Povezane vesti

Porodica osumnjičenog za ubistvo Đokića: Ovo su majka, otac i supruga DŽonića (video)

Porodica osumnjičenog za ubistvo Đokića: Ovo su majka, otac i supruga DŽonića (video)

Večernje novosti 22.10.2021
Foto: J.Ćosin Ekipa "Novosti" je u selu Moravac, gde je snimila porodicu G. DŽonića, osumnjičenog za ubistvo porodice Đokić. Jedna od njihovih komšinica rekla je da nije ni znala da su Đokići i G. DŽonić u srodstvu. - Ništa nismo primetili… »
Nismo ni znali da su u srodstvu! Komšinica ubijenih Đokića u šoku nakon što je rođak porodice osumnjičen za strašan…

Nismo ni znali da su u srodstvu! Komšinica ubijenih Đokića u šoku nakon što je rođak porodice osumnjičen za strašan…

Večernje novosti 22.10.2021
Foto: J. Ćosin Jedna od njihovih komšinica rekla je da nije ni znala da su Đokići i G. DŽonić u srodstvu. - Ništa nismo primetili, verovatno su bili u dobrim odnosima, rođaci su, kažu. Ni to nisam znala, strašno. Kako je prethodno saopštio MUP… »
Osumnjičeni bio na sahrani Đokića: Čudno se ponašao, a evo šta je rekao ženi u noći ubistva

Osumnjičeni bio na sahrani Đokića: Čudno se ponašao, a evo šta je rekao ženi u noći ubistva

Večernje novosti 22.10.2021
Foto: J. Ć. Kako je prethodno saopštio MUP, privedena je jedna osoba za koju se osnovano sumnja da je učestvovala u ubistvu Đokića u selu Moravac kraj Aleksinca. Kako je saopštio MUP, pronađena je i značajna količina novca koja je pripadala… »
Kako je ubijena porodica Đokić: Kod osumnjičenog pronađeno 30.000 evra - spalio tela nesrećnih do neprepoznatljivosti

Kako je ubijena porodica Đokić: Kod osumnjičenog pronađeno 30.000 evra - spalio tela nesrećnih do neprepoznatljivosti

Večernje novosti 22.10.2021
Foto Privatna arhiva Kod njega je pronađeno 30.000 evra koji su pripadali ubijenoj porodici. Kako "Novosti" nezvanično saznaju uhapšen je Goran DŽonić (59), bivši vatrogasac i, navodno, rođak porodice Đokić. U prostorijama, odnosno na imanju koje… »
Ovo je osumnjičeni za ubistvo Đokića: Goranov brat - bivši vatrogasac

Ovo je osumnjičeni za ubistvo Đokića: Goranov brat - bivši vatrogasac

Večernje novosti 21.10.2021
Foto: Privatna arhiva G. DŽ. je brat od tetke Gorana Đokića i bivši vatrogasac. Rođaka porodice Đokić Verica kaže da ne može da veruje da je on ubio porodicu. Ministar Aleksandar Vulin je danas naglasio i da je pronađena i značajna količina… »
Snimak od kuće do kuće: Porodicu Đokić i osumnjičenog rođaka nije delilo ni 100 metara (video)

Snimak od kuće do kuće: Porodicu Đokić i osumnjičenog rođaka nije delilo ni 100 metara (video)

Večernje novosti 21.10.2021
Foto: J. Ćosin/ilustracija Osumnjičenog i porodicu Đokić delile su četiri kuće, ni stotinak metara. Bili su bliski, svakodnevno u kontaktu. Podsetimo, zbog sumnje da je ubio Gorana Đokića, njegovu suprugu Gordanu i ćerku Lidiju, uhapšen je… »
Kamiondžija, ribolovac, vatrogasac: Evo kako izgleda profil na Fejsbuku osumnjičenog za ubistvo porodice Đokić

Kamiondžija, ribolovac, vatrogasac: Evo kako izgleda profil na Fejsbuku osumnjičenog za ubistvo porodice Đokić

Večernje novosti 21.10.2021
Foto: Privatna arhiva Osumnjičeni je brat od strica Gorana Đokića i živeo je nedaleko od njega. Foto: Фото: Приватна архива POGLEDAJ GALERIJU Rodom je iz Surdulice, a bio je vatrogasac. Osim toga, na Fejsbuku je objavljivao i… »
"Ja sam zabezeknuta": Snaja ubijenog Gorana Đokića iz Aleksinca zanemela nakon hapšenja bliskog rođaka

"Ja sam zabezeknuta": Snaja ubijenog Gorana Đokića iz Aleksinca zanemela nakon hapšenja bliskog rođaka

Blic 21.10.2021
Ja stvarno ne mogu da pričam. Ja sam zabezeknuta, evo brat mi je došao. Svekrva i ja smo same. Mi smo izbezumljeni, rekla je za Blic Verica Đokić, snaja ubijenog Gorana. Kako je rekla, ne može da veruje da je G.Dž. ubio tročlanu porodicu Đokić u… »

Vesti dana »