Povezane vesti

Vučić: Pojačanje u „lovačko-bombarderskoj avijaciji“, MiG-ovi 29 nisu dovoljni, Rusija nije više jedina zemlja u kojoj…

Vučić: Pojačanje u „lovačko-bombarderskoj avijaciji“, MiG-ovi 29 nisu dovoljni, Rusija nije više jedina zemlja u kojoj…

Tango Six 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić trenutno je, u okviru političke kampanje za parlamentarne, lokalne i predsedničke izbore u aprilu sledeće godine, u višednevnoj poseti Nišu i okolnim mestima. Na konferenciji za medije, nakon sastanka sa… »
Vučić: Poštujemo teritorijalni integritet BiH i integritet Republike Srpske u okviru BiH

Vučić: Poštujemo teritorijalni integritet BiH i integritet Republike Srpske u okviru BiH

Slobodna Evropa 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Nišu, povodom dešavanja u Bosni i Hercegovini, da se Srbija "neće mešati u unutrašnje stvari drugih država". Vučić je na konferenciji za novinare na vojnom aerodromu u Nišu rekao da je "politika… »
Vučić se obratio iz niša: "Naručićemo naoružanje od milijardu i 250 miliona evra od srpske namenske industrije!"…

Vučić se obratio iz niša: "Naručićemo naoružanje od milijardu i 250 miliona evra od srpske namenske industrije!"…

Srbija danas 12.12.2021
Predsednik Vučić je nedavno, najavljujuću višednevnu posetu Nišavskom okrugu, rekao da tamo ide kako bi sa predstavnicima tog okruga razgovarao o daljem razvoju juga Srbije. Kada je reč o protestima, Vučić je rekao da policija nema šta da traži… »
Čitajte u štampanom izdanju “Vesti”: Srbija sila u vazduhu

Čitajte u štampanom izdanju “Vesti”: Srbija sila u vazduhu

Vesti online 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić trećeg dana posete Nišavskom okrugu na vojnom aerodromu u Nišu održao je sastanak sa direktorima preduzeća Odbrambene industrije Srbije. Susret je bio zatvoren za javnost, ali predsednik je prethodno istakao da… »
Vučić: Nabavljamo helikoptere, bićemo velesila u regionu

Vučić: Nabavljamo helikoptere, bićemo velesila u regionu

Politika 12.12.2021
NIŠ – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će Srbija nabaviti još oko 30 helikoptera u 2022. i 2023. godini i da će biti helikopterska velesila u regionu. „Veliki broj helikoptera je u ovoj i prethodnih godini nabavljen i… »
Radić: Pitanje je zašto Srbija kupuje helikoptere koji su davno proizvedeni

Radić: Pitanje je zašto Srbija kupuje helikoptere koji su davno proizvedeni

Al Jazeera 12.12.2021
Srbija će u sljedeće dvije godine nabaviti ukupno 30 novih i polovnih vojnih helikoptera, dok će se oprema i naoružanje kupovati od domaćih proizvođača. Za to je u narednih pet godina planirano gotovo 1,25 milijardi eura, rekao je predsjednik… »
Vučić: Policija nije obezbeđivala proteste jer nema šta da traži na protivzakonitim okupljanjima

Vučić: Policija nije obezbeđivala proteste jer nema šta da traži na protivzakonitim okupljanjima

Danas 12.12.2021
Pripadnici redovne i saobraćajne policije nisu ni na koji način obezbeđivali jučerašnji ekološki protest u Nišu, već su to spontano radili demonstranti i vozači, ali su nakon protesta usledila selektivna hapšenja i krivične i prekršajne… »
Vučić: Zarade u vojsci su povećane 70 odsto, a prosečna plata je hiljadu evra

Vučić: Zarade u vojsci su povećane 70 odsto, a prosečna plata je hiljadu evra

Danas 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Nišu da je dogovorena nabavka opreme, oružja i oruđa za potrebe Ministarstva odbrane i Vojske Srbije u vrednosti od 1,25 milijardi evra, a da će takva nabavka biti realizovana u narednih pet… »
Prikaz sposobnosti helikopterskih jedinica na niškom vojnom aerodromu

Prikaz sposobnosti helikopterskih jedinica na niškom vojnom aerodromu

RTS 12.12.2021
Na aerodromu "Narednik-pilot Mihajlo Petrović" u Nišu završen prikaz helikopterskih jedinica RV i PVO i 63. padobranske brigade. Prisustvovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Aleksandar Vučić nakon sastanka sa predstavnicima namenske… »
Predsednik u Nišu: Kupujemo 30 helikoptera, za namensku 145 miliona evra pomoći

Predsednik u Nišu: Kupujemo 30 helikoptera, za namensku 145 miliona evra pomoći

RTV 12.12.2021
NIŠ - Na niškom vojnom aerodromu "Narednik-pilot Mihajlo Petrović" završena je demonstracija dejstava helikopterske jedinice i pripadnika 63. padobranske brigade Vojske Srbije, u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića. Na početku vežbe raport… »
Vučić: Dogovorena nabavka iz domaće namenske industrije u iznosu od 1,25 milijardi evra

Vučić: Dogovorena nabavka iz domaće namenske industrije u iznosu od 1,25 milijardi evra

Novi magazin 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Srbija u naredne dve godine nabaviti ukupno 30 novih i polovnih vojnih helikoptera, kao i da će vojska nabavljati opremu i naoružanje iz domaće namenske industrije, za šta je u narednih pet… »
Predsednik na vojnoj vežbi rv, pvo i 63. Padobranske u Nišu: Bićemo helikopterska velesila, kupujemo ih još! (foto, video)

Predsednik na vojnoj vežbi rv, pvo i 63. Padobranske u Nišu: Bićemo helikopterska velesila, kupujemo ih još! (foto, video)

Kurir 12.12.2021
NIŠ - Na vojnom aerodromu "Narednik-pilot Mihajlo Petrović" (63. padobranske brigade bb) predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je sastanak s predstavnicima vojne industrije posle kog je prisustvovao vojnoj vežbi. 11.55 - Ponosan sam na našu… »
Vučić: U narednih pet godina 1,24 milijarde evra za vojnu tehniku, kupujemo 30 helikoptera

Vučić: U narednih pet godina 1,24 milijarde evra za vojnu tehniku, kupujemo 30 helikoptera

RTS 12.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je na sastanku sa preduzećima odbrambene industrije Srbije da je odlučeno da se domaća namenska industrija pomogne sa 145 miliona evra i to već u prvom kvartalu 2022. godine. "Odlučili smo da već u prvom kvartalu… »
PREDSEDNIK sreo druga iz vojske posle 30 godina: Susret za pamćenje! Srećan sam što sam sreo Srđana (foto)

PREDSEDNIK sreo druga iz vojske posle 30 godina: Susret za pamćenje! Srećan sam što sam sreo Srđana (foto)

Kurir 12.12.2021
NIŠ - Srećan sam što sam danas u Nišu sreo Srđana Mitrovića, starog druga iz vojske koju smo služili pre 30 godina, napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu Budućnost Srbije. Predsednik se rukovao i… »
Vučić posle vojne vežbe: Predsednik najavio - Nabavljamo još 30 helikoptera!

Vučić posle vojne vežbe: Predsednik najavio - Nabavljamo još 30 helikoptera!

Večernje novosti 12.12.2021
Foto: Novosti Predsednika su dočekali potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović. Sastanku su prisustvovali i ministar finansija Siniša Mali i ministarka privrede… »
Poseban poklon za Vučića: Predsednik dobio statuu vojnog padobranca(foto)

Poseban poklon za Vučića: Predsednik dobio statuu vojnog padobranca(foto)

Večernje novosti 12.12.2021
Foto: Novosti Podsetimo, predsednik je danas prisustvao prikazu sposobnosti dela helikopterskih jedinica Ratnog vazduhoplovstva i PVO i 63. padobranske brigade. Ovde je Vučić najavio nove nabavke helikoptera. Foto: Фото: Новости POGLEDAJ… »
Vučić VIDEO druga iz vojske posle 30 godina: Srećan sam što sam sreo Srđana (foto)

Vučić VIDEO druga iz vojske posle 30 godina: Srećan sam što sam sreo Srđana (foto)

Večernje novosti 12.12.2021
Foto: Instagram - Srećan sam što sam danas u Nišu sreo Srđana Mitrovića, starog druga iz vojske koju smo služili pre 30 godina - napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu "Budućnost Srbije". Objava koju… »
Kopneni deo vežbe: Vojska Srbije vežbala u Nišu

Kopneni deo vežbe: Vojska Srbije vežbala u Nišu

Večernje novosti 12.12.2021
Foto: Novosti Nakon sastanka, predsednik Vučić prisustvao je prikazu sposobnosti dela helikopterskih jedinica Ratnog vazduhoplovstva i PVO i 63. padobranske brigade i dodao. Predsednik je izjavio kako je ponosan na našu Vojsku i njen napredak ali da… »
"Očekujemo još 30 helikoptera": Vučić se tokom trećeg dana posete Nišavskom okrugu sastao sa predstavnicima odbrambene…

"Očekujemo još 30 helikoptera": Vučić se tokom trećeg dana posete Nišavskom okrugu sastao sa predstavnicima odbrambene…

Blic 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, treći i poslednji dan posete Nišavskom okrugu, započeo je sastankom sa predstavnicima odbrambene industrije iz cele zemlje sa kojima će razgovarati o većim ulaganjima i unapređenju namenske industrije. Sastanku… »
Vučić: Bićemo helikopterska velesila u regionu

Vučić: Bićemo helikopterska velesila u regionu

Pravda 12.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će Srbija nabaviti još helikoptera u 2022. i 2023. godini i da će biti helikopterska velesila u regionu. „Očekujemo još 30 helikoptera“, rekao je Vučić i dodao da će 11 biti H-145, četiri Mi-35, tri… »
Predsednik o obaveznom vojnom roku: Narod je za, ali ima tu mnogo problema! A od kog godišta to da važi?

Predsednik o obaveznom vojnom roku: Narod je za, ali ima tu mnogo problema! A od kog godišta to da važi?

Kurir 12.12.2021
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas u Nišu da još nema odluke o obaveznom služenju vojnog roka jer u vezi s tim postoji mnogo problema. Vučić je u Nišu rekao da je većina naroda za takvu odluku, ocenivši da bi to za vojsku… »
Vučić: Za namensku 145 miliona evra pomoći u prvom kvartalu 2022.

Vučić: Za namensku 145 miliona evra pomoći u prvom kvartalu 2022.

Srbija danas 12.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić preneo je danas novinarima da je na sastanku sa preduzećima odbrambene industrije Srbije doneta odluka da se domaća namenska industrija pomogne sa 145 miliona evra već u prvom kvartalu 2022. godine. - Doneli smo… »
"Nemate pravo nikoga da zaustavljate i bijete" Vučić oštro o protestima: "Šta biste uradili da neko prebije vašeg oca?"

"Nemate pravo nikoga da zaustavljate i bijete" Vučić oštro o protestima: "Šta biste uradili da neko prebije vašeg oca?"

Srbija danas 12.12.2021
On objašnjava da demonstranti nemaju pravo da zaustavljaju bilo kog građanima ove zemlje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, treći i poslednji dan posete Nišavskom okrugu, započeo je sastankom sa predstavnicima odbrambene industrije iz cele zemlje… »
Vučić na prikazu sposobnosti helikopterskih jedinica u Nišu

Vučić na prikazu sposobnosti helikopterskih jedinica u Nišu

RTK 12.12.2021
Na niškom vojnom aerodromu “Narednik-pilot Mihajlo Petrović” počela je demonstracija dejstava helikopterske jedinice i pripadnika 63. padobranske brigade Vojske Srbije, u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića. Na početku vežbe raport… »
Treći dan posete nišavskom okrugu: Vučić sa predstavnicima industrije odbrane na Vojnom aerodromu (foto)

Treći dan posete nišavskom okrugu: Vučić sa predstavnicima industrije odbrane na Vojnom aerodromu (foto)

Večernje novosti 12.12.2021
Foto: Novosti Састанку на Војном аеродрому "Наредник-пилот Михајло Петровић" у Нишу, између осталих, присуствују министар одбране Небојша… »

Vesti dana »