Povezane vesti

Predsednik na moravskom koridoru: Do Kraljeva za sat i 15! Postrojio drobnjaka: Naravno da je završeno 100% čim ti ne radiš

Predsednik na moravskom koridoru: Do Kraljeva za sat i 15! Postrojio drobnjaka: Naravno da je završeno 100% čim ti ne radiš

Kurir 26.06.2022
* Biće to najlepši auto-put, do marta 2024. gotova deonica od Čačka do Kraljeva. KRUŠEVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji deonice auto-puta u okviru Moravskog koridora pre ceremonije svečanog otvaranja… »
Otvoren aerodrom Rosulje, Vučić: Biznis avijacija najbrže raste

Otvoren aerodrom Rosulje, Vučić: Biznis avijacija najbrže raste

Politika 26.06.2022
KRUŠEVAC- Aerodrom Rosulje kod Kruševca danas je svečano otvoren za avio-saobraćaj, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Aerodrom Rosulje kod Kruševca, prvi sportski aerodrom u okviru Aerodroma Srbije otvara se nakon dve godine… »
Predsednik otvorio aerodrom Rosulje Znam ja ove iz Kruševca, tražiće mi i kosmodrom! 1. Avion sleteo uz vodeni pozdrav foto

Predsednik otvorio aerodrom Rosulje Znam ja ove iz Kruševca, tražiće mi i kosmodrom! 1. Avion sleteo uz vodeni pozdrav foto

Kurir 26.06.2022
KRUŠEVAC - Posle obilaska radova na izgradnji auto-puta, predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je prisustvovao i ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje kod Kruševca. - Da je neko rekao da će u Kruševac sletati avioni, malo ko bi u to… »
Vučić u Rasinskom okrugu: "Mi smo na evropskom putu, ali se pre svega uzdam u naše snage" (foto/video)

Vučić u Rasinskom okrugu: "Mi smo na evropskom putu, ali se pre svega uzdam u naše snage" (foto/video)

Srbija danas 26.06.2022
Aerodrom Rosulje kod Kruševca otvoren je nakon dve godine izgradnje u koju je Vlada Srbije uložila 342 miliona dinara. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje kod Kruševca. Pre svečane… »
Auto-put do Kruševca do Nove godine, otvoren aerodrom Rosulje: Vučić obišao radove na Moravskom koridoru

Auto-put do Kruševca do Nove godine, otvoren aerodrom Rosulje: Vučić obišao radove na Moravskom koridoru

Telegraf 26.06.2022
Dužina Moravskog koridora je 112 kilometara, na njemu se gradi 88 mostova i nadvožnjaka, 29 podvožnjaka i 11 petlji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić započeo je danas posetu Rasinskom okrugu i obišao radove na izgradnji Moravskog koridora… »
Otvoren aerodrom Rosulje kod Kruševca

Otvoren aerodrom Rosulje kod Kruševca

Biznis.rs 26.06.2022
Vlada Srbije uložila 342 miliona dinara. Aerodrom Rosulje kod Kruševca danas je svečano otvoren za avio-saobraćaj. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je prisustvovao otvaranju, rekao je tom prilikom da će aerodrom moći da koriste mali… »
Čitajte u “Vestima”: Srbiji samo nebo granica

Čitajte u “Vestima”: Srbiji samo nebo granica

Vesti online 26.06.2022
Srbija je bogatija za aerodrom Rosulje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je otvaranju i puštanju u saobraćaj i poručio da će ovu vazdušnu luku moći da koriste mali i sportski avioni, ali i biznis avijacija koja raste najbrže u… »
"Ponosan sam na To koliko se Srbija promenila" Vučić najavio "Naša zemlja će nastaviti da radi na važnim projektima"…

"Ponosan sam na To koliko se Srbija promenila" Vučić najavio "Naša zemlja će nastaviti da radi na važnim projektima"…

Srbija danas 26.06.2022
Srbija će nastaviti da gradi i radi na važnim projektima, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu. Predsednik Vučić obišao je danas radove na izgradnji mosta preko Zapadne Morave koji se nalazi na deonici auto-puta od Pojata do… »
VIDEO: Otvoren aerodrom "Rosulje" kod Kruševca; Vučić: "Samo još da traže da izgradimo kosmodrom"

VIDEO: Otvoren aerodrom "Rosulje" kod Kruševca; Vučić: "Samo još da traže da izgradimo kosmodrom"

Radio 021 26.06.2022
Aerodrom "Rosulje" kod Kruševca otvoren je danas. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je da je u aerodrom uloženo 478 miliona dinara. Vučić očekuje da se zbog aerodroma razvije i turizam pre svega u Ribarskoj Banji i na Jastrepcu. On je… »
Vučić: Habek je u pravu, a sada neka se smeju i meni

Vučić: Habek je u pravu, a sada neka se smeju i meni

Pravda 26.06.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je nemački ministar privrede Robert Habek, koji je izazvao pažnju porukama građanima te zemlje da štede energiju tako što će skratiti tuširanje i pripremiti toplu odeću za zimu, zapravo itekako u… »
Predsednik o EU, abortusu i pametnom potezu! Zlato smo vratili u zemlju! Uzdamo se u naše snage, Rosulje niko nije ni sanjao!

Predsednik o EU, abortusu i pametnom potezu! Zlato smo vratili u zemlju! Uzdamo se u naše snage, Rosulje niko nije ni sanjao!

Kurir 26.06.2022
* Dobro je što smo naše zlato vratili u zemlju, jel vidite šta se desilo Rusiji u jednom danu * Plašim se rata, plašim se zime * O abortusu: Ne planiramo da išta menjamo. BEOGRAD - Uzdamo se u naše snage, o aerodromu Rosulje niko nije ni sanjao… »
Vučić o izjavi Habeka: On je u pravu, sad neka se i meni smeju; Očekujem dobru posetu Abazovića, verujem u bolje odnose

Vučić o izjavi Habeka: On je u pravu, sad neka se i meni smeju; Očekujem dobru posetu Abazovića, verujem u bolje odnose

RTV 26.06.2022
KRUŠEVAC - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je nemački ministar privrede Robert Habek, koji je izazvao pažnju porukama građanima te zemlje da štede energiju tako što će skratiti tuširanje i pripremiti toplu odeću za zimu, zapravo… »
Vučić obišao radove na Moravskom koridoru: Auto-put do Kruševca najkasnije do Nove godine

Vučić obišao radove na Moravskom koridoru: Auto-put do Kruševca najkasnije do Nove godine

Euronews 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić započeo je danas posetu Rasinskom okrugu i obišao radove na izgradnji Moravskog koridora, auto-puta Pojate-Preljina koji će povezati putne koridore 10 i 11. Predsednik Vučić obišao je radove na izgradnji mosta… »
Otvoren sportski aerodrom Rosulje, nova pista za male avione, sportsku i biznis avijaciju

Otvoren sportski aerodrom Rosulje, nova pista za male avione, sportsku i biznis avijaciju

Euronews 26.06.2022
Aerodrom Rosulje kod Kruševca danas je svečano otvoren za avio-saobraćaj, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Aerodrom Rosulje kod Kruševca, prvi sportski aerodrom u okviru Aerodroma Srbije otvara se nakon dve godine izgradnje, za koju… »
Autoput do Kruševca se otvara do nove godine: Predsednik Vučić: "u aerodrom Rosulje uložili smo 478 miliona dinara"

Autoput do Kruševca se otvara do nove godine: Predsednik Vučić: "u aerodrom Rosulje uložili smo 478 miliona dinara"

Blic 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje kod Kruševca i obilazi radove na Moravskom koridoru, u okviru posete Rasinskom okrugu. Predsednik je, tokom posete Rasinskom okrugu, najpre obišao radove… »
Otvoren aerodrom „Rosulje“ kod Kruševca

Otvoren aerodrom „Rosulje“ kod Kruševca

N1 Info 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, nakon svečanog otvaranja za saobraćaj aerodroma "Rosulje" kod Kruševca, da "biznis avijacija raste najbrže u svetu" i da je u taj aerodrom država uložila ukupno 478 miliona dinara. „Ovo će… »
Sleteo prvi avion na aeorodrom Rosulje, Vučić: Biznis avijacija najbrže raste

Sleteo prvi avion na aeorodrom Rosulje, Vučić: Biznis avijacija najbrže raste

Nova 26.06.2022
Aerodrom Rosulje kod Kruševca danas je svečano otvoren za avio-saobraćaj u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Aerodrom Rosulje kod Kruševca, prvi sportski aerodrom u okviru Aerodroma Srbije otvara se nakon dve godine izgradnje, za koju… »
"Biznis avijacija raste najbrže u celom svetu" Predsednik Vučić otvorio aerodrom Rosulje kod Kruševca (foto)

"Biznis avijacija raste najbrže u celom svetu" Predsednik Vučić otvorio aerodrom Rosulje kod Kruševca (foto)

Srbija danas 26.06.2022
Aerodrom Rosulje kod Kruševca danas je svečano otvoren za avio-saobraćaj, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Aerodrom Rosulje kod Kruševca, prvi sportski aerodrom u okviru Aerodroma Srbije otvara se nakon dve godine izgradnje, za koju… »
Otvoren aerodrom Rosulje; Vučić: Biznis avijacija najbrže raste; Autoput do Kruševca biće gotov do kraja godine

Otvoren aerodrom Rosulje; Vučić: Biznis avijacija najbrže raste; Autoput do Kruševca biće gotov do kraja godine

RTV 26.06.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić započeo je danas posetu Rasinskom okrugu i obišao radove na izgradnji Moravskog koridora, auto-puta Pojate-Preljina koji će povezati putne koridore 10 i 11. Predsednik Vučić obišao je radove na… »
Vučić: Moravski koridor će biti najsavremeniji auto-put u Srbiji

Vučić: Moravski koridor će biti najsavremeniji auto-put u Srbiji

N1 Info 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je, tokom posete Rasinskom okrugu, radove na izgradnji deonice auto-puta Pojate-Preljina, odnosno Moravskog koridora. On je novinarima kazao da će to biti najsavremeniji auto-put u Srbiji i izrazio očekivanje… »
“Samo još kosmodrom da izgradimo”

“Samo još kosmodrom da izgradimo”

Vesti online 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas, obilazeći radove na izgradnji deonice auto-puta u okviru Moravskog koridora, da će Srbija nastaviti da gradi i radi na svojim važnim projektima, kao što je ovaj. Na pitanje kako vidi Srbiju za… »
"U Kruševcu samo još kosmodrom da napravimo" Vučić: Pogledajte kako je taj grad izgledao pre deset godina

"U Kruševcu samo još kosmodrom da napravimo" Vučić: Pogledajte kako je taj grad izgledao pre deset godina

Srbija danas 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas, obilazeći radove na izgradnji deonice auto-puta u okviru Moravskog koridora, da će Srbija nastaviti da gradi i radi na svojim važnim projektima, kao što je ovaj. Na pitanje kako vidi Srbiju za… »
Vučić: U Kruševcu samo još kosmodrom da napravimo

Vučić: U Kruševcu samo još kosmodrom da napravimo

IndeksOnline 26.06.2022
KRUŠEVAC – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas, obilazeći radove na izgradnji deonice auto-puta u okviru Moravskog koridora, da će Srbija nastaviti da gradi i radi na svojim važnim projektima, kao što je ovaj. Na pitanje kako… »
Vučić obilazi radove na Moravskom koridoru i opet obećava nešto

Vučić obilazi radove na Moravskom koridoru i opet obećava nešto

Nova 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas Rasinski okrug, gde će između ostalog obići radove na Moravskom koridoru i svečanom otvaranju aerodroma Rosulje. Predsednik Vučić je u razgovoru sa direktorom „Koridora Srbije“ Aleksandrom… »
"Mnogi se smeju njegovim rečima, mene bi ubili da to kažem" Vučić o izjavi nemačkog ministra: Vremena nisu laka

"Mnogi se smeju njegovim rečima, mene bi ubili da to kažem" Vučić o izjavi nemačkog ministra: Vremena nisu laka

Srbija danas 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas Rasinski okrug. Predsednik je rekao, povodom izjave nemačkog ministra Habeka, da se mnogi smeju njegovim rečima, ali da je on ozbiljan političar koji je rekao istinu svom narodu. - On ne laže nikoga… »
Otvara se aerodrom Rosulje: Predsednik Vučić danas na svečanoj ceremoniji

Otvara se aerodrom Rosulje: Predsednik Vučić danas na svečanoj ceremoniji

Blic 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje kod Kruševca i obići radove na Moravskom koridoru, u okviru posete Rasinskom okrugu. Predsednik će, tokom posete Rasinskom okrugu, najpre obići… »
Vučić danas u Kruševcu: Prisustvuje ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje i obilasku radova na Moravskom koridoru

Vučić danas u Kruševcu: Prisustvuje ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje i obilasku radova na Moravskom koridoru

Srbija danas 26.06.2022
Aerodrom Rosulje kod Kruševca će biti otvoren nakon dve godine izgradnje u koju je Vlada Srbije uložila 342 miliona dinara. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas ceremoniji svečanog otvaranja aerodroma Rosulje kod Kruševca i… »

Vesti dana »