Povezane vesti

"Nemojte misliti da je ovo kraj": Dalila se obratila svima - evo šta joj je potrebno i koga ima uz sebe: "Realnost je surova"

"Nemojte misliti da je ovo kraj": Dalila se obratila svima - evo šta joj je potrebno i koga ima uz sebe: "Realnost je surova"

Blic 14.07.2022
Dalila Dragojević je sinoć stavila tačku na vezu sa Filipom Carem, te se slomila u uživo emisiji, u kojoj se on, iako najavljen, nije pojavio. Sad se obratila svima koji je podržavaju, te poručila da će izaći iz svega kao pobednik. - Emisija koja… »
Istina o raskidu dalile i Cara: "Danima se ne trezni, sa porodicom pokušava da sredi situaciju"

Istina o raskidu dalile i Cara: "Danima se ne trezni, sa porodicom pokušava da sredi situaciju"

Blic 14.07.2022
Filip Car se nije pojavio u emisiji ,,Zadruga - Narod pita", u kojoj je trebao da gostuje sa sad već bivšom devojkom Dalilom Dragojević. Ona je zbog toga raskinula s njim. Sada se oglasio drug Filipa Cara koji je otkrio zbog čega se on nije pojavio u… »
(Video) Prvo zajedničko jutro u Veterniku: Dejan i Aleks uživaju u dvorištu, a evo ko im pravi društvo, Dalili neće biti…

(Video) Prvo zajedničko jutro u Veterniku: Dejan i Aleks uživaju u dvorištu, a evo ko im pravi društvo, Dalili neće biti…

Blic 14.07.2022
Aleksandra Nikolić od juče boravi u Veterniku, a njen dečko Dejan Dragojević ne može da sakrije radost zbog toga, pa svakog trenutka objavljuje videe u kojima deli atmosferu iz porodičnog doma. Dejan je, naime, pokazao da prvo zajedničko jutro sa… »
Posle raskida uživo, Dalila ronila suze emisiji zbog oca Huse

Posle raskida uživo, Dalila ronila suze emisiji zbog oca Huse

Svet & Skandal 14.07.2022
Raskinuli Filip Car i Dalila uživo u emisiji Dalila Dragojević, sinoć je tokom emisije uživo raskinula sa Filipom Carem. On je trebalo da gostuje sa njom u „Narod pita“, međutim kako to nije uradio ona je odlučila da javno prekine svaki odnos sa… »
Prva kafa sa svekrvom! Aleks dočekala jutro sa Biljanom Dragojević u Veterniku, Dejan sve snimio, evo kako su uživali…

Prva kafa sa svekrvom! Aleks dočekala jutro sa Biljanom Dragojević u Veterniku, Dejan sve snimio, evo kako su uživali…

Kurir 14.07.2022
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević su odlučili da prvu zajedničku noć van "Zadruge" provedu u Veterniku. Oni su sa svojim pratiocima podelili snimke kako je njihova noć izgledala, a o ovome možete čitati klikom na link ispod ovog teksta… »
Skandal u šimanovcima! Car bio ovde dok je Dalila raskidala sa njim, pokušao da upadne u studio, a onda su doneli šok…

Skandal u šimanovcima! Car bio ovde dok je Dalila raskidala sa njim, pokušao da upadne u studio, a onda su doneli šok…

Kurir 14.07.2022
Dalila Dragojević je bila gošća u emisiji "Narod pita" gde je ostala bez podrške svog dečka Filipa Cara, koji je trebalo da gostuje sa njom. Zbog toga što ju je ostavio na "cedilu", Dalila je odlučila da uživo u emisiji raskine sa njim. Mi smo… »
Dalila ostavila Cara u emisiji, pa dobila poziv od njega

Dalila ostavila Cara u emisiji, pa dobila poziv od njega

Vesti online 14.07.2022
Filip Car sinoć se nije pojavio u emisiji “Narod pita”, u kojoj je trebalo da gostuje sa svojom devojkom Dalilom Dragojević, zbog čega je ona donela odluku da javno raskine sa njim. Ubrzo nakon šoka koji je priredila u emisiji, Dalila je otkrila… »
Dalila ronila suze uživo, gledateljka je urnisala! Dragojevićka ne može Husu da pogleda u oči: Navukla sam mu sramotu na…

Dalila ronila suze uživo, gledateljka je urnisala! Dragojevićka ne može Husu da pogleda u oči: Navukla sam mu sramotu na…

Kurir 14.07.2022
Dalila Dragojević ronila je suze u emisiji uživo zbog oca Husa Mujića. - Ima ko me shvata, to je moja porodica. Meni je otac poslao poruku i rekao da treba da podignem glavu i da ne dozvolim da me bilo ko poljulja. Kad dobijem takvu poruku, a on ima 66… »
Dalila se pratila i u veterniku Pogledajte kako je protekla prva zajednička noć Aleks i Dejana, isplivao snimak na mrežama…

Dalila se pratila i u veterniku Pogledajte kako je protekla prva zajednička noć Aleks i Dejana, isplivao snimak na mrežama…

Kurir 14.07.2022
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević su uspeli da nađu malo slobodnog vremena i provedu prvu noć zajedno od kako su izašli iz "Zadruge 5". Kako je Dejan najavio, Aleks je poveo u Veternik, što je odmah podelio sa svojim pratiocima na društvenoj… »
(Video) Dalila se čula u pozadini: Evo kako je protekla prva zajednička noć Aleks i Dejana u Veterniku, jedan detalj…

(Video) Dalila se čula u pozadini: Evo kako je protekla prva zajednička noć Aleks i Dejana u Veterniku, jedan detalj…

Blic 14.07.2022
Aleksandra Nikolić otišla je u Veternik kod svog dečka Dejana Dragojevića. Njih dvoje su podelili delić atmosfere iz doma i pokazali kako uživaju u zajedničkim trenucima, međutim jedan detalj je mnoge privukao posebnu pažnju. Naime, Dejan i… »
Dalila uživo u emisiji raskinula sa Filipom Mujićeva šutnula Cara za sva vremena, ostavio je na cedilu nakon svega!

Dalila uživo u emisiji raskinula sa Filipom Mujićeva šutnula Cara za sva vremena, ostavio je na cedilu nakon svega!

Alo 14.07.2022
Ona trenutno prolazi kroz pakao. Dalila Dragojević sinoć je gostovala u emisiji "Narod pita", a tokom gostovanja koje je išlo uživo, ona je raskinula sa Filipom Carem koji nije došao u specijalnu emisiju "Zadruge". - Mislim da ne bi trebalo više da… »
Car ispalio dalilu: Došla u emisiju i otkrila šta je uradio: "Ne mogu ja nikog da vučem za rukav"

Car ispalio dalilu: Došla u emisiju i otkrila šta je uradio: "Ne mogu ja nikog da vučem za rukav"

Blic 13.07.2022
Filip Car se večeras nije pojavio u specijalnoj emisiji "Zadruge", u kojoj je trebalo da gostuje sa Dalilom Dragojević. U emisiji su saopštili da se Filip Car nije osećao dobro, dok mu je Dalila Dragojević zamerila što nije došao sa njom. - Legao… »

Vesti dana »