Povezane vesti

„Ivanišević mi je rekao da su mi voleji bili kao Rafterovi“

„Ivanišević mi je rekao da su mi voleji bili kao Rafterovi“

N1 Info 10.07.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković bio je veoma zadovoljan svojom igrom na mreži u duelu sa Denisom Šapovalovom u polufinalu Vimbldona, u pobedi sa 7:6 (7-3), 7:5, 7:5. U petak je veliki jubilej slavio Goran Ivanišević, Novakov trener, prošlo je… »
Skandal: Novak igrao, a obezbeđenje sklanjalo srpske zastave

Skandal: Novak igrao, a obezbeđenje sklanjalo srpske zastave

Nova 10.07.2021
Novak Đoković savladao je Denisa Šapovalova sa 7:6(3), 7:5, 7:5 i plasirao se u finale Vimbldona, ipak veliku pažnju privukla su dešavanja na tribinama. Iako to niko nije mogao ni da pretpostavi jedan navijač je započeo temu i otkrio neprijatnost… »
Novak zabrinuo navijače: Srpski teniser pred finale Vimbldona otkrio da ima dva zdravstvena problema!

Novak zabrinuo navijače: Srpski teniser pred finale Vimbldona otkrio da ima dva zdravstvena problema!

Hot sport 10.07.2021
Đoković će se u nedelju boriti za odbranu trona u Londonu. To mu je omogućila pobeda nad Denisom Šapovalovim u polufinalu, ali je Novak Đoković posle meča rekao srpskim novinarima da je poslednjih dan i po imao nekih stomačnih problema. Uz to… »
Novak otkrio: Poslednjih dan i po sam imao stomačne tegobe

Novak otkrio: Poslednjih dan i po sam imao stomačne tegobe

Mozzart sport 10.07.2021
“To me je malo poremetilo”, rekao najbolji teniser sveta. Odigrao je Novak Đoković sasvim prosečan meč za njegove standarde u polufinalu Vimbldona. Zamislite to: prosečan meč u polufinalu grend slema i pobeda od 3:0 u setovima! Bilo je… »
Već dan i po me boli! Novak otkrio neočekivani problem: Vrtelo mu se u glavi u polufinalu, mučile ga 2 stvari!

Već dan i po me boli! Novak otkrio neočekivani problem: Vrtelo mu se u glavi u polufinalu, mučile ga 2 stvari!

Mondo 10.07.2021
Novak Đoković je tokom meča sa Denisom Šapovalovom imao problema sa stomakom. Novak Đoković je tokom meča sa Denisom Šapovalovom imao problema sa stomakom. Iako Novak Đoković na ovom Vimbldonu izgleda impresivno, iako je vrlo lako došao do… »
Novak zabrinuo navijače, otkrio dva zdravstvena problema

Novak zabrinuo navijače, otkrio dva zdravstvena problema

Nova 10.07.2021
Novak Đoković savladao je Denisa Šapovalova sa 7:6(3), 7:5, 7:5 i plasirao se u finale Vimbldona, ipak, nakon susreta otkrio je da je imao i neke zdravstvene probleme. Srpski teniser je nastavio niz od 20 uzastopnih pobeda na Vimbldonu i 20 uzastopnih… »
Od taktike do glave, kako je Novak slomio Denisa? (VIDEO)

Od taktike do glave, kako je Novak slomio Denisa? (VIDEO)

N1 Info 10.07.2021
Novak Đoković plasirao se u sedmo vimbldonsko finale, a iako je dobio u tri seta, sa 7:6 (7-3), 7:5, 7:5, duel sa Denisom Šapovalovom bio je izuzetno napet. I Novak je priznao da je Kanađanin uglavnom bio bolji u prva dva seta, ali je Đoković uspeo… »
Novak jači i od stomačnih tegoba: Đoković otkrio da je tokom polufinala imao dva zdravstvena problema

Novak jači i od stomačnih tegoba: Đoković otkrio da je tokom polufinala imao dva zdravstvena problema

Večernje novosti 10.07.2021
FOTO: Tanjug/AP Đoković je rekao srpskim novinarima da je poslednjih dan i po imao nekih stomačnih problema. Smetalo mu je u prva dva seta i malo uticalo na povratak. Tačnije, Đoković je rekao da mu želudačni problemi i blaga vrtoglavica u nekim… »
Otkriveno šta je Novak uradio u svlačionici bez kamera

Otkriveno šta je Novak uradio u svlačionici bez kamera

Nova 10.07.2021
Novak Đoković savladao je Denisa Šapovalova sa 7:6(3), 7:5, 7:5 i plasirao se u svoje sedmo vimbldonsko finale. I većina je videla ono što se dešavalo javno pred kamerama, a onda je Kanađanin otkrio i šta se dešavalo kada su se one ugasile. Iako… »

Vesti dana »