Povezane vesti

Amerikanka srpskog porekla osvojila zlatnu medalju: Prva u istoriji za ženski tekvondo u Americi! (video)

Hot sport 25.07.2021
Veliki uspeh za Aleksandru Zolotić! Reprezentativci Uzbekistana i Amerike Ulugbek Rašitov i Aleksandra Zolotić osvojili su zlatne medalje u Tokiju, u kategorijama do 68 i 57 kilograma. Rašitov je u finalu do 68 kilograma pobedio Britanca Bredlija… »
Amerikanka srpskog porekla osvojila zlato na OI: Anastasija Zolotić stigla do najsjajnijeg odličja u tekvondu

Večernje novosti 25.07.2021
FOTO: AP/Tanjug Rašitov je u finalu do 68 kilograma pobedio Britanca Bredlija Sindena, a bronzane medalje pripale su turskom takmičaru Hakanu Rečberu (pobedio predstavnika BIH Nedžada Husića, u meču za bronzu), i Kinezu Šuaji Žau. Amerikanka… »