Sit sam tog prepucavanja

Nova 29.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorao je danas opet na brojna pitanja, između ostalog i na ono o eventualnom ukidanju mera protiv koronavirusa. Na pitanje kada možemo očikivati popuštanje mera i eventualni povratak đaka u školske klupe i… »
Vučić na moravskom koridoru: Auto-put ćemo izgraditi u roku od tri godine, ponosan sam na našu Srbiju! (foto/video)

Vučić na moravskom koridoru: Auto-put ćemo izgraditi u roku od tri godine, ponosan sam na našu Srbiju! (foto/video)

Večernje novosti 29.03.2021
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić danas je obišao radove na izgradnji mosta preko Južne Morave, na prvoj deonici Moravskog koridora od Pojata do Kruševca. "Ceo ovaj auto-put ćemo izgraditi u roku od tri godine" Predsednik je otkrio da ništa nije… »
Vučić otkrio kada će biti ukinute mere!

Vučić otkrio kada će biti ukinute mere!

Večernje novosti 29.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas je rekao će mere protiv korona virusa biti ukinute onda kada to struka kaže! Kako kaže, sit je političkog prepucavanja vezanih za mere Kriznog štaba i dodvoravanja narodu. - Ja sam za to da slušamo struku… »
Vučić: Mere će biti ukinute kada se epidemiolozi sa tim slože. U centralnoj Srbiji brojevi još rastu

Vučić: Mere će biti ukinute kada se epidemiolozi sa tim slože. U centralnoj Srbiji brojevi još rastu

Telegraf 29.03.2021
Predsednik je najavio i da će se početkom sledeće nedelje vakcinisati. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je prilikom obilaska radova na izgradnji mosta preko Južne Morave da u Beogradu broj novozaraženih od korone na dnevnom nivou za nijansu… »
"Novosti" na licu mesta: Evo kako izgledaju radovi na izgradnji mosta preko Južne Morave (foto/video)

"Novosti" na licu mesta: Evo kako izgledaju radovi na izgradnji mosta preko Južne Morave (foto/video)

Večernje novosti 29.03.2021
NA stotine radnika angažovano je na izgradnji mosta preko Južne Morave na prvoj deonici Moravskog koridora, koju obilazi predsednik Aleksandar Vučić. Prvi digitalni auto-put u Srbiji Pojate-Preljina, u okviru prve deonice od 27,83 kilometra spaja… »
Auto-put Ruma-Šabac biće gotov do oktobra 2023. godine

Auto-put Ruma-Šabac biće gotov do oktobra 2023. godine

Politika 29.03.2021
ŠABAC – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na novom mostu preko Save kod sela Mačvanski Pričinović, budućeg auto-puta Ruma-Šabac i brze saobraćajnice Šabac-Loznica. Vučić je u razgovoru sa predstavnicima… »

Vesti dana »