Povezane vesti

Zverev: Znao sam da sam favorit, boli me poraz

Zverev: Znao sam da sam favorit, boli me poraz

Nova 16.10.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev bio je vidno razočaran nakon ispadanja u četvrtfinalu Mastersa u Indijan Velsu. Bolji od Nemca bio je Amerikanac Tejlor Fric, koji je imao i set zaostatka, ali je uspeo da preokrene. Zverev je u odlučujućem setu… »
Vreme čuda u Indijan Velsu: Četvorica polufinalista, a niko iz Top 20

Vreme čuda u Indijan Velsu: Četvorica polufinalista, a niko iz Top 20

Mozzart sport 16.10.2021
Bugarski teniser Grigor Dimitrov eliminisao Medvedeva i Hurkača, a večerašnji rival u polufinalu mu je Britanac Kameron Nori. U drugom paru se sastaju Fric i Basilašvili. Vreme čuda u kalifornijskoj pustinji. Ko bi rekao da će u polufinalu mastersa… »
Tenis bez Velike trojke: Svi polufinalisti van Top 25

Tenis bez Velike trojke: Svi polufinalisti van Top 25

N1 Info 16.10.2021
U borbi za trofej u Indijan Velsu i dalje su Kameron Nori, Grigor Dimitrov, Nikoloz Basilašvili i Tejlor Fric. Prvi put u istoriji masters turnira, sva četvorica polufinalista rangirana su ispod 25. mesta na ATP listi. Od 1990. godine odigrano je 280… »
Zverev svestan propuštene šanse: Bio sam favorit za trofej

Zverev svestan propuštene šanse: Bio sam favorit za trofej

N1 Info 16.10.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev žali zbog šokantnog poraza od Tejlora Frica u četvrtfinalu Indijan Velsa, ali ističe da to jednostavno nije bio njegov dan. Zverev je u odlučujućem setu vodio sa 5:2, imao je dve meč lopte, ali je na kraju… »
Tenis ovo ne pamti: Autsajderi ispisali istoriju na „petom grend slemu“

Tenis ovo ne pamti: Autsajderi ispisali istoriju na „petom grend slemu“

Nova 16.10.2021
Izdanje Indijan Velsa za 2021. godinu će zauvek biti zapisano u istorijskim knjigama jer se desio pravi teniski presedan. Ove godine su mesta u polufinalu „petog grend slema“ izborila četiri tenisera koji se ne nalaze među najboljih 25 igrača na… »
Basilašvili preko Cicipasa do polufinala mastersa u Indijan Velsu, rival Fric

Basilašvili preko Cicipasa do polufinala mastersa u Indijan Velsu, rival Fric

Sportski žurnal 16.10.2021
U drugom polufinalu igraće bugarski teniser Grigor Dimitrov i Britanac Kameron Nori. Gruzijski teniser Nikoloz Basilašvili plasirao se večeras u polufinale mastersa u Indijan Velsu pošto je pobedio trećeg tenisera sveta Stefanosa Cicipasa sa 6:4… »
Favoriti se potpuno ‘raspali’ na Indijan Velsu: Još jedna teniska seznacija, Fric ‘izbacio’ Zvereva nakon velikog…

Favoriti se potpuno ‘raspali’ na Indijan Velsu: Još jedna teniska seznacija, Fric ‘izbacio’ Zvereva nakon velikog…

Hot sport 16.10.2021
Ispao još jedan od favorita. Juče je viđeno pravo iznenađenje na Indijan Velsu kada je Stefanos Cicipas zaustavljen u četvrtfinalu nakon što je izgubio od Nikoloza Basilašvilija. Međutim, nije trebalo da se dugo čeka do novog iznenađenja, pošto… »
Nastavila se seča favorita u Indijan veslu: Posle Medvedeva i Cicipasa, učešće završio i Zverev

Nastavila se seča favorita u Indijan veslu: Posle Medvedeva i Cicipasa, učešće završio i Zverev

Večernje novosti 16.10.2021
FOTO: AP/Tanjug Ovim neuspehom četvrtog igrača sveta nastavila se seča favorita u kalifornijskoj pustinji. Pre njega su takmičenje završili prvi i drugi nosilac Danil Medvedev i Stefanos Cicipas. Delovalo je posle prvog seta koji je dobio momak iz… »
Senzacija: Zverev imao dve meč lopte, pa ga izbacio Amerikanac VIDEO

Senzacija: Zverev imao dve meč lopte, pa ga izbacio Amerikanac VIDEO

Nova 16.10.2021
Na Indijan Velsu ne prestaju da se dešavaju senzacije, a muški tenis nakon ovakve seče favorita sve više liči na ženski poslednjih godina. U trenutku kada nema nijednog od igrača „Velike trojke“ na turniru, ostali ne uspevaju da održe… »
Dve teniske senzacije zaredom: Neviđen fijasko favorita na Indijan Velsu i porazi koji odgovaraju Đokoviću

Dve teniske senzacije zaredom: Neviđen fijasko favorita na Indijan Velsu i porazi koji odgovaraju Đokoviću

Sportal blic 16.10.2021
Treći teniser sveta i drugi nosilac na mastersu u Indijan Velsu Stefanos Cicipas je eliminisan u četvrtfinalu, kao i treći nosilac - Aleksandar Zverev. Pravo iznenađenje priredio je Nikoloz Basilašvili koji je slavio nakon tri seta sa 6:4, 2:6, 6:4… »
Seča favorita na Indijan Velsu, nakon Cicipasa eliminisan i Zverev!

Seča favorita na Indijan Velsu, nakon Cicipasa eliminisan i Zverev!

Sportske.net 16.10.2021
Posle eliminacije Stefanosa Cicipasa u četvrtfinalu Indijan Velsa videli smo još jedno iznenađenje. Američki teniser Tejlor Heri Fric savladao je Nemca Aleksandra Zvereva sa 2:1 u setovima (4:6, 6:3, 7:6) i to nakon preokreta. Četvrti teniser sveta… »
Senzacija Frica u Indijan Velsu: Posle preokreta eliminisao Zvereva za prvo masters polufinale

Senzacija Frica u Indijan Velsu: Posle preokreta eliminisao Zvereva za prvo masters polufinale

Mozzart sport 16.10.2021
Amerikanac savladao četvrtog tenisera sveta. Amerikanac Tejlor Fric savladao je Aleksandra Zvereva 4:6, 6:3, 7:6 (3), u uzbudljivom duelu i plasirao se u polufinale Indijan Velsa. Fric je u meču koji je trajao dva sata i 22 minuta posle preokreta… »
Kraj i za Cicipasa

Kraj i za Cicipasa

Danas 15.10.2021
Posle prvog nosioca mastersa u Indijan Velsu, Danila Medvedeva, učešće na „petom grend slemu“ završio je i drugi favorit turnira. Grčki teniser Stefanos Cicipas zaustavljen je u četvrtfinalu Indijan Velsa, jer nije imao rešenja za igru Nikoloza… »
Bruka Cicipasa u Indijan Velsu: Ne može do trofeja ni kada nema Novaka!

Bruka Cicipasa u Indijan Velsu: Ne može do trofeja ni kada nema Novaka!

Večernje novosti 15.10.2021
FOTO: AP Da je nakon eliminacije u finalu Rolan Garosa forma Cicipasa u padu potvrdila je i eliminacija u Indijan Velsu gde mu je na put stao Nikoloz Basilašvili. Gruzin je bio bolji posle nešto više od dva sata tenisa u kalifornijskoj pustinji i… »
Senzacija nije bila slučajna! Dimitrov u polufinalu Indijan Velsa, tamo ga čeka Nori - a ulog je veliki

Senzacija nije bila slučajna! Dimitrov u polufinalu Indijan Velsa, tamo ga čeka Nori - a ulog je veliki

Sportal blic 15.10.2021
Bugarski teniser i Britanac Kameron Nori igraće u polufinalu mastresa u Indijan Veslu. Bugarin je u četvfinalu bio je bolji od Poljaka Huberta Hurkača 3:6, 6:4, 7:6. Sa druge strane, Nori je u borbi za polufinale savladao Aregntinca Dijega Švarcmana… »

Vesti dana »