Povezane vesti

"Kriv sam, ali neka mi ne dolaze pred kuću" Odmah nakon incidenta oglasili se Čeda i Jelena Jovanović

"Kriv sam, ali neka mi ne dolaze pred kuću" Odmah nakon incidenta oglasili se Čeda i Jelena Jovanović

Srbija danas 03.06.2021
Jelena Jovanović, supruga lidera LDP Čedomira Jovanovića posle incidenta koji se sinoć dogodio ispred jednog restorana brze hrana u blizini njihove kuće, kaže da je reč o napadu navijača na njenog muža. Čeda Jovanović, koji je sinoć, kako se… »
Stigli rezultati testiranja - mamurno jutro za Čedu: Jovanović imao više od dva promila alkohola u krvi kad je razbio izlog

Stigli rezultati testiranja - mamurno jutro za Čedu: Jovanović imao više od dva promila alkohola u krvi kad je razbio izlog

Srbija danas 03.06.2021
Kako se saznaje, u trenutku vađenja Jovanoviću je izmereno više od 1,5 promila alkohola u krvi. Lider LDP Čedomir Jovanović, koji je sinoć oko 22 sata napravio incident u restoranu brze hrane na Novom Beogradu, imao je više od dva promila alkohola… »
Jovanović: Navijači me napali verbalno i fizički, provociraju svaki dan

Jovanović: Navijači me napali verbalno i fizički, provociraju svaki dan

N1 Info 03.06.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović rekao je u emisiji "360 stepeni" da su ga navijači napali i fizički i verbalno. "Nemojte da očekujete da se ja pred svojim stanom povlačim i da mi u mojoj kući rade ono što su radili u Beton hali", rekao je… »
Čedomir Jovanović: Napali su me navijači, provociraju me svakog dana

Čedomir Jovanović: Napali su me navijači, provociraju me svakog dana

Beta 03.06.2021
Lider Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je večeras da su ga navijači napali - i fizički i verbalno i da ga provociraju svakog dana. "Stali su ispred nas, okrenuli glavu pred tim urlicima, nazivali su me Šiptarom, pevali… »
Jovanović: Sav sam crn od udaraca, tukao sam i ja njih

Jovanović: Sav sam crn od udaraca, tukao sam i ja njih

Nova 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović rekao je u emisiji "360 stepeni" na N1 da su ga sinoć navijači u blizini njegovog stana napali i fizički i verbalno, kao i da je popio jednu čašu pića koje su mu donele komšije. Govoreći o incidentima, on je rekao da… »
Čedomir Jovanović u usijanju dana: Ne mogu da mi prete i da očekuju da se povučem (video)

Čedomir Jovanović u usijanju dana: Ne mogu da mi prete i da očekuju da se povučem (video)

Kurir 03.06.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović u emisiji Usijanje Televizije Kurir da je njegova obaveza da brani svoj i život svoje porodice i da se incident nije dogodio ispred Ponča već ispred ulaza u garažu gde on živi. On je dodao da su ga "isprovocirale vođe… »
Tužilaštvo o incidentu u objektu brze hrane u kojem je učestvovao Jovanović

Tužilaštvo o incidentu u objektu brze hrane u kojem je učestvovao Jovanović

N1 Info 03.06.2021
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je saopštilo da je, povodom događaja u vezi sa oštećenjem objekta brze hrane "Pončo", naložilo "da se izvrše sve neophodne provere, da se pribave izjave od učesnika događaja, vlasnika tog objekta i… »
Dumanović (Oslobođenje): Čedomir Jovanović javna ličnost, ne sme da se ponaša kao vandal

Dumanović (Oslobođenje): Čedomir Jovanović javna ličnost, ne sme da se ponaša kao vandal

Beta 03.06.2021
Pokret "Oslobodjenje" osudio je danas ponašanje lidera Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomira Jovanovića, koji je u sredu uveče razbio izlog jednog kioska brze hrane i ocenili da Jovanović, kao javna ličnost, "ne sme da se ponaša kao vandal"… »
Tužilaštvo o Jovanoviću: Policiji naloženo da pribavi snimke

Tužilaštvo o Jovanoviću: Policiji naloženo da pribavi snimke

Nova 03.06.2021
Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu naložilo je policiji da se obave sve neophodne provere u vezi s incidentom koji se dogodio sinoć ispred restorana brze hrane "Pončo" na Novom Beogradu, kada je lider LDP čedomir Jovanović razbio staklo na… »
Čeda šutira Auto dok ga drže policajci: Novi snimak incidenta na Novom Beogradu (video)

Čeda šutira Auto dok ga drže policajci: Novi snimak incidenta na Novom Beogradu (video)

Večernje novosti 03.06.2021
Foto: Printskrin On je sinoć oko 22 sata, po njegovim rečima bacio stolicu, a po rečima očevidaca kamen, na izlog jednog lokala brze hrane nakon svađe sa radnicima. Uzrok svega bila je svađa sa navijačima, nakon čega je Jovanović šutirao… »
Reket, stolica, šta je sledeće: Sunovrat Čedomira Jovanovića

Reket, stolica, šta je sledeće: Sunovrat Čedomira Jovanovića

Nova 03.06.2021
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović poslednjih godina u javnosti se pojavljuje najčešće kao akter nekog fizičkog ili verbalnog obračuna. Od mlade nade srpske demokratije, borca za pravdu sa beogradskih ulica, jednog od najbližih… »
Tužilaštvo naložilo proveru incidenta sa Čedomirom Jovanovićem u Novom Beogradu

Tužilaštvo naložilo proveru incidenta sa Čedomirom Jovanovićem u Novom Beogradu

RTV 03.06.2021
BEOGRAD - Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je da se izvrše sve neophodne provere povodom događaja u vezi sa oštećenjem objekta brze hrane "Pončo" na Novom Beogradu, a u kome je učestvovao i lider LDP Čedomir Jovanović… »
Otkrivamo: Čeda Jovanović se sinoć sukobio sa dvojicom poznatih vođa "hijena"! Da li je ovo bila rečenica koja ga je…

Otkrivamo: Čeda Jovanović se sinoć sukobio sa dvojicom poznatih vođa "hijena"! Da li je ovo bila rečenica koja ga je…

Blic 03.06.2021
Političar i biznismen Čedomir Jovanović se u sredu uveče u lokalu brze hrane na Novom Beogradu sukobio sa dvojicom pripadnika navijačke grupe "hijene", Radetom Dunjićem i Urošem Avramovićem, saznaje nezvanično "Blic". Rade Dunjić je brat… »
Pokrenuta istraga! Tužilaštvo se oglasilo o incidentu koji je napravio Čeda Jovanović

Pokrenuta istraga! Tužilaštvo se oglasilo o incidentu koji je napravio Čeda Jovanović

Blic 03.06.2021
Treće osnovno tužilaštvo naložilo je istragu incidenta koji je juče u objektu brze hrane na Novom Beogradu izazvao političar Čedomir Jovanović. Kako saznajemo, tužilaštvo je naložilo policiji da se izvrše sve neophodne provere, pribave izjave… »
Pa nema većeg narkomana od mene!? Čeda uživo nakon incidenta, otkrio sve detalje pa zamalo zaplakao u emisiji (video)

Pa nema većeg narkomana od mene!? Čeda uživo nakon incidenta, otkrio sve detalje pa zamalo zaplakao u emisiji (video)

Mondo 03.06.2021
Lider LDP-a se ponovo oglasio povodom incidenta na Novom Beogradu. Lider LDP-a se ponovo oglasio povodom incidenta na Novom Beogradu. Lider LDP-a Čedomir Jovanović gostovao je u emisiji na televiziji "Hepi" nakon što je sve šokirao sinoćni incident… »
Ovo je pozadina incidenta, čeda sedeo sa vođom navijača? Izbila odjednom svađa, pa letele stolice i kamenje!

Ovo je pozadina incidenta, čeda sedeo sa vođom navijača? Izbila odjednom svađa, pa letele stolice i kamenje!

Mondo 03.06.2021
Gosti pokušali da ih razdvoje, a onda je došla policija. Gosti pokušali da ih razdvoje, a onda je došla policija. Čedomir Jovanović, lider LDP-a pre incidenta koji se desio sinoć u restoranu brze hrane, navodno je sedeo u obližnjem lokalu sa… »
Gasi bre ta svetla, deca mi ovde spavaju: Svađa Čede i MUP-a

Gasi bre ta svetla, deca mi ovde spavaju: Svađa Čede i MUP-a

Nova 03.06.2021
Isplivao novi snimak na kome se vidi kako se lider LDP na buran način obraća pripadnicima policije prilikom sinoćnjeg incidenta na Novom Beogradu. Da podsetimo Lider LDP Čedomir Jovanović sukobio se sinoć ispred kioska brze hrane na Novom Beogradu… »
Tužilaštvo naložilo proveru incidenta u Novom Beogradu: Prikupljaju se izjave, pregledaju snimci

Tužilaštvo naložilo proveru incidenta u Novom Beogradu: Prikupljaju se izjave, pregledaju snimci

Telegraf 03.06.2021
- Po pribavljanju svih navedenih podataka policiji će biti izdat nalog za dalje postupanje - preciziraju iz tužilaštva. Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je da se izvrše sve neophodne provere povodom događaja u vezi sa… »
Advokat Čede Jovanovića: "Nije imao nijedan promil alkohola u krvi, rađen je i test na narkotike"

Advokat Čede Jovanovića: "Nije imao nijedan promil alkohola u krvi, rađen je i test na narkotike"

Blic 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović koji je sinoć oko 22 sata učestvovao u incidentu u restoranu brze hrane na Novom Beogradu, nije imao nijedan promila alkohola u krvi u trenutku kada se on dogodio, tvrdi njegov advokat Aleksandar Šćekić. Takođe, kako… »
Novi snimak Jovanovića ispred fast fuda: Pogledajte šta se desilo kad je stigla interventna (video)

Novi snimak Jovanovića ispred fast fuda: Pogledajte šta se desilo kad je stigla interventna (video)

Kurir 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović učesnik je incidenta koji se kasno sinoć dogodio ispred lokala brze hrane u Novom Beogradu, a sada se na društvenim mrežama pojavio i snimak na kome se vidi šta se desilo. Nakon incidenta je sproveden u policijski… »
Čeda Jovanović: Sačekali su me kreteni ispred stana

Čeda Jovanović: Sačekali su me kreteni ispred stana

Nova 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović je za "Probudi se" na televiziji Nova S rekao da se sinoćnji incident ispred kioska na Novom Beogradu, kada je stolicom razbio izlog, dogodio nakon što je napadnut i zatim poručio napadačima da mu ne dolaze pred kuću… »
Čeda u trenutku incidenta imao 1,52 promila alkohola u krvi

Čeda u trenutku incidenta imao 1,52 promila alkohola u krvi

Nova 03.06.2021
Političar i lider LDP Čedomir Jovanović, koji je sinoć oko 22 sata razbio izlog u jednom restoranu brze hrane na Novom Beogradu, nakon što su ga, kako je izjavio, napali navijači Crvene zvezde, u trenutku incidenta bio je pod dejstvom alkohola… »
Čeda Jovanović o incidentu: To sa mnom ne može da prođe

Čeda Jovanović o incidentu: To sa mnom ne može da prođe

Nova 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović je za "Probudi se" na televiziji Nova S rekao da se sinoćnji incident ispred kioska na Novom Beogradu, kada je stolicom razbio izlog, dogodio nakon što je napadnut i zatim poručio napadačima da mu ne dolaze pred kuću… »
Nisu valjda očekivali da ću da zapevam sa njima: Čeda brisao suze dok je pričao o incidentu ispred lokala brze hrane

Nisu valjda očekivali da ću da zapevam sa njima: Čeda brisao suze dok je pričao o incidentu ispred lokala brze hrane

Kurir 03.06.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović priznao je jutros da je razbio izlog lokala brze hrane i dodao da su ga "isprovocirali navijači" koji su se tu nalazili. - Iskreno mi je žao, ne mogu da kažem da se kajem, žao mi je ako sam nekome pokvario veče… »
"Novosti" saznaju: Jovanović imao više od 2 promila alkohola u krvi kada je razbio izlog

"Novosti" saznaju: Jovanović imao više od 2 promila alkohola u krvi kada je razbio izlog

Večernje novosti 03.06.2021
Foto: I. Marinković U trenutku vađenja, a to je satima nakon incidenta, Jovanoviću je izmereno 1,36 promila alkohola u krvi. Pretpostavlja se da je u trenutku incidenta imao više od dva promila. Uskoro opširnije… »
"Gasi ova svetla, deca mi spavaju": Isplivao snimak incidenta, Jovanović se svađa sa Interventnom

"Gasi ova svetla, deca mi spavaju": Isplivao snimak incidenta, Jovanović se svađa sa Interventnom

Telegraf 03.06.2021
Čedomir Jovanović je priznao da je udario u vozilo Interventne policije i da je smatrao da nije trebalo da dolaze. Lider LDP Čedomir Jovanović sinoć je nešto pre 22 sata izazvao je incident u restoranu brze hrane na Novom Beogradu, a sada se pojavio… »
Čeda imao više od 2 promila alkohola u krvi? Jovanović bio mrtav pijan kad je demolirao lokal

Čeda imao više od 2 promila alkohola u krvi? Jovanović bio mrtav pijan kad je demolirao lokal

Mondo 03.06.2021
Policija još radi na slučaju i prikupljanju dokaza. Policija još radi na slučaju i prikupljanju dokaza. Lider LDP Čedomir Jovanović, koji je sinoć oko 22 sata napravio incident u restoranu brze hrane na Novom Beogradu, imao je više od dva promila… »
Čeda pijan razbio izlog: Imao više od 2 promila alkohola u krvi prilikom demoliranja lokala brze hrane

Čeda pijan razbio izlog: Imao više od 2 promila alkohola u krvi prilikom demoliranja lokala brze hrane

Pravda 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović, koji je sinoć oko 22 sata napravio incident u restoranu brze hrane na Novom Beogradu, imao je više od dva promila alkohola u krvi u trenutku divljanja, nezvanično saznaje Kurir. Kako se saznaje, u trenutku vađenja… »
Jovanoviću izmereno više od 1,5 promila alkohola u krvi u trenutku incidenta na Novom Beogradu

Jovanoviću izmereno više od 1,5 promila alkohola u krvi u trenutku incidenta na Novom Beogradu

Telegraf 03.06.2021
Jovanoviću je izmereno više od 1,5 promila alkohola u krvi, a koliko je tačno imao u trenutku incidenta biće utvrđeno veštačenjem na osnovu dobijenog rezultata i vremena koje je prošlo od momenta napada do vađenja krvi. Lideru LDP Čedomiru… »
Čedino jutro posle incidenta: Na putu ka školi! Jovanović na Instagramu objavio fotografiju sa ćerkom (foto)

Čedino jutro posle incidenta: Na putu ka školi! Jovanović na Instagramu objavio fotografiju sa ćerkom (foto)

Kurir 03.06.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović oglasio se na društvenim mrežama nakon sinoćnog incidenta ispred restorana brze hrane u Novom Beogradu. Jovanović se rano jutros fotografisao sa ćerkom na putu ka njenoj školi i na prvi pogled deluje kao da se ništa… »
„Bacio sam stolicu na izlog, neću da im se sklanjam“: Čedomir Jovanović o incidentu koji je izazvao

„Bacio sam stolicu na izlog, neću da im se sklanjam“: Čedomir Jovanović o incidentu koji je izazvao

Sputnik 03.06.2021
Lider LDP-a Čedomir Jovanović izjavio je da je u sredu uveče nakon incidenta ispred jednog restorana brze hrane na Novom Beogradu otišao u policiju da bi dao izjavu. Jovanović je rekao da je stolicom gađao izlog lokala nedaleko od njegove kuće… »
Čedomir Jovanović demolirao lokal brze hrane u Beogradu?

Čedomir Jovanović demolirao lokal brze hrane u Beogradu?

Dnevnik 03.06.2021
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović u sredu je nešto pre 22 sata, demolirao lokal brze hrane Pončo na Novom Beogradu, javlja Kurir. Očevici su ispričali da je Jovanović, pošto se posvađao sa radnicima, uzeo veliki kamen i gađao… »
„Pojačajte Čedi obezbeđenje, napadaju ga fast fudovi“

„Pojačajte Čedi obezbeđenje, napadaju ga fast fudovi“

Nova 03.06.2021
Danilo Ikodinović prokomentarisao je incident u kom je Čedomir Jovanović razbio izlog Ponča na Novom Beogradu. Lider LDP Čedomir Jovanović je za „Probudi se“ na televiziji Nova S rekao da se sinoćnji incident ispred kioska na Novom Beogradu… »
Novi snimci Ovako je sinoć izgledao haos posle nasilnog incidenta zbog kojeg je priveden Čedomir Jovanović (video)

Novi snimci Ovako je sinoć izgledao haos posle nasilnog incidenta zbog kojeg je priveden Čedomir Jovanović (video)

Večernje novosti 03.06.2021
Foto: I. Marinković Prema prvim informacijama, on je oko 22 časa gađao kamenom jedan lokal brze hrane nakon svađe sa radnicima. Uzrok svega bila je svađa sa navijačima, nakon čega je Jovanović šutirao policijsko vozilo i jedan privatni automobil… »
Čedomir Jovanović: Napali su me pripadnici navijačke grupe „Hijene“

Čedomir Jovanović: Napali su me pripadnici navijačke grupe „Hijene“

N1 Info 03.06.2021
Nakon incidenta u sredu uveče kada je lider LDP Čedomir Jovanović razbio izlog u restoranu brze hrane Pončo na Novom Beogradu, njegov advokat Aleksandar Šćekić za Nova.rs kazao je da su Jovanovića napali navijači. Jovanović je potvrdio za TV… »
Čeda Jovanović o demoliranju lokala na Novom Beogradu: Napali su me, bacio sam stolicu! Imam i poruku za njih... (video)

Čeda Jovanović o demoliranju lokala na Novom Beogradu: Napali su me, bacio sam stolicu! Imam i poruku za njih... (video)

Mondo 03.06.2021
Lidera LDP-a Čedomira Jovanovića novinari su rano jutros zatekli ispred pekare na Novom Beogradu, u blizini lokala koji je sinoć razbio. Lidera LDP-a Čedomira Jovanovića novinari su rano jutros zatekli ispred pekare na Novom Beogradu, u blizini… »
Advokat Čedomira Jovanovića: Napali ga navijači

Advokat Čedomira Jovanovića: Napali ga navijači

Danas 03.06.2021
Advokat predsednika Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomira Jovanovića, Aleksandar Šćekić, izjavio je da je prošle noći Jovanović razbio izlog restorana brze hrane „Pončo“ u Novom Beogradu zato što su ga napali navijači. „Vraćao se… »
Neka mi ne dolaze pred kuću: Jovanović za Nova S o incidentu

Neka mi ne dolaze pred kuću: Jovanović za Nova S o incidentu

Nova 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović je za "Probudi se" na televiziji Nova S rekao da se sinoćnji incident ispred kioska na Novom Beogradu, kada je stolicom razbio izlog, dogodio nakon što je napadnut i zatim poručio napadačima da mu ne dolaze pred kuću… »
Čeda divljao na Novom Beogradu: Demolirao lokal, pa šutao policijski automobil, odveden u stanicu (foto/ video)

Čeda divljao na Novom Beogradu: Demolirao lokal, pa šutao policijski automobil, odveden u stanicu (foto/ video)

Pravda 03.06.2021
Sinoć je sve zaprepastila vest da je lider LDP-a Čedomir Jovanović demolirao kiosk brze hrane na Novom Beogradu. Incident se odigrao večeras oko 22 sata, a kako su beogradski mediji preneli Jovanović je izlog razbio kamenom. Jovanović je nakon… »
Jovanović: Jesam, bacio sam stolicu, napale me „Hijene“

Jovanović: Jesam, bacio sam stolicu, napale me „Hijene“

Nova 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović oglasio se nakon sinoćnjeg incidenta, kada je stolicom razbio izlog kioska brze hrane "Pončo" na Novom Beogradu. Jovanović je rekao da je tako reagovao, nakon što su ga napali pripadnici navijačke grupe "Hijene"… »
"Jesam bacio stolicu, napali su me navijači" Oglasio se Čeda nakon incidenta - pošao po hleb deci za prženice

"Jesam bacio stolicu, napali su me navijači" Oglasio se Čeda nakon incidenta - pošao po hleb deci za prženice

Srbija danas 03.06.2021
Oni samo taj jezik razumeju, baš me briga šta ko piše, rekao je Jovanović i dodao da im se neće sklanjati s puta jer tu živi i tu mu je porodica, a za pola sata mu deca idu u školu. Lider LDP Čedomir Jovanović rekao je jutros da je u sredu uveče… »
Čedomir Jovanović demolirao lokal brze hrane u Novom Beogradu

Čedomir Jovanović demolirao lokal brze hrane u Novom Beogradu

Danas 03.06.2021
Lider Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović večeras nešto pre 22.00 razbio je izlog kioska brze hrane „Pončo“ u Novom Beogradu. Kako prenose mediji, Jovanović se prethodno posvađao sa radnicima, a potom uzeo veliki kamen i bacio… »
Prve fotografije: sa mesta incidenta u koji je umešan Čedomir Jovanović

Prve fotografije: sa mesta incidenta u koji je umešan Čedomir Jovanović

Blic 03.06.2021
Političar i biznismen Čedomir Jovanović umešan je u incident koji se večeras dogodio na Novom Beogradu. Ovo su prve fotografije sa mesta sukoba. Kako je "Blic" već pisao u incidentu su polupana staklena vrata jednog lokala, a Jovanović je navodno… »
Čedu testiraju na narkotike i alkohol: Posle demoliranja lokala i saslušanja u policiji, Jovanovića vode na VMA

Čedu testiraju na narkotike i alkohol: Posle demoliranja lokala i saslušanja u policiji, Jovanovića vode na VMA

Kurir 03.06.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović večeras je iz Policijske stanice Novi Beograd odveden na Vojno-medicinsku akademiju (VMA) gde će biti testiran na narkotike i alkohol, saznaje Kurir! Lider LDP Čedomir Jovanović večeras, nešto pre 22 sata demolirao je… »
Prvi video snimci: Patrolni džip odvozi Čedu Jovanovića u stanicu policije, supruga peške krenula za njim

Prvi video snimci: Patrolni džip odvozi Čedu Jovanovića u stanicu policije, supruga peške krenula za njim

Blic 02.06.2021
Političar i biznismen Čedomir Jovanović odveden je oko 23 sata patrolnim džipom interventne policijske jedinice u policijsku stanicu Novi Beograd u vezi sa incidentom koji se večeras dogodio na Novom Beogradu. Za njima je u policijsku stanice pešice… »
Čedomir Jovanović demolirao lokal: Incident na Novom Beogradu - policija na licu mesta

Čedomir Jovanović demolirao lokal: Incident na Novom Beogradu - policija na licu mesta

Večernje novosti 02.06.2021
Foto: I. Marinković Staklo na ulazu je razbijeno, a kako su preneli beogradski mediji Jovanović je kamenom gađao lokal nakon što se posvađao sa radnicama. Čedomir Jovanović je potom zadržan na licu mesta, gde ga je policija ispitivala o incidentu… »
Čedomir Jovanović divljao, odvezla ga policija: Interventna ga ispitivala, demolirao lokal brze hrane (foto)

Čedomir Jovanović divljao, odvezla ga policija: Interventna ga ispitivala, demolirao lokal brze hrane (foto)

Večernje novosti 02.06.2021
Foto: I. Marinković NJegova žena je takođe automobilom krenula za njima, u pratnji advokata. Tokom razgovora sa pripadnicima intervente jedinice Čedomir Jovanović se smejao, kao što možete videti na fotografijama. Foto: Фото: И… »

Vesti dana »