Povezane vesti

25 vatrogasaca gasilo požar na Karaburmi: Gorela višespratnica, plamen gutao tri stana

25 vatrogasaca gasilo požar na Karaburmi: Gorela višespratnica, plamen gutao tri stana

Telegraf 16.04.2022
Dramatične scene na Karaburmi gde su se vatrogasci borili sa vatrenom stihijom. Veliki požar zahvatio je noćas višespratnicu u ulici Husinskih Rudara na Karaburmi, potvrđeno je za Telegraf. Prema informacijama iz MUP-a, požar je ugašen, a gorela su… »
Prijatelji voditelja apeluju: Pomozimo Žiki koji je u požaru izgubio sve VIDEO

Prijatelji voditelja apeluju: Pomozimo Žiki koji je u požaru izgubio sve VIDEO

Nova 16.04.2022
U požaru koji je noćas izbio na Karaburmi izgoreo je stan poznatog novinara "Grand produkcije" Živojina Krstića. Dom Živojina Krstića izgoreo je u požaru koji je izbio oko ponoći u Ulici Husinjskih rudara na Karaburmi, a ugašen je tek posle sat i… »
"Stan je potpuno uništen": Voditelj "Granda" zajedno sa policijom ušao u zgradu gde je izbio požar: Otkriveni novi detalji

"Stan je potpuno uništen": Voditelj "Granda" zajedno sa policijom ušao u zgradu gde je izbio požar: Otkriveni novi detalji

Blic 16.04.2022
Voditelj "Granda" Živojin Krstić Žika jedan je od nesrećnih stanara na Karaburmi čiji su stanovi goreli u stravičnom požaru. Sada je voditelj Živojin zatečen kako zajedno sa policijom ulazi u zgradu. On nije želeo da daje izjave, ali je rekao da… »
Voditelj „Granda“ sa policijom ušao u zapaljenu zgradu: Evo kolika je šteta

Voditelj „Granda“ sa policijom ušao u zapaljenu zgradu: Evo kolika je šteta

Nova 16.04.2022
Požar u zgradi na Karaburmi, u kojoj su mnogi stanovi izgoreli, navodno je buknuo baš u domu novinara. Dom Živojina Krstića izgoreo je u požaru koji je izbio oko ponoći u Ulici Husinjskih rudara na Karaburmi, a ugašen je tek posle sat i po borbe sa… »
U požaru na Karaburmi izgoreo stan voditelja „Granda“

U požaru na Karaburmi izgoreo stan voditelja „Granda“

N1 Info 16.04.2022
U požaru koji je noćas izbio na Karaburmi izgoreo je stan poznatog novinara "Grand produkcije" Živojina Krstića. Voditelj se, kako prenosi Nova.rs, oglasio i otkrio da uopšte nije bio kod kuće kada je došlo do požara. Žika Krstić ispričao je da… »
Vatrena stihija mu progutala dom! Voditelj Granda nakon požara na Karaburmi - "Komšinica mi je javila da gori stan"

Vatrena stihija mu progutala dom! Voditelj Granda nakon požara na Karaburmi - "Komšinica mi je javila da gori stan"

Mondo 16.04.2022
Oglasio se voditelj "Granda" Živojin Krstić nakon što mu je stan izgoreo u jezivom požaru na Karaburmi. Oglasio se voditelj "Granda" Živojin Krstić nakon što mu je stan izgoreo u jezivom požaru na Karaburmi. U požaru koji je noćas izbio na… »
"Dok je stiglo veće vatrogasno vozilo već je bilo kasno, sve je izgorelo": Potresan prizor na Karaburmi, vatra progutala 4…

"Dok je stiglo veće vatrogasno vozilo već je bilo kasno, sve je izgorelo": Potresan prizor na Karaburmi, vatra progutala 4…

Blic 16.04.2022
Požar koji je izbio sinoć u zgradi na Karaburmi i koji je "progutao" četiri stana, krenuo je iz stana novinara Živojina Krstića, kažu stanari ove zgrade. Oni sumnjaju da su uzrok neispravne instalacije. - Osetila sam samo dim koji je dolazio iz… »
Voditelju "Granda" izgoreo stan na Karaburmi Preživeo dramu: "Istina je, sve sam izgubio!"

Voditelju "Granda" izgoreo stan na Karaburmi Preživeo dramu: "Istina je, sve sam izgubio!"

Blic 16.04.2022
U požaru koji je noćas izbio na Karaburmi, izgoreo stan poznatog novinara "Grand produkcije" Živojina Krstića. Voditelj Živojin Krstić se sada oglasio i otkrio da je istina da mu je izgoreo stan na Karaburmi. - Istina je. Ne znam šta se desilo. Bio… »
Voditelju „Granda“ izgoreo stan na Karaburmi

Voditelju „Granda“ izgoreo stan na Karaburmi

Nova 16.04.2022
U požaru koji je noćas izbio na Karaburmi izgoreo je stan poznatog novinara "Grand produkcije" Živojina Krstića. Voditelj se oglasio i otkrio da on uopšte nije bio kod kuće kada je došlo do požara. Žika Krstić ispričao je da je u tom trenutku… »
Siniša Medić očajan zbog kolege iz „Granda“: „Moj Živojin je noćas izgubio sve“

Siniša Medić očajan zbog kolege iz „Granda“: „Moj Živojin je noćas izgubio sve“

Nova 16.04.2022
Novinaru i voditelju "Grand" televizije Živojinu Krstiću noćas je izgoreo stan tokom stravičnog požara u njegovoj zgradi, a njegov prijatelj i kolega Siniša Medić progovorio je o nesreći. Naime, požar koji je izbio oko ponoći u Ulici Husinjskih… »
Izgubio sve u jezivom požaru na Karaburmi! Voditelju izgoreo stan - "Ne znamo uzrok, znamo samo da je velika tragedija"

Izgubio sve u jezivom požaru na Karaburmi! Voditelju izgoreo stan - "Ne znamo uzrok, znamo samo da je velika tragedija"

Mondo 16.04.2022
U velikom požaru na Karaburmi koji je izbio oko ponoći izgorela su četiri stana. U velikom požaru na Karaburmi koji je izbio oko ponoći izgorela su četiri stana. Vatrogasne ekipe uspele su da ugase požar tek nakon sat i po vremena borbe s vatrenom… »
Oglasio se novinar kom je izgoreo stan na Karaburmi Otkrio detalje požara: Istina je, sve sam izgubio

Oglasio se novinar kom je izgoreo stan na Karaburmi Otkrio detalje požara: Istina je, sve sam izgubio

Kurir 16.04.2022
U požaru koji je noćas izbio na Karaburmi, izgoreo stan poznatog novinara Živojina Krstića, otkrio je njegov kolega i prijatelj Siniša Medić. - Naš kolega i moj najbolji prijatelj je noćas izgubio sve. Kao što ste čuli, na Karaburmi je noćas… »
Vatra progutala četiri stana: Izgoreo i stan novinara, njegov prijatelj se uključio u Jutarnji program: "Izgubio je sve"…

Vatra progutala četiri stana: Izgoreo i stan novinara, njegov prijatelj se uključio u Jutarnji program: "Izgubio je sve"…

Blic 16.04.2022
Novinar Živojin Krstić ostao je bez stana u požaru koji je juče, oko ponoći, izbio u Ulici Husinjskih rudara 24 na Karaburmi. Plamen je izbio u stanu br. 16 u potkrovlju i odatle se proširio na krov i ceo sprat zbog čega su četiri porodice ostale… »
Gorela višespratnica na Karaburmi, 25 vatrogasaca obuzdavalo stihiju VIDEO

Gorela višespratnica na Karaburmi, 25 vatrogasaca obuzdavalo stihiju VIDEO

Nova 16.04.2022
Veliki požar zahvatio je noćas višespratnicu u ulici Husinskih Rudara na Karaburmi, potvrđeno je za Telegraf.rs. Prema informacijama iz MUP-a, požar je ugašen, a gorela su tri stana. Gasilo ga je 25 vatrogasaca sa deset vatrogasnih vozila… »
Požar progutao sprat solitera na Karaburmi! Vatrogasci se tokom noći borili s plamenom, stanari evakuisani

Požar progutao sprat solitera na Karaburmi! Vatrogasci se tokom noći borili s plamenom, stanari evakuisani

Mondo 16.04.2022
Požar u zgradi na Karaburmi izbio je usred noći. Požar u zgradi na Karaburmi izbio je usred noći. Požar u zgradi na Karaburmi izbio je usred noći, a stanari višespratnice su morali da se evakuišu, javlja RTS. Gorelo je potkrovlje, i u tom trenutku… »
Vatra guta soliter: Veliki požar na Karaburmi, svi stanari evakuisani

Vatra guta soliter: Veliki požar na Karaburmi, svi stanari evakuisani

Blic 16.04.2022
Prava drama dešava se na Karaburmi, u Husinskih rudara 24, gde je kasno večeras izbio požar. Vatrogasci se bore sa vatrenom stihojom koja je zahvatila krov zgrade, a širi se i ka donjim spratovima. Požar je izbio u stanu broj 16 u kome srećom nije… »

Vesti dana »