Milica Mandić: Istinski sam želela da budem na postolju i da osvojim zlatnu medalju!

Vesti online 27.07.2021  |  Vesti online/ OKS

Srbija je osvojila prvu zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju! Kao i u Londonu 2012. godine, obradovala nas je Milica Mandić, predstavnica u tekvonodu, koja je u finalu kategorije +67kg pobedila suparnicu iz Koreje Dabin Kor Li rezultatom 10:6.

Milica je Srbiji donela treću medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, nakon srebra Damira Mikeca u disciplini vazdušni pištolj 10m i bronze Tijane Bogdanović u tekvondou u kategoriji -49kg. Milica je nakon meča izjavila da je ovo bila poslednja olimpijska borba u njenoj karijeri, i da ne postoji lepši način da se završi nastup na Igrama, nego uz olimpijsko zlato. – Rekla bih da je ovo sjajan kraj. Bilo je ovo turbulentnih pet godina. Istinski sam želela da budem na