Povezane vesti

Đoković komentarisao Jeleninu majicu sa vukom, pa priznao: Sada osećam ljubav od publike u Njujorku!

Đoković komentarisao Jeleninu majicu sa vukom, pa priznao: Sada osećam ljubav od publike u Njujorku!

Vesti online 05.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u osminu finala US opena, pošto je večeras savladao Japanca Keja Nišikorija sa 3:1 (6:7 (4:7), 6:3, 6:3, 6:2). Posle pobede, Novak je istakao da je osetio podršku publike u Njujorku, a gledaoci su… »
Holanđanin nova senzacija na US openu, može li da naudi i Medvedevu?

Holanđanin nova senzacija na US openu, može li da naudi i Medvedevu?

Sportske.net 05.09.2021
Prvi četvrtfinalista US opena je, mimo svih očekivanja, holandski teniser Botik Van de Zandčulp koji igra svoj turnir iz snova i taj njegov san i dalje traje! Večeras je posle velike borbe u pet setova uspeo da eliminiše favorizovanog Argentinca… »
„Biće Novak još opasniji, videćemo ga u najboljem izdanju“

„Biće Novak još opasniji, videćemo ga u najboljem izdanju“

Vesti online 05.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković juri i četvrti grend slem u nizu na ovogodišnjem US openu, a španski stručnjak Aleks Koreča smatra da će Srbin u nastavku turnira biti još bolji. Najbolji teniser sveta plasirao se u osminu finala poslednjeg… »
Žao mi je rodžerovih i rafinih navijača! Publika zviždi, ali legendarni Amerikanac navija za Đokovića u Njujorku

Žao mi je rodžerovih i rafinih navijača! Publika zviždi, ali legendarni Amerikanac navija za Đokovića u Njujorku

Mondo 05.09.2021
Bivši američki as Džim Kurijer navija za Novaka Đokovića na US openu. Bivši američki as Džim Kurijer navija za Novaka Đokovića na US openu Novak Đoković želi da kompletira kalendarski grend slem i da podigne pehar i na US openu. Na tom putu… »
"Žao mi je Federerovih i Nadalovih navijača": Legendarni Amerikanac navija da Novak osvoji Ju-Es open

"Žao mi je Federerovih i Nadalovih navijača": Legendarni Amerikanac navija da Novak osvoji Ju-Es open

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: Tanjug Naime, u slučaju osvajanja turnira u NJujorku najbolji igrač sveta postao bi teniser sa najviše grend slem titula (21) i iza sebe ostavio velike rivale Rodžera Federera i Rafaela Nadala koji imaju po 20. Takođe, postao bi drugi igrač… »
‘Žao mi je navijača Federera i Nadala’: Čuveni Amerikanac podržao Novaka Đokovića!

‘Žao mi je navijača Federera i Nadala’: Čuveni Amerikanac podržao Novaka Đokovića!

Hot sport 05.09.2021
Novak Đoković nastupa na US openu, gde ima priliku da kompletira kalendarski grend slem. Ukoliko slavi u Njujorku, on će postati prvi teniser kom je to pošlo za rukom, još od Roda Lejvera, a ujedno će biti ispred Rodžera Federera i Rafaela Nadala… »
Nišikori utučen posle Đokovića: Kao da sam udarao u zid

Nišikori utučen posle Đokovića: Kao da sam udarao u zid

Nova 05.09.2021
Japanski teniser Kei Nišikori kaže da je u pojedinim momentima meča trećeg kola US Opena protiv Novaka Đokovića imao velikih problema u razmenama. Nišikori je izgubio 17. uzastopni meč od Novaka u subotu uveče sa 7:6 (4), 3:6, 3:6 i 2:6 posle… »
Čuveni Amerikanac uz Noleta: ''Žao mi je Federerovih i Nadalovih navijača''

Čuveni Amerikanac uz Noleta: ''Žao mi je Federerovih i Nadalovih navijača''

Sportske.net 05.09.2021
US open polako ulazi u onaj najvažniji i najzanimljiviji deo, a nadamo se da će ga obeležiti Novak Đoković koji bi u slučaju osvajanja ovog turnira ušao u istoriju kao prvi igrač koji je stigao do 21. Gren Slem trofeja. Za sada sve ide po planu… »
US open: ''Ovaj čovek je neverovatan!''

US open: ''Ovaj čovek je neverovatan!''

Sportske.net 05.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković sinoć se plasirao u osminu finala US opena pobedom nad svojom ''redovnom mušterijom'', Japancem Nišikorijem, koga je sinoć savladao, verovali ili ne, sedamnaesti put uzastopno. Noletova naredna prepreka u… »
Zverev već video svoj poraz: Da se Sok nije povredio, planirao bih odmor

Zverev već video svoj poraz: Da se Sok nije povredio, planirao bih odmor

Nova 05.09.2021
Aleksandar Zverev rekao je da bi planirao svoj odmor da Džek Sok nije doživeo povredu u 3. kolu US Opena u subotu. Četvrti igrač sveta, Aleksandar Zverev, plasirao se u sledeću rundu pobedivši sa 3:6, 6:2, 6:3, 2:1, pošto se Sok povukao nakon… »
Đoković: Rolan Garos je moj Mont Everest

Đoković: Rolan Garos je moj Mont Everest

Mozzart sport 05.09.2021
"Od svih grend slemova osvajanje tog turnira mi je bilo najteže" Novak Đoković se pobedom nad Keijem Nišikorijem primakao na četiri koraka do ulaska u istoriju tenisa. Ukoliko osvoji ovogodišnji US Open postaće prvi teniser sa 21 grend sledm… »
Novak o narednom protivniku: "Ostvario je zapažene rezultate i igra pred domaćom publikom"

Novak o narednom protivniku: "Ostvario je zapažene rezultate i igra pred domaćom publikom"

Sportske.net 05.09.2021
Novak Đoković je uz izgubljen set, uspeo da pobedi Keija Nišikorija i plasira se u osminu finala US Opena. Srpski teniser rekao da nije očekivao baš ovakvu igru od svog protivnika. "Iznenadio me je svojom igrom u prvom setu, igrao je veoma brzo… »
Cela planeta raspravlja o tome ko je bolji - Novak, Rafa ili Rodžer - a onda je Đoković dao odgovor posle kojeg ništa neće…

Cela planeta raspravlja o tome ko je bolji - Novak, Rafa ili Rodžer - a onda je Đoković dao odgovor posle kojeg ništa neće…

Sportal blic 05.09.2021
Prvi reket sveta u prva dva kola US opena pokazao je da je u sjajnoj formi, a opšte je poznato da već godinama traje rasprava o tome ko je najbolji teniser ikada - Novak, Nadal ili Federer? Najbolji na planeti je ujedno i najduže bio na prvom mestu i… »
Đoković o receptu za uspeh u Njujorku: Bavim se baštovanstvom, zalivam biljke, to me smiruje!

Đoković o receptu za uspeh u Njujorku: Bavim se baštovanstvom, zalivam biljke, to me smiruje!

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: Tanjug Novak juri 21. grend slem, tako bi prestigao Rafaela Nadala i Rodžera Fererera, a još bitnije, upisao bi kalendarski slem, prvi u modernoj teniskoj eri (pre njega to je učinio samo Rod Lejver 1969. godine) U razgovoru za "Eurosport"… »
Udišem svež vazduh i bavim se baštovanstvom: Novak otkrio tajnu uspeha, u detalje ispričao kako se oporavlja

Udišem svež vazduh i bavim se baštovanstvom: Novak otkrio tajnu uspeha, u detalje ispričao kako se oporavlja

Mondo 05.09.2021
Novak Đoković je otkrio i jedan poseban ritual sa US opena koji mu donosi uspeh. Novak Đoković je otkrio i jedan poseban ritual sa US opena koji mu donosi uspeh. Za mesto u istoriji su Novaku Đokoviću potrebne još četiri pobede. Tri je ostvario za… »
Đoković: U dobroj sam poziciji, ali idem meč po meč

Đoković: U dobroj sam poziciji, ali idem meč po meč

Sportski žurnal 05.09.2021
Đokovićev naredni rival biće mladi Amerikanac Dženson Bruksbi, koji je savladao Rusa Aslana Karaceva 3:2. "Osećam da sam u dobroj poziciji, verujem da mogu da osvojim kalendarski slem, ali moram da razmišljam meč po meč", rekao je najbolji teniser… »
Novače, šta to piše na jeleninoj majici? Đoković je pogledao i nasmejao se - Ne uživa uvek, to je stresno!

Novače, šta to piše na jeleninoj majici? Đoković je pogledao i nasmejao se - Ne uživa uvek, to je stresno!

Mondo 05.09.2021
Velika podrška za Novaka, Jelena je uvek uz svog vuka. Velika podrška za Novaka, Jelena je uvek uz svog vuka. Novak Đoković prošao je u osminu finala US Opena pošto je posle izgubljenog prvog seta savladao Keija Nišikorija. Japanac je namučio… »
US Open - Barti prokockala šanse, pa ispala

US Open - Barti prokockala šanse, pa ispala

Sportske.net 05.09.2021
Prva teniserka sveta Ešli Barti nije uspela da se plasira u osminu finala US Opena, pošto je poražena od Šelbi Rodžers 3:0, po setovima 6:2, 1:6, 7:6. Australijanka nije dobro otvorila meč, pa je Rodžers lako došla do 1:0 u setovima. Međutim… »
Novak je došao da uzme sve! Jasna poruka Srbina pred završnicu Ju-Es opena

Novak je došao da uzme sve! Jasna poruka Srbina pred završnicu Ju-Es opena

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: Tanjug Prvi teniser sveta je u trećem kolu bio bolji od Keija Nišikorija sa 3:1 posle preokreta, a u ponedeljak ga čeka 99. teniser sveta. Do sada nisu igrali, jasno je da će Novak imati i publiku protiv sebe, Amerikanci će navijati za… »
Emotivan i filozofski nastup Novaka, setio se dečačkih dana iz Srbije

Emotivan i filozofski nastup Novaka, setio se dečačkih dana iz Srbije

Nova 05.09.2021
Novak Đoković bio je otvoren za priču posle pobede nad Keijem Nišikorijem u borbi za osminu finala US Opena. Novak je preokrenuo protiv Japanca, bilo je 6:7, 7:3, 6:3, 6:2, a sada ga čeka Dženson Bruksbi. Posle duela sa Keijem, Novak je dobio… »
Đokovićev najteži meč na turniru: „Mnogo sam radio za pobedu“!

Đokovićev najteži meč na turniru: „Mnogo sam radio za pobedu“!

Hot sport 05.09.2021
Najbolji teniser sveta plasirao se u osminu finala. Novak Đoković je sinoć pobedio Keija Niškorija sa 3:1 u setovima i tako obezbedio sebi još jedno učešće u osmini finala, ali i korak bliže finalu. Prvi reket sveta je istakao da mu je ovo bio… »
Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane: Zverev u osmini finala!

Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane: Zverev u osmini finala!

Hot sport 05.09.2021
Sok predao meč. Aleksandar Zverev imao je sreće jer se njegov protivnik Džek Sok povredio i u četvrtom setu morao da preda meč. Američki teniser dobro je počeo meč, poveo sa 1:0 u setovima, ali je Zverev uzvratio duplo jače i preokrenuo rezultat… »
Novo iznenađenje: na US openu! Novak Đoković dobio rivala u osmini finala: Američko dete koje je srušilo rekord Endija…

Novo iznenađenje: na US openu! Novak Đoković dobio rivala u osmini finala: Američko dete koje je srušilo rekord Endija…

Sportal blic 05.09.2021
je u još jednom sjajnom meču u Njujorku US opena, a tokom noći je saznao i ime svog rivala u toj rundi takmičenja. Naime, srpski as će sada odmeriti snage sa 20-godišnjim Džensonom Bruksbijem. Mladi Amerikanac je posle velike borbe u pet setova… »
US Open - Zverev u osmini finala brže nego što je mislio, Sok predao

US Open - Zverev u osmini finala brže nego što je mislio, Sok predao

Sportske.net 05.09.2021
Aleksandar Zverev plasirao se u osminu finala US Opena, pošto je njegov protivnik Džek Sok predao meč. Bilo je 2:1 u setovima za nemačkog tenisera i 2:1 u četvrtom setu uz brejk prednosti četvrtog tenisera sveta. Bilo je prilično interesantno na… »
Jedan snimak je oduševio Đokovića! Sa Evrovizije do US opena: Ljudi, ovo je neverovatno, zasmejali ste me (video)

Jedan snimak je oduševio Đokovića! Sa Evrovizije do US opena: Ljudi, ovo je neverovatno, zasmejali ste me (video)

Mondo 05.09.2021
Novak Đoković je bio oduševljen kada je video jedan snimak. Novak Đoković je bio oduševljen kada je video jedan snimak Tri koraka su napravljena, ostala su još četiri za osvajanje 21. grend slema u karijeri. Novak Đoković je izborio plasman u… »
Novak nakon pobede nad nišikorijem: Neka me pamte kao igrača koji je inspirisao druge da veruju u sebe!

Novak nakon pobede nad nišikorijem: Neka me pamte kao igrača koji je inspirisao druge da veruju u sebe!

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: Tanjug Meč završen sa 6:7 (4), 6:3, 6:3 i 6:2 za Novaka samo po semaforu deluje da je rešen lagano, iako se igrao više od tri i po sata. Prvi reket sveta je istakao da mu je ovo bio najteži meč u dosadašnjem delu turnirua i da je morao… »
Nova senzacija na US Openu, ispala još jedna velika zvezda VIDEO

Nova senzacija na US Openu, ispala još jedna velika zvezda VIDEO

Nova 05.09.2021
Ešli Barti ispala je sa US Opena, i to od 43. igračice sveta, Šelbi Rodžers trijumfovala je sa 6:2, 1:6, 7:6 (5) u šesnaestini finala. Velika senzacija priređena je u borbi za osminu finala, nema više prvog nosioca u ženskoj konkurenciji… »
Pitali su Novaka po čemu bi voleo da ga pamte: Nasmejao se i dao dug odgovor - Tri stvari su mi važnije od tenisa!

Pitali su Novaka po čemu bi voleo da ga pamte: Nasmejao se i dao dug odgovor - Tri stvari su mi važnije od tenisa!

Mondo 05.09.2021
Novak Đoković želi da bude uspešan teniser, ali nije samo to važno. Novak Đoković želi da bude uspešan teniser, ali nije samo to važno. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala US Opena, gde ga čeka malo poznati teniser iz… »
Eliminisana najbolja teniserka sveta, Pavljučenkovoj ruski derbi

Eliminisana najbolja teniserka sveta, Pavljučenkovoj ruski derbi

Mozzart sport 05.09.2021
Ešli Barti, eliminisana od Šelbi Rodžers 2:6, 6:1, 6:7 (5). Prva teniserka na WTA listi Ešli Barti eliminisana je u šesnaestini finala US Opena nakon što je savladala Amerikanka Šelbi Rodžers posle dva sata i 11 minnuta igre. Rodžers je sa dva… »
Zverev za manje od dva sata slomio Amerikanca: Sok osvojio prvi set, pa stao

Zverev za manje od dva sata slomio Amerikanca: Sok osvojio prvi set, pa stao

Mozzart sport 05.09.2021
Rival sjajnog nemca predao meč pri rezultatu 3:6, 6:2, 6:3, 2:1. Aleksander Zverev se plasirao u osminu finala US Opena nakon šro je amerikanac Džek Sok predao meč pri vođstvu Nemca u četvrtom setu. Jedan od glavnih pretendenata na najviši plasman… »
Novak saznao narednog rivala: Protiv Amerikanca za četvrtfinale

Novak saznao narednog rivala: Protiv Amerikanca za četvrtfinale

Mozzart sport 05.09.2021
Bruksbi posle pet setova borbe eliminisao Karaceva 6:2, 3:6, 2:6, 6:3, 6:3, i plasirao se u osminu finala US Opena. Talentovani američki teniser Dženson Bruksbi plasirao se u osminu finala US Opena gde će odmeriti snage sa Novakom Đokovićem, a na… »
Đoković: Nišikori me je iznenadio, trebalo mi je vreme da se prilagodim

Đoković: Nišikori me je iznenadio, trebalo mi je vreme da se prilagodim

Mozzart sport 05.09.2021
Srpski teniser sumirao utiske posle pobede. Pobedom nad Keijem Nišikorijem u četiri seta (6:7, 6:3, 6:3, 6:2) Novak Đoković je napravio novi korak na US openu i prišao na četiri koraka od kalendarskog grend slema. Nakon što je eliminisao još… »
Beretini „preživeo“ triler od pet setova – još je na Novakovom putu

Beretini „preživeo“ triler od pet setova – još je na Novakovom putu

Nova 05.09.2021
Italijanski teniseri Janik Siner i Mateo Beretini prošli su u četvrto kolo US Opena, pobedama nad Gaelom Monfisom i Iljom Ivaškom. Obojica Italijana odigrala su mečeve u pet setova, a naročito uzbudljiv bio je onaj sa Monfisom i Sinerom. Siner je… »
US Open - Beretini posle pet setova u osmini finala

US Open - Beretini posle pet setova u osmini finala

Sportske.net 05.09.2021
Italijanski teniser Mateo Beretini plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva SAD, pošto je danas pobedio Belorusa Ilju Ivašku sa 6:7(5), 6:2, 6:4, 2:6, 6:3. Osmi teniser sveta je do pobede protiv 53. na ATP listi stigao posle velike borbe koja je… »
Pitali Novaka o Jeleninoj majici, on odgovorom oduševio ženu VIDEO

Pitali Novaka o Jeleninoj majici, on odgovorom oduševio ženu VIDEO

Nova 05.09.2021
Prvi reket sveta Novak Đoković savladao je Keija Nišikorija na US Openu, a pažnju je privukla i majica njegove supruge. Jelena Đoković je bodrila Novaka sa tribina stadiona „Artur Eš“ tokom troipočasovnog maratona u kom je najbolji igrač… »
Andresku rutinski do 1/8 finala USO, Sakari bolja od Kvitove

Andresku rutinski do 1/8 finala USO, Sakari bolja od Kvitove

Danas 04.09.2021
Kanađanka Bjanka Andresku plasirala se u osminu finala US Opena. Ona je u trećem kolu savladala Gretje Minen iz Belgije u dva seta. Posle 68 minuta igre rezultat je bio 6:1, 6:2. Nije imala nikakvih problema Andresku od početka do kraja meča. Sedma… »

Vesti dana »