Povezane vesti

Legenda je otišla u legende: Potresna čitulja Grand produkcije za Tozovca - "Otišao je pevač koga su voleli svi" (foto)

Legenda je otišla u legende: Potresna čitulja Grand produkcije za Tozovca - "Otišao je pevač koga su voleli svi" (foto)

Večernje novosti 07.04.2021
LEGENDARNI srpski kompozitor, tekstopisac, harmonikaš i pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u utorak ujutru u 85. godini na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, usled zastoja rada srca. Tozovac je bio prvi voditelj u “Grand… »
Ostala prazna čaša: Prestalo je da kuca srce velikog Tozovca (foto)

Ostala prazna čaša: Prestalo je da kuca srce velikog Tozovca (foto)

Večernje novosti 06.04.2021
LEGENDARNI srpski kompozitor, tekstopisac, harmonikaš i pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u utorak ujutru u 86. godini na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, usled zastoja rada srca. Tozovac je tačno mesec dana pre smrti… »
Poznati datum i vreme sahrane čuvenog tozovca: Poslednji pozdrav muzičkoj legendi u Aleji zaslužnih građana

Poznati datum i vreme sahrane čuvenog tozovca: Poslednji pozdrav muzičkoj legendi u Aleji zaslužnih građana

Večernje novosti 06.04.2021
PEVAČ Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Gradonačelnik Beograda prof. dr Zoran Radojičić odobrio je da velikan srpske narodne muzike Predrag Živković Tozovac bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu… »
"Hteo sam da pitam lekare da me puste da dostojanstveno umrem kod kuće": Tozovcu je boravak u bolnici teško pao, a ove…

"Hteo sam da pitam lekare da me puste da dostojanstveno umrem kod kuće": Tozovcu je boravak u bolnici teško pao, a ove…

Blic 06.04.2021
Legendarni pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini života, nakon što se borio sa korona virusom. On je pre nekoliko dana izjavio da bi voleo da ga lekari puste iz bolnice da umre kod kuće, kao da je predosetio da mu se… »

Vesti dana »