Povezane vesti

Tadić je suvo zlato Ajaksa: Kapiten Srbije kreirao novu pobedu "kopljanika", dve maestralne asistencije za rušenje Herenvena

Sportal blic 17.10.2021
Fudbaleri slavili su na gostovanju Herenvenu rezultatom 2:0, u utakmici devetog kola holandske Eredivizije. Centralna figura utakmice bio je srpski reprezentativac koji je asistirao za oba gola tima iz Amsterdama. On je najpre u 24. minutu, nakon što je… »
Kada Tadić igra dobro Ajaks pobeđuje: Srbin upisao dve asistencije (VIDEO)

Večernje novosti 16.10.2021
Foto: EPA-EFE/MAURICE VAN STEEN Nakon Mitrovića i Milinković-Savića koji su tresli mreže Dušan Tadić je imao učinak od dve asistencije u pobedi nad Herevenom (2:0) Timovi su bili prilično izjednačeni tokom prvog poluvremena, navikli smo da Ajaks… »