Povezane vesti

Služio sam da me Milica bije i da dobijem batine: Dečko je na terasi spremao za zlato - Udari me, pa me teši! (video)

Služio sam da me Milica bije i da dobijem batine: Dečko je na terasi spremao za zlato - Udari me, pa me teši! (video)

Mondo 27.07.2021
Nije ni njemu bilo lako, ali je na kraju sve vredelo! Nije ni njemu bilo lako, ali je na kraju sve vredelo! Zlatna Milica Mandić! Osvojila je drugo olimpijsko zlato za Srbiju. Posle Londona 2012. godine je još jednom obradovala sve. U finalu je bila… »
Dečko zlatne olimpijke otkrio veliku tajnu, koju niko nije smeo da zna pre početka Igara

Dečko zlatne olimpijke otkrio veliku tajnu, koju niko nije smeo da zna pre početka Igara

Vesti online 27.07.2021
Milica Mandić je u Tokiju ponovila uspeh iz Londona 2012, ponovo se našla na olimpijskom tronu u tekvondou u kategoriji +67 kilograma. Ali, malo ko zna da se povredila malo pre Igara. – Retko ko zna, Milica je imala povredu mišića zadnje lože… »
Srpski olimpijci proslavili zlatnu medalju Milice Mandić (VIDEO)

Srpski olimpijci proslavili zlatnu medalju Milice Mandić (VIDEO)

Vesti online 27.07.2021
Devet godina posle zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Londonu, srpska tekvondistkinja Milica Mandić ponovila je veliki uspeh osvojivši zlatnu medalju i u Tokiju. Naime, Milica je pobedila u finalu Li Dabin iz Južne Koreje. Sprski teniser Novak… »
Srbi u Tokiju, dan peti: Četiri sporta, nadamo se svi u duplom programu

Srbi u Tokiju, dan peti: Četiri sporta, nadamo se svi u duplom programu

Mozzart sport 27.07.2021
Sledi još jedan uzbudljiv dan kada su u pitanju naši sportisti. Posle četiri dana Olimpijskih igara u Tokiju, Srbija ima tri medalje. Po jednu u svakoj kategoriji. Milica Mandić je osvojila svoje drugo zlato u tekvondou, njena klupska i… »
Milica Mandić: Istinski sam želela da budem na postolju i da osvojim zlatnu medalju!

Milica Mandić: Istinski sam želela da budem na postolju i da osvojim zlatnu medalju!

Vesti online 27.07.2021
Srbija je osvojila prvu zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju! Kao i u Londonu 2012. godine, obradovala nas je Milica Mandić, predstavnica u tekvonodu, koja je u finalu kategorije +67kg pobedila suparnicu iz Koreje Dabin Kor Li rezultatom 10:6… »
Milica Mandić je najbolja srpska olimpijka ikada

Milica Mandić je najbolja srpska olimpijka ikada

Nova 27.07.2021
Milica Mandić je još u Londonu ušla u istoriju srpskog sporta jer je samostalnoj Srbiji donela prvo olimpijsko zlato, a veličanstvenim trijumfom u Tokiju je svoj status učinila legendarnim. Ona je drugim osvojenim zlatom postala prva sportistkinja u… »
Mali krug ljudi je verovao u uspeh, drugima je bilo smešno! Ovako govori dvostruka olimpijska šampionka Milica Mandić

Mali krug ljudi je verovao u uspeh, drugima je bilo smešno! Ovako govori dvostruka olimpijska šampionka Milica Mandić

Kurir 27.07.2021
Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić po drugi put je postala olimpijska šampionka, jer je posle zlata u Londonu, devet godina kasnije u Tokiju ponovila isti uspeh. Milica je tako ušla u istoriju kao jedina naša sportistkinja sa dva… »
Milica je zlato, čisto zlato! Do Londona 2012. Srbija nije imala pojma ko je ona, danas u Tokiju je osvojila prvu i poslednju…

Milica je zlato, čisto zlato! Do Londona 2012. Srbija nije imala pojma ko je ona, danas u Tokiju je osvojila prvu i poslednju…

Sportal blic 27.07.2021
Učešće na Olimpijskim igrama je velika čast, osvojena medalja, bilo koja, prestiž i karta za mesto u istoriji, a ono što je uradila - to je nešto posebno! i ujedno postala jedina sportistkinja iz naše zemlje kojoj je pošlo za rukom da osvoji dva… »
Dečko Milice Mandić puca od ponosa: Vratio sam se da je osvojim, a služio sam da me bije! 25 dana pre Tokija bila je…

Dečko Milice Mandić puca od ponosa: Vratio sam se da je osvojim, a služio sam da me bije! 25 dana pre Tokija bila je…

Kurir 27.07.2021
Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić po drugi put je postala olimpijska šampionka, jer je posle zlata u Londonu, devet godina kasnije u Tokiju ponovila isti uspeh. Milica je tako ušla u istoriju kao jedina naša sportistkinja sa dva… »
VIDEO: Đoković vatreno navijao za Milicu Mandić u finalu

VIDEO: Đoković vatreno navijao za Milicu Mandić u finalu

Radio 021 27.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković ispratio je finale u kom je Milica Mandić osvojila zlatnu medalju. Mandić je Srbiji donela prvo zlato na ovogodišnjim Igrama, treću medalju ukupno, a Đoković je pokazao koliko je srećan zbog nje. On je na… »
Nije kraj? Milica Mandić napada zlato i u Parizu!?

Nije kraj? Milica Mandić napada zlato i u Parizu!?

Alo 27.07.2021
Milica Mandić nas je sve obradovala zlatnom medaljom na Olimpijskim igrama u Tokiju, ali tu nije kraj lepim vestima kada je u pitanju reprezentativka Srbije u tekvondou. Milca Mandić je nakon zlata u Londonu osvojila najsjajnije odličje i u Tokiju. U… »
Patos

Patos

Nova 27.07.2021
Milica Mandić pobedila je danas Dabin Li iz Južne Koreje u finalnoj borbi u tekvondu i donela prvu zlatnu medalju Srbiji na Olimpijskim igrama u Tokiju. Bravo Milice!… »
Stvarno je čudo: Miličin dečko otkrio da je povređena otišla u Tokio

Stvarno je čudo: Miličin dečko otkrio da je povređena otišla u Tokio

Nova 27.07.2021
Milica Mandić povredila se 25 dana pred put u Tokio i njeno olimpijsko zlato utoliko dobija još više na značaju. To je otkrio njen verenik Marko Đuričić, pa je neverovatno kako je srpska tekvondoistkinja sve izdržala u Japanu. „Nisam spavao… »
Estonija osvojila prvu zlatnu olimpijsku medalju još od Igara 2008. u Pekingu

Estonija osvojila prvu zlatnu olimpijsku medalju još od Igara 2008. u Pekingu

Novi magazin 27.07.2021
Ženska reprezentacija Estonije u mačevanju osvojila je danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Estonke su u finalu tog timskog takmičenja bile bolje od reprezentacije Južne Koreje, a pobedu od konačnih 36:32 donela je Katrina Leis. U… »

Vesti dana »