Povezane vesti

Srbiju na Paraolimpijskim igrama u Tokiju predstavlja 20 sportista

Srbiju na Paraolimpijskim igrama u Tokiju predstavlja 20 sportista

Radio 021 22.08.2021
Na Letnjim Paraolimpijskim igrama u Tokiju od 24. avgusta do 5. septembra učestvovaće oko 4.400 sportista, a Srbiju će predstavljati 20 sportista i sportistkinja u sedam sportova. "Naši sportisti su mnogo truda i rada uložili u pripreme i očekujemo… »
Vulin: Ako se Vučić ne kandiduje, ja ću se kandidovati za predsednika

Vulin: Ako se Vučić ne kandiduje, ja ću se kandidovati za predsednika

Danas 22.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin ocenio je danas da je jedini razlog da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne kandiduje na predsedničkim izborima – pritisak zemalja zapada. Vulin je za TV Prva kazao da će se on lično kandidovati za… »
Vulin: Brinu me izjave Vokera; Ne očekuje se veliki priliv izbeglice iz Avganistana

Vulin: Brinu me izjave Vokera; Ne očekuje se veliki priliv izbeglice iz Avganistana

RTV 22.08.2021
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga zabrinjava izjava bivšeg šefa Misije OEBS-a Kosovu i Metohiji Vilijama Vokera da svi Albanci iz dijaspore treba da se ujedine kako bi ojačali svoje delovanje u… »
Vulin: Ako se Vučić ne kandiduje, ja ću se kandidovati za predsednika

Vulin: Ako se Vučić ne kandiduje, ja ću se kandidovati za predsednika

N1 Info 22.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da je jedini razlog da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne kandiduje na predsedničkim izborima - pritisak zemalja zapada. Vulin je za TV Prva kazao da će se on lično kandidovati za… »
Vulin: Srbija je za Avganistance usputna tačka, krajnji cilj im je Zapadna Evropa

Vulin: Srbija je za Avganistance usputna tačka, krajnji cilj im je Zapadna Evropa

Danas 22.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da „nijedan Avganistanac“ ne želi da ostane u Srbiji, jer je ona za njih „usputna tačka“, a cilj je Zapadna Evropa. Vulin je rekao na TV Prva da je u Srbiji trenutno oko 5.000 ljudi… »
Optužnica protiv veljine ekipe će sigurno biti proširena: Ministar Vulin otkrio nove detalje u vezi sa istragom ove krimi…

Optužnica protiv veljine ekipe će sigurno biti proširena: Ministar Vulin otkrio nove detalje u vezi sa istragom ove krimi…

Kurir 22.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da će optužnica protiv pripadnika grupe Veljka Belivuka "sigruno" biti proširena i da će većina osumnjičenih dobiti kaznu doživotnog zatvora. - To nema nikakve veze sa Partizanom i… »
Vulin: Ako Vučić neće, ja ću se kandidovati za predsednika

Vulin: Ako Vučić neće, ja ću se kandidovati za predsednika

Nova 22.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin ocenio je danas da je jedini razlog da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne kandiduje na predsedničkim izborima - pritisak zemalja zapada. Vulin je za TV Prva kazao da će se on lično kandidovati za… »
Vulin: Srbija za Avganistance usputna tačka, kranji cilj im je Zapadna Evropa! Osvrnuo se i na Inckov Zakon

Vulin: Srbija za Avganistance usputna tačka, kranji cilj im je Zapadna Evropa! Osvrnuo se i na Inckov Zakon

Kurir 22.08.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin ocenio je danas da Zakon visokog predstavnika u BiH Valentina Incka nije donet da bi se donela istina o genocidu o Srebrenici, već da bi se sprečilo da Srbi govore istinu o Srebrenici. - To je Inckova… »
Ministar Vulin: Ne očekuje se veliki priliv izbeglica iz Avganistana

Ministar Vulin: Ne očekuje se veliki priliv izbeglica iz Avganistana

Večernje novosti 22.08.2021
Foto Ministarstvo odbrane -Promena vlasti (u Avganistanu) neće toliko uticati na povećanje broja migranata. To je udaljeno 7.000 kilometara, nije to tako jednostavno. Činjenica da ljudi pokušavaju da odu iz Avganistana nije neobična, to se dešava… »

Vesti dana »