Povezane vesti

S kim se sve Stefanović sastajao u SAD

S kim se sve Stefanović sastajao u SAD

Nova 03.08.2021
U vreme kada su se predsednik Aleksandar Vučić i ministar policije Aleksandar Vulin hvalili hapšenjima i istragom protiv članova kriminalne grupe Veljka Belivuka, ministar odbrane Nebojša Stefanović otkrio je da se ključni segment u toj istrazi… »
Direktno! Vučić: Čuo sam se sa Stefanovićem povodom FBI i Belivuka. Ceo posao obavili su MUP i BIA!

Direktno! Vučić: Čuo sam se sa Stefanovićem povodom FBI i Belivuka. Ceo posao obavili su MUP i BIA!

Kurir 03.08.2021
Predsednik ističe da je spreman da ode na poligraf povodom optužbi koje su iznete na njegov račun. Ponovio je da se nije sastajao s kriminalcima i da nikada neće isplivati takav snimak, jer on ne postoji. Uslučaju protiv kriminalne grupe… »
Tajna krivična prijava – protiv medija ili protiv Vučića i Vulina?

Tajna krivična prijava – protiv medija ili protiv Vučića i Vulina?

N1 Info 03.08.2021
Repriza slučaja Jovanjica. Opet se zbog dovođenja u vezu predsednika Srbije sa nekom od afera podnose krivične prijave. Ovoga puta Miloš Vučević podneo ju je protiv svog partijskog kolege Aleksandra Vučića, a Đorđe Komlenski iz Pokreta… »
Stefanović: Nikada nisam tvrdio da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

Stefanović: Nikada nisam tvrdio da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

Pravda 03.08.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojše Stefanovića rekao je da je tužio sve medije koji su ga, kako kaže, brutalnim lažima optuživali za saradnju sa Belivukom. Ponovio je da se nikada nije video niti čuo sa njim, niti sa članovima njegove… »
Vulin: Zvanično sam se obratio ambasadi SAD

Vulin: Zvanično sam se obratio ambasadi SAD

Večernje novosti 03.08.2021
Foto: Tanjug - Zvanično sam se obratio Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država da ih zamolim da proslede FBI, kako bi nam ta agencija odgovorila da li imaju bilo kakvu operativnu obradu ili saznanje, koje mi u Ministarstvu unutrašnjih poslova nemamo, da… »
Stefanović: Nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka, Vučić ima moju ostavku uvek

Stefanović: Nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka, Vučić ima moju ostavku uvek

Radio 021 03.08.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović naveo je, u pisanoj izjavi, da nije rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Veljka Belivuka. On je naveo i da su "pojedini mediji bliski Vladi i mediji bliski opoziciji" njegovu izjavu… »
Vulin preko ambasade SAD traži odgovor da li je FBI obrađivao Belivukov klan

Vulin preko ambasade SAD traži odgovor da li je FBI obrađivao Belivukov klan

N1 Info 03.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da FBI nije učestvovao u razbijanju kriminalne grupe Belivuk-Miljković i da je zvanično, preko Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu, zatražio odgovor da li su radili bilo kakvu… »
Stefanović: Nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

Stefanović: Nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

Nova 03.08.2021
Ministar odbrane Nebojšta Stefanović, nakon izjave koja je izazvala buru u javnosti o učešću Federalnog istražnog biroa (FBI) u istrazi protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, ali i tvrdnji da nikada nije koristio "Skaj"… »
Ministar Vulin o krivičnim prijavama protiv njega i predsednika Srbije: Oni pokušavaju da od Vučića i mene naprave šefove…

Ministar Vulin o krivičnim prijavama protiv njega i predsednika Srbije: Oni pokušavaju da od Vučića i mene naprave šefove…

Kurir 03.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da su danas protiv njega i predsednika države Aleksandra Vučića, podnete krivične prijave tužilaštvu jer se tako brane od optužbi koje se mogu čuti "u delu javnosti pod kontrolom Dragana… »
Vulin o učešću FBI Zvanično sam se obratio Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država...

Vulin o učešću FBI Zvanično sam se obratio Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država...

Alo 03.08.2021
Ministar je istakao da je razbijanje kriminalne grupe Belivuk-Miljković isključivo uspeh srpske policije. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da FBI nije učestvovao u razbijanju kriminalne grupe Belivuk-Miljković i da je… »
Stefanović: Nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

Stefanović: Nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

N1 Info 03.08.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović naveo je, u pisanoj izjavi, da nije rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka i da su "pojedini mediji bliski Vladi i mediji bliski opoziciji" njegovu izjavu prekrojili i tumačili… »
Stefanović: Nikada nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi

Stefanović: Nikada nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi

RTV 03.08.2021
BEOGRAD - Ministar odbrane Nebojša Stefanović ponovio je danas da se nikada nije video, niti čuo sa Veljkom Belivukom i članovima njegove kriminalne grupe, da nikada nije koristio telefon sa aplikacijom Skaj i da nikada nije izjavio da je FBI… »
N. Stefanović: Nikada nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

N. Stefanović: Nikada nisam rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka

Beta 03.08.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je danas da nikada nije rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Veljka Belivuka i njegove grupe, već da je kazao da je razbijanje kriptovane komunikacije putem aplikacije Skaj pomoglo u prikupljanju… »
ATERIRAO- Stefanović: „Nisam rekao da je FBI hapsio Belivukovu grupu“!

ATERIRAO- Stefanović: „Nisam rekao da je FBI hapsio Belivukovu grupu“!

U centar 03.08.2021
„Nisam ja džaba učio školu“… Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović naveo je, u pisanoj izjavi, da nije rekao da je FBI učestvovao u istrazi protiv Belivuka i da su „pojedini mediji bliski Vladi i mediji bliski… »
Krstonošić o Vučevićevoj prijavi: Ostavka, cilj da se istina sakrije; SNS odgovara: Jadno

Krstonošić o Vučevićevoj prijavi: Ostavka, cilj da se istina sakrije; SNS odgovara: Jadno

Radio 021 03.08.2021
Predsednik Gradskog odbora DS Veljko Krstonošić poručuje da je gradonačelnik Miloš Vučević potpisao naručenu krivičnu prijavu, dok novosadski naprednjaci kažu da je to što opozicija radi - jadno. Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne… »
Vučić: Spreman sam da idem na poligraf kad god me pozovu

Vučić: Spreman sam da idem na poligraf kad god me pozovu

Beta video 03.08.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom podnošenja krivične prijave protiv njega zbog navodnih veza sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka, da je spreman da se to saslušanje sprovede na poligrafu, kako bi svi videli da… »
Vučić: Spreman sam da budem saslušan, na poligraf idem čim me pozovu

Vučić: Spreman sam da budem saslušan, na poligraf idem čim me pozovu

Glas Zaječara 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom podnošenja krivične prijave protiv njega zbog navodnih veza sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka, da je spreman da se to saslušanje sprovede na poligrafu, kako bi svi videli da li je bilo šta… »
Vučić o hapšenju Belivuka: Sve obavili MUP i BIA, spreman sam da idem na poligraf kad god me pozovu

Vučić o hapšenju Belivuka: Sve obavili MUP i BIA, spreman sam da idem na poligraf kad god me pozovu

Novi magazin 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da američki Federalni biro za istrage (FBI) nije imao ulogu u hapšenju članova kriminalne grupe Veljka Belivuka već da su "sve obavili" pripadnici MUP-a i Bezbednosno-informativne agencije (BIA)… »
Vučić: Spreman sam za saslušanje, čuo sam se sa Stefanovićem povodom FBI i Belivuka

Vučić: Spreman sam za saslušanje, čuo sam se sa Stefanovićem povodom FBI i Belivuka

RTS 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da tokom saslušanja o Belivukovoj grupi sve vreme bude priključen na poligraf. Ponovio je da u slučaju Belivuk FBI nije imao nikakvu ulogu i rekao da se pre dva dana tim povodom čuo sa… »
Vulin: U hapšenju Belivukove grupe nije učestvovao FBI

Vulin: U hapšenju Belivukove grupe nije učestvovao FBI

Nova 03.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da u hapšenju članova kriminalne grupe Veljka Belivuka nisu učestvovali "ni FBI niti bilo koja druga strana" već da je to "isključivo rezultat rada srpskih organa gonjenja, policije… »
Vučić: FBI nije imao veze sa hapšenjem Belivuka i njegove grupe

Vučić: FBI nije imao veze sa hapšenjem Belivuka i njegove grupe

Blic 03.08.2021
Američki FBI nije imao veze sa hapšenjem Veljka Belivuka i njegove kriminalne grupe, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je potvrdio da se pre dva dana čuo sa nekadašnjim ministrom unuturašnjih poslova Nebojšom Stefanovićem. -… »
Vučić: FBI nije imao veze sa hapšenjem Belivuka

Vučić: FBI nije imao veze sa hapšenjem Belivuka

Nova 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da FBI nije imao veze sa hapšenjem Veljka Belivuka i njegove kriminalne grupe. On je potvrdio da se pre dva dana čuo sa nekadašnjim ministrom unuturašnjih poslova Nebojšom Stefanovićem. „Čuo sam se sa… »
Vučić o prijavi koju je protiv njega podneo Vučević: Spreman sam da me prikopčaju na poligraf

Vučić o prijavi koju je protiv njega podneo Vučević: Spreman sam da me prikopčaju na poligraf

Telegraf 03.08.2021
Kako je rekao, siguran je da je i Vulin spreman da ide na poligraf. Predsednik Srbije, Aleksanda Vučić, prokomentarisao je danas krivičnu prijavu koju su protiv njega i Aleksandra Vulina podneli potpredsednik SNS Miloš Vučević i poslanik Pokreta… »
Da se FBI nije umešao, Velja Nevolja bi još kasapio ljude

Da se FBI nije umešao, Velja Nevolja bi još kasapio ljude

Nova 03.08.2021
I dok se vlast na sva usta hvali borbom protiv organizovanih kriminala, isticajući hapšenje grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, ministar odbrane Nebojša Stefanović navodi da nije bilo stranih službi, u prvoj liniji FBI, klan ne bi ni pao. Od… »

Vesti dana »