Povezane vesti

Murat P. osumnjičen za ubistvo Maje Odalović izvršio samoubistvo

Murat P. osumnjičen za ubistvo Maje Odalović izvršio samoubistvo

IndeksOnline 13.11.2021
TUTIN – Osumnjičeni za ubistvo Maje Odalović iz Kraljeva, Murat P. (55) izvršio je samoubistvo. Kako javljaju mediji, Murat je sebi pucao u glavu, a njegovo telo pronađeno je u selu Vrba. Murat P. je u sredu posle podne svojim automobilom Maju… »
Muškarac koji je ubio Maju i bacio njeno telo u Ibar, izvršio samoubistvo

Muškarac koji je ubio Maju i bacio njeno telo u Ibar, izvršio samoubistvo

Telegraf 13.11.2021
Njegovo telo pronađeno je u jednoj napuštenoj kući u selu Vrba. Telo Murata P. (55), osumnjičenog za ubistvo Maje O. (35) iz Kraljeva, pronađeno je u selu Vrba na Pešterskoj visoravni, potvrđeno je večeras Tanjugu u Ministarstvu unutrašnjih… »
Detalji užasa kod Tutina: Majin ubica presudio sebi u kući rođaka

Detalji užasa kod Tutina: Majin ubica presudio sebi u kući rođaka

Nova 13.11.2021
Telo Murata P. (55) pronašla rodbina iz sela Vrba koji su pozvali policiju. Potraga za Muratom P. (55) iz Tutina, osumnjičenim za ubistvo Maje Odalović (35) iz Kraljeva, čije je telo pronađeno u sredu u Ibru, završena je večeras u selu Vrba… »
Pronađeno telo osumnjičenog za ubistvo Maje O.

Pronađeno telo osumnjičenog za ubistvo Maje O.

RTV 13.11.2021
TUTIN - Telo Murata P. (55), osumnjičenog za ubistvo Maje O. (35) iz Kraljeva, pronađeno je u selu Vrba na Pešterskoj visoravni, potvrđeno je večeras Tanjugu u Ministarstvu unutrašnjih poslova. Kako je Tanjugu rečeno u MUP-u, telo Murata P. sa… »
Detalji samoubistva majinog ubice: Telo Murata koji je ubio Kraljevčanku i bacio je u Ibar pronađeno nedaleko od njegove…

Detalji samoubistva majinog ubice: Telo Murata koji je ubio Kraljevčanku i bacio je u Ibar pronađeno nedaleko od njegove…

Kurir 13.11.2021
Po nezvaničnim saznanjima Kurira Murat P. (55) koji je ubio Maju Odalović (35) i bacio njeno telo u Ibar obesio se u selu Vrba kod Tutina. Njegovo telo policija je pronašla u napuštenoj kući u selu, dvadesetak kilometara udaljenom od mesta gde je… »
Osumnjičeni za Majino ubistvo se obesio

Osumnjičeni za Majino ubistvo se obesio

Nova 13.11.2021
Telo Murata P. osumnjičenog za ubistvo Maje Odalović iz Kraljeva, pronađeno je večeras u napuštenoj kući u selu Vrba nadomak Tutina. On je najverovatnije počinio samoubistvo u mestu udaljenom dvadesetak kilometara od mesta gde je pronađeno telo… »
Indeksonline saznaje! Murat P. izvršio samoubistvo vešanjem

Indeksonline saznaje! Murat P. izvršio samoubistvo vešanjem

IndeksOnline 13.11.2021
TUTIN – Osumnjičeni za ubistvo Maje Odalović (35) iz Kraljeva, Murat P. (55) izvršio je samoubistvo vešanjem, saznaje indeksonline.rs Njegovo telo je, prema našim saznanjima, pronađeno u napuštenoj kući, u selu Vrba nadomak Tutina. Murat P. je u… »
Pronađeno telo majinog ubice? Tutinac koji je ubio izvršio samoubistvo

Pronađeno telo majinog ubice? Tutinac koji je ubio izvršio samoubistvo

Blic 13.11.2021
Murat P. (55), koji je osumnjičen da je ubio Maju Odalović (35) iz Kraljeva, a zatim njeno telo bacio u reku Ibar, izvršio je samoubistvo. On je, prema saznanjima medija, pucao sebi u glavu. Kako Informer saznaje, njegovo telo pronađeno je u jednoj… »
UBICA MAJE iz Kraljeva pronađen mrtav- nezvanično pucao sebi u glavu…

UBICA MAJE iz Kraljeva pronađen mrtav- nezvanično pucao sebi u glavu…

U centar 13.11.2021
Murat P. (55) koji je osumnjičen da je ubio Maju Odalović (35) iz Kraljeva, a zatim njeno telo bacio u reku Ibar, izvršio je samoubistvo. On je, prema našim saznanjima, pucao sebi u glavu Kako Informer saznaje, njegovo telo pronađeno je u jednoj… »
Murat P. osumnjičen za ubistvo Maje Odalović izvršio samoubistvo

Murat P. osumnjičen za ubistvo Maje Odalović izvršio samoubistvo

Sandžak haber 13.11.2021
TUTIN – Osumnjičeni za ubistvo Maje Odalović iz Kraljeva, Murat P. (55) izvršio je samoubistvo. Kako saznajemo Murat je sebi pucao u glavu, a njegovo telo pronađeno je u selu Vrba. Murat P. je u sredu posle podne svojim automobilom Maju Odalović… »
Pronađeno telo osumnjičenog za ubistvo žene kod Tutina

Pronađeno telo osumnjičenog za ubistvo žene kod Tutina

Sputnik 13.11.2021
M.P. (55), koji je osumnjičen da je ubio M.O. (35) iz Kraljeva, a zatim njeno telo bacio u reku Ibar, izvršio je samoubistvo. On je pucao sebi u glavu. Njegovo telo pronađeno je u jednoj napuštenoj kući u selu Vrba, koje se nalazi u širem području… »
Pronađeno telo osumnjičenog za ubistvo Maje Odalović

Pronađeno telo osumnjičenog za ubistvo Maje Odalović

Nova 13.11.2021
Prema nezvničnim informacijama Murat P. (55) iz Tutina, osumnjičen za ovaj zločin, počinio je samoubistvo. On je navodno pucao sebi u glavu, najverovatnije iz istog oružja kojim je pre nekoliko dana ubio Maju Odalović. Telo Murata P. iz Tutina… »
Sin će SAD da nosi njegov teret: Komšija progovorio o Majinom ubici - Bolje da je glavu izgubio, nego što je ovo uradio

Sin će SAD da nosi njegov teret: Komšija progovorio o Majinom ubici - Bolje da je glavu izgubio, nego što je ovo uradio

Večernje novosti 13.11.2021
Mesto gde je pronađeno beživotno telo žene / Foto N. Kočović Za njim je policija tragala zbog ubistva Maje Odalović iz okoline Kraljeva koja je rodom sa Kosova, a on je nađen mrtav u napuštenoj kući u selu Vrba, dvadesetak kilometara od mesta gde… »
Bolje da se satro i glavu izgubio nego što je ovo uradio! Komšija progovorio o ubici koji je Maju (35) upucao i bacio u Ibar

Bolje da se satro i glavu izgubio nego što je ovo uradio! Komšija progovorio o ubici koji je Maju (35) upucao i bacio u Ibar

Kurir 13.11.2021
Predsednik MZ Draga kod Tutuna Mušina Tahir progovorio je o zverskom činu meštanina Murata P. (55) za kojim policija traga zbog ubistva Maje Odalović iz okoline Kraljeva koja je rodom sa Kosova. - Zatečen sam kao čovek i kao meštanin sela Draga… »
"Čuo sam da je bila u vezi sa njim i da joj je pretio": Ispovest bivšeg svekra brutalno ubijene Maje: "Ja sam prijavio da je…

"Čuo sam da je bila u vezi sa njim i da joj je pretio": Ispovest bivšeg svekra brutalno ubijene Maje: "Ja sam prijavio da je…

Blic 13.11.2021
“Čuo sam za čoveka koji se sumnjiči da je ubio Maju. Navodno joj je partner. Čuo sam da joj je pretio kada je bila u Crnoj Gori.” Ovako za “Blic” započinje priču Milorad Lazarević, otac bivšeg supruga Maje Odalović, čije je telo… »
Bivši svekar ubijene Maje za kurir: Strahovali smo kako će njen sin podneti vest o smrti majke!

Bivši svekar ubijene Maje za kurir: Strahovali smo kako će njen sin podneti vest o smrti majke!

Kurir 13.11.2021
Bivši svekar Maje Odalović, koju je, kako se sumnja, ubio M.P. iz Tutina, kaže da je on prijavio nestanak. Da podsetimo, njeno telo sa ranom od metka na slepoočnici u četvrtak oko 14 sati nađeno je u Ibru u mestu Ribariće kod Tutina. Kako smo već… »
Likvidirao je u kolima, pa vozio 120 kilometara: Telo ubijene žene pronađeno u Ibru, policija na tragu ubici (foto)

Likvidirao je u kolima, pa vozio 120 kilometara: Telo ubijene žene pronađeno u Ibru, policija na tragu ubici (foto)

Mondo 13.11.2021
Policija i dalje traga za M. P. (55) zbog sumnje da je ubio M. O. (35), čije su telo u reci zatekli ribari, dok su na obali bili sveži tragovi krvi i guma. Policija i dalje traga za M. P. (55) zbog sumnje da je ubio M. O. (35), čije su telo u reci… »
Potraga za osumnjičenim za ubistvo žene čiji je leš bačen u Ibar i dalje traje: Upucana u autu?

Potraga za osumnjičenim za ubistvo žene čiji je leš bačen u Ibar i dalje traje: Upucana u autu?

Telegraf 13.11.2021
Kako je potvrdio Edis Arifović, zamenik višeg javnog tužioca u Novom Pazaru, nađen je i automobil "golf 4" čiji je vlasnik M. P, i koji je forenzički pregledan u potrazi za odgovarajućim dokazima. Policijske patrole iz Tutina, Novog Pazara i… »
Svekar žene čije je telo pronađeno u Ibru: Čuo sam da je Maja dobijala pretnje

Svekar žene čije je telo pronađeno u Ibru: Čuo sam da je Maja dobijala pretnje

Nova 13.11.2021
Milorad Lazarević, otac bivšeg supruga ubijene Maje Odalović iz Kraljeva, ispričao je da je on prijavio nestanak svoje bivše snaje, pre nego što se dogodilo ubistvo. „Posle su me pozvali iz policije i rekli da je pronađena osoba za koju sumnjaju… »
Policija traži UBICU IZ TUTINA – “Svedoka nema, on je možda već daleko”

Policija traži UBICU IZ TUTINA – “Svedoka nema, on je možda već daleko”

Sandžak press 13.11.2021
Policija iz Novog Pazara i Tutina traga za 55-godišnjim M. P. (55) iz Tutina, osumnjičenim da je usmrtio Maju Odalović (35) iz Kraljeva čije telo je u četvrtak popodne pronađeno jednom od virova Ibra kroz kanjon ove reke nadomak mesta Ribarići. Do… »
Maju ubio hicem u slepočnicu, pa joj telo bacio u ibar: Policija traži ubicu iz Tutina, klupko jezivog zločina još je…

Maju ubio hicem u slepočnicu, pa joj telo bacio u ibar: Policija traži ubicu iz Tutina, klupko jezivog zločina još je…

Blic 12.11.2021
Policija iz Novog Pazara i Tutina traga za 55-godišnjim M. P. (55) iz Tutina, osumnjičenim da je usmrtio Maju Odalović (35) iz Kraljeva čije telo je u četvrtak popodne pronađeno jednom od virova Ibra kroz kanjon ove reke nadomak mesta Ribarići. Do… »

Vesti dana »