Povezane vesti

Đoković osvojio titulu u Rimu

Đoković osvojio titulu u Rimu

Politika 15.05.2022
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, osvojio je turnir u Rimu, pošto je u finalu savladao Stefanosa Cicipasa sa 2:0 (6:0, 7:6). To mu je ukupno šesta titula na mastersu u Italiji, a upupno 38. masters titula u karijeri, po čemu je rekorder, jer… »
Đoković osvojio Rim, svetski broj 1 spreman za Rolan Garos

Đoković osvojio Rim, svetski broj 1 spreman za Rolan Garos

Dnevnik 15.05.2022
RIM: Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je titulu na Mastersu u Rimu, pošto je u finalu ubedljivo savladao Grka Stefanosa Cicipasa 6:0, 7:6 (7:5). Đoković je osvojio šestu titulu u Rimu, bez izgubljenog seta, došao do 38. Masters titule i… »
Đoković odmah otišao po telefon, da pozove zbog sina: Jedva čekam da se čujemo, da pitam za Stefana!

Đoković odmah otišao po telefon, da pozove zbog sina: Jedva čekam da se čujemo, da pitam za Stefana!

Mondo 15.05.2022
Novak Đoković je posle pobede u Rimu otkrio i jedan interesantan detalj o sinu Stefanu. Novak Đoković je posle pobede u Rimu otkrio i jedan interesantan detalj o sinu Stefanu. Novak Đoković je po ko zna koji put ispisao nove stranice istorije… »
Novače, nadam se da ću jednom moći kao ti! Grk se okrenuo ka Đokoviću i oduševio ga - dobio je ovacije u Rimu! (video)

Novače, nadam se da ću jednom moći kao ti! Grk se okrenuo ka Đokoviću i oduševio ga - dobio je ovacije u Rimu! (video)

Mondo 15.05.2022
Sjajna poruka petog tenisera sveta "Broju jedan. Sjajna poruka petog tenisera sveta "Broju jedan. Stefanos Cicipas dao je veoma lepu izjavu posle poraza protiv Novaka Đokovića u finalu Mastersa u Rimu. Grk je prvi dobio mikrofon pred punim tribinama i… »
Velike reči Cicipasa nakon finala: „Ti nas inspirišeš“

Velike reči Cicipasa nakon finala: „Ti nas inspirišeš“

Nova 15.05.2022
Novak Đoković je pobedio u finalu Rima Stefanosa Cicipasa rezultatom 2:0, po setovima 6:0, 7:6. Grčki teniser je nakon meča imao samo reči hvale za Đokovića. Izrazio je veliko poštovanje prema srpskom teniseru. "Novače, čestitam ti, pokazuješ… »
Cicipasova oda Novaku: On je kao formula, najbolji od svih

Cicipasova oda Novaku: On je kao formula, najbolji od svih

Vesti online 15.05.2022
Grčki teniser Stefanos Cicipas kaže da su Karlos Alkaraz i Novak Đoković najveći favoriti pred Rolan Garos, kao i da ga Đoković inspiriše. U finalu mastersa u Rimu, Cicipas je izgubio od Đokovića sa 6:0, 7:6 (7-5). – Probao sam da ostanem u… »
Đoković: Osećam se perfektno, jedan sam od favorita na RG

Đoković: Osećam se perfektno, jedan sam od favorita na RG

Sport klub 15.05.2022
Posle titule na mastersu u Rimu, najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da se oseća savršeno i da se raduje Rolan Garosu. Đoković je u finalu u večnom gradu pobedio Stefanosa Cicipasa sa 6:0, 7:6 (7-5). „Uzevši u obzir to kako igram u… »
Đoković najstariji šampion, u Rimu postavio još jedan nestvaran rekord

Đoković najstariji šampion, u Rimu postavio još jedan nestvaran rekord

Nova 15.05.2022
Novak Đoković je pobedio Stefanosa Cicipasa u finalu Rima sa 2:0, po setovima 6:0, 7:6. Đoković je postao najstariji osvajač ovog turnira, sa 34 godine, 11 meseci i 23 dana. Prethodne godine je Rafael Nadal pobedio Đokovića u finalu Rima, a tada je… »
Pokazao rivalima ko je glavni: Niko kao Đoković od 2018.

Pokazao rivalima ko je glavni: Niko kao Đoković od 2018.

Nova 15.05.2022
Novak Đoković je teniser sa najviše pobeda na ATP Turu od 2018. godine. Pobedom protiv Stefanosa Cicipasa u finalu Rima sa 2:0, po setovima 6:0, 7:6, Novak je stigao do 218. pobede od 2018. godine. Drugo mesto zauzima Cicipas koji je zabeležio 215… »
Cicipasova oda Novaku: On je kao formula, najbolji od svih

Cicipasova oda Novaku: On je kao formula, najbolji od svih

Sport klub 15.05.2022
Grčki teniser Stefanos Cicipas kaže da su Karlos Alkaraz i Novak Đoković najveći favoriti pred Rolan Garos, kao i da ga Đoković inspiriše. U finalu mastersa u Rimu, Cicipas je izgubio od Đokovića sa 6:0, 7:6 (7-5). „Probao sam da ostanem u… »
Legendarni teniser ne krije oduševljenje Novakom: On je najbolji u istoriji

Legendarni teniser ne krije oduševljenje Novakom: On je najbolji u istoriji

Nova 15.05.2022
Veliki kompliment za Đokovića. Novak Đoković je titulom u Rimu učvrstio mesto na čelu liste najtrofejnijih osvajača turnira Masters serije 38. trofejem u karijeri, a ovaj rezultat impresionirao je Grega Rusedskog. Nekada četvrti teniser planete… »
Đoković pobedio Cicipasa i osvojio titulu na mastersu u Rimu

Đoković pobedio Cicipasa i osvojio titulu na mastersu u Rimu

Novi magazin 15.05.2022
Prvi teniser sveta Novak Đoković osvojio je danas titulu na masters turniru u Rimu, pošto je u finalu pobedio grčkog igrača Stefanosa Cicipasa sa 6:0, 7:6. Đoković je do šeste titule u Rimu i pobede nad petim teniserom sveta došao za sat i 37… »
Prva titula sezone za Đokovića, bez izgubljenog seta u Rimu

Prva titula sezone za Đokovića, bez izgubljenog seta u Rimu

Glas Amerike 15.05.2022
RIM — Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je prvu titulu ove sezone, šestu u Rimu i 87. ukupno u karijeri pobedom nad Stefanosom Cicipasom u dva seta - 6:0 i 7:6 (5) posle sat i 36 minuta igre. Prvi put u karijeri, Đoković je osvojio… »
Ðoković osvojio Rim, spreman je za Rolan Garos

Ðoković osvojio Rim, spreman je za Rolan Garos

IndeksOnline 15.05.2022
RIM – Najbolji teniser sveta Novak Ðoković osvojio je titulu na Mastersu u Rimu, pošto je danas u finalu ubedljivo savladao Grka Stefanosa Cicipasa 6:0, 7:6 (7:5). Ðoković je osvojio šestu titulu u Rimu, bez izgubljenog seta, došao do 38. Masters… »
VIDEO Navijači ga obožavaju: Molba za Novaka usred finala u Rimu FOTO

VIDEO Navijači ga obožavaju: Molba za Novaka usred finala u Rimu FOTO

Nova 15.05.2022
Novak Đoković uvek ima veliku podršku gde god da igra. Zanimljiv detalj zabeležen je u finalu turnira u Rimu. Navijači Novaka Đokovića uvek nađu način da iznenade. Na transparentu su zamolili Noleta da im nakon meča pokloni majicu u kojoj je… »
Đoković: Savršena nedelja pred Rolan Garos

Đoković: Savršena nedelja pred Rolan Garos

Vesti online 15.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da je titula u Rimu došla u savršeno vreme, pred drugi grend slem turnir u sezoni – Rolan Garos. Đoković je u finalu pobedio Stefanosa Cicipasa sa 2-0, po setovima 6:0, 7:6 (7-5). – Iznenadio sam sebe… »
Đoković prezadovoljan nakon titule: Najbolji set ove godine! (video)

Đoković prezadovoljan nakon titule: Najbolji set ove godine! (video)

Hot sport 15.05.2022
Vidno optimističan u susret Rolan Garosu! Novak Đoković je u finalu Mastersa u Rimu nakon što je u dva seta i skoro sto minuta igre savladao Stefanosa Cicipasa. Rezultat po setovima bio je 6:0, 7:6 a ovo je 38. rekordna titula za srpskog tenisera… »
Djoković pobedio Cicipasa i osvojio titulu na mastersu u Rimu

Djoković pobedio Cicipasa i osvojio titulu na mastersu u Rimu

Radio sto plus 15.05.2022
Djoković je do šeste titule u Rimu i pobede nad petim teniserom sveta došao za sat i 37 minuta. U prvom setu srpski igrač je napravio tri brejka, a rivalu nije prepustio nijedan gem. Nastavak je doneo bolju igru grčkog tenisera, koji do brejka dolazi… »
Novak oduševio navijače i najavio napad na Rolan Garos: Na vrhuncu sam

Novak oduševio navijače i najavio napad na Rolan Garos: Na vrhuncu sam

Nova 15.05.2022
Novak otvorio dušu. Novak Đoković, najbolji teniser planete, nakon pobede nad Stefanosom Cicipasom nije krio zadovoljstvo zbog povratka u formu. Mučio se prvi reket sveta od početka sezone, nije pružao partije kakve su bile očekivane, ali je u… »
Đoković: Savršena nedelja pred Rolan Garos

Đoković: Savršena nedelja pred Rolan Garos

Sport klub 15.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da je titula u Rimu došla u savršeno vreme, pred drugi grend slem turnir u sezoni – Rolan Garos. Đoković je u finalu pobedio Stefanosa Cicipasa sa 2-0, po setovima 6:0, 7:6 (7-5). „Iznenadio sam sebe… »
Novak ostao u šoku posle pobede - iznenadio sam i sebe! Đoković slavio, pa poručio: Nije moglo bolje pred Rolan Garos!

Novak ostao u šoku posle pobede - iznenadio sam i sebe! Đoković slavio, pa poručio: Nije moglo bolje pred Rolan Garos!

Mondo 15.05.2022
Novak Đoković je osvojio titulu u Rimu, pa je priznao da je i sam sebe iznenadio igrom u prvom setu. Novak Đoković je osvojio titulu u Rimu, pa je priznao da je i sam sebe iznenadio igrom u prvom setu. Novak Đoković je uspeo da osvoji prvu titulu u… »
Đoković: Nadam se da će mi Rim dati dodatni podstrek za Rolan Garos

Đoković: Nadam se da će mi Rim dati dodatni podstrek za Rolan Garos

Sportski žurnal 15.05.2022
Novaj je postao najstariji teniser u istoriji, koji je došao do titule na Mastersu u Rimu, sa 34 godine, 11 meseci i 23 dana. Prvi teniser sveta Novak Đoković osvojio je danas titulu na Masters 1000 turniru u Rimu, pošto je u finalu pobedio grčkog… »
"Prijatno sam iznenađen!" Novak Đoković uzeo titulu u Rimu, ali i ostao u čudu

"Prijatno sam iznenađen!" Novak Đoković uzeo titulu u Rimu, ali i ostao u čudu

Večernje novosti 15.05.2022
NOVAK Đoković je osvojio ATP turnir Masters serije u Rimu, a to ga je veoma obradovalo. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Đoković je savladao Stefanosa Cicipasa u rimskom finalu, šesti put je osvojio pomenuti turnir, ali je priznao da nije baš očekivao da… »
"Novače, nadam se, stvarno se nadam..." Cicipas pogledao Đokovića, a ono što je rekao - oduševilo je svet

"Novače, nadam se, stvarno se nadam..." Cicipas pogledao Đokovića, a ono što je rekao - oduševilo je svet

Večernje novosti 15.05.2022
NOVAK Đoković je osvojio ATP turnir Masters serije u Rimu. U finalu je pobedio Stefanosa Cicipasa koji je posle meča biranim rečima govorio o svetskom broju jedan. FOTO: Tanjug/AP Grk se prilikom ceremonije za dodelu pehara obratio srpskom asu i… »
Kakav dan za tenis: Prvi meč je odigrao Stefan Đoković, Novakov sin!

Kakav dan za tenis: Prvi meč je odigrao Stefan Đoković, Novakov sin!

Večernje novosti 15.05.2022
NOVAK Đoković je osvojio ATP turnir Masters serije u Rimu, a potom je obelodanio važnu vest za njegovu porodicu, možda jednog dana i za svet tenisa. Foto: AP Podsetimo, Đoković je savladao Stefanosa Cicipasa u rimskom finalu, šesti put je osvojio… »
Nadal "čupa kosu": Novak Đoković mu gazi rekorde

Nadal "čupa kosu": Novak Đoković mu gazi rekorde

Večernje novosti 15.05.2022
NOVAK Đoković osvojio je prvu titulu u 2022. godini. Na taj način je dodatno pomerio granice tenisa. FOTO: Tanjug/AP Srbin je u finalu Mastersa u Rimu pobedio Grka Stefnosa Cicipasa za šesti trofej u "večnom gradu". Prethodno je ovde bio najbolji… »
Švjontek odbranila titulu na turniru u Rimu

Švjontek odbranila titulu na turniru u Rimu

Radio sto plus 15.05.2022
Švjontek je pobedila posle sat i 23 minuta i ostvarila 28. uzastopnu pobedu. Ona je u prvom setu dva puta oduzela servis protivnici i povela u meču. Poljakinja je dobro počela i drugi set i povela je sa 4:0. Džabir je posle toga vezala dva gema, ali… »

Vesti dana »