Povezane vesti

Petrić: Igračima treba pružiti podršku

Petrić: Igračima treba pružiti podršku

Novi magazin 14.08.2022
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić rekao je večeras da su igrači njegovog tima bili nervozni u meču protiv Mladosti GAT, kao i da im treba pružiti podršku. "Video sam dosta nervoze kod mojih igrača, dosta nekih poteza koji nisu fudbalski, ali… »
Petrić ne baš zadovoljan nakon trijumfa na premijeri: Mnogo nefudbalskih poteza, moramo biti pametniji! (video)

Petrić ne baš zadovoljan nakon trijumfa na premijeri: Mnogo nefudbalskih poteza, moramo biti pametniji! (video)

Hot sport 14.08.2022
Fudbaleri Partizana uspeli su da dođu do pobede nakon pet mečeva bez trijumfa, jer su u Novom Sadu minimalnim rezultatom savladali tim Mladosti GAT. Nakon meča Gordan Petrić se obratio sledećim rečima. „Šta znam, video sam mnogo nervoze kod mojih… »
Heroj Partizana ima reč: Možda je ovo prekretnica, vraćamo se tamo gde pripadamo! (video)

Heroj Partizana ima reč: Možda je ovo prekretnica, vraćamo se tamo gde pripadamo! (video)

Hot sport 14.08.2022
Fudbaleri Partizana uspeli su da dođu do pobede nakon pet mečeva bez trijumfa, jer su u Novom Sadu minimalnim rezultatom savladali tim Mladosti GAT. Heroj Partizana, Svetozar Marković čijim je golom poražen novosadski tim, rekao je sledeće: „Nemam… »
Marković u 90+5. minutu za pobedu Partizana nad Mladost GAT

Marković u 90+5. minutu za pobedu Partizana nad Mladost GAT

Dnevnik 14.08.2022
NOVI SAD: Fudbaleri Partizana savladali su večeras Mladost GAT u Novom Sadu 1:0 u utakmici šestog kola Superlige Srbije. Crno-beli su upisali trijumf na debiju novog trenera Gordana Petrića, ali su do bodova stigli tek u 90+5. minutu pogotkom Svetozara… »
Petrić: Samo nas igrači mogu izvući iz ove krize

Petrić: Samo nas igrači mogu izvući iz ove krize

Sportski žurnal 14.08.2022
Partizan je golom štopera Markovića u 95. minutu pobedio Mladost (1:0) u Novom Sadu. Gordan Petrić, startovao je pobedom na klupi Partizana, istina do tri boda njegov tim stigao je tek u poslednjem minutu utakmice: - Lepo je što smo uspeli da damo… »
Ne prozivajte igrače Partizana, samo oni mogu da nas izvuku! Petrić na prvoj utakmici čuo ono što mu se nije svidelo!

Ne prozivajte igrače Partizana, samo oni mogu da nas izvuku! Petrić na prvoj utakmici čuo ono što mu se nije svidelo!

Mondo 14.08.2022
Trener Partizana posle dramatične pobede protiv Mladosti GAT u Novom Sadu zatražio podršku za svoj tim. Trener Partizana posle dramatične pobede protiv Mladosti GAT u Novom Sadu zatražio podršku za svoj tim Partizan je pobedio Mladost Gat na… »
Petrić kritikovao „grobare“: Žao mi je što prozivaju fudbalere

Petrić kritikovao „grobare“: Žao mi je što prozivaju fudbalere

Nova 14.08.2022
Trener Partizana Gordan Petrić razočaran je u navijače svog kluba na stadionu "Karađorđe". Na njemu je Partizan pobedio ekipu Mladosti GAT sa 1:0, golom Svetozara Markovića u poslednjim sekundama meča. „Šta znam, čestitate mi što smo gol u… »
Ostaviću taj komentar za sebe! Partizan šokirao Mladost, Linta pobesneo kraj klupe - "Šta je moralo bolje?!"(video)

Ostaviću taj komentar za sebe! Partizan šokirao Mladost, Linta pobesneo kraj klupe - "Šta je moralo bolje?!"(video)

Mondo 14.08.2022
Trener Mladosti Gat veoma emotivno podneo pobedonosni gol Partizana u 95. minutu utakmice u Novom Sadu. Trener Mladosti Gat veoma emotivno podneo pobedonosni gol Partizana u 95. minutu utakmice u Novom Sadu. Partizan je pobedio Mladost Gat 1:0 golom u… »
Partizan u nadoknadi pobedio Mladost GAT

Partizan u nadoknadi pobedio Mladost GAT

Novi magazin 14.08.2022
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Novom Sadu Mladost GAT sa 1:0, u meču šestog kola Super lige Srbije. Na klupi crno-belih debitovao je Gordan Petrić, koji je posle loših rezultata zamenio Iliju Stolicu. Domaći tim je u osmom minutu imao… »
Partizan prekinuo crnu seriju - Štoper Marković u 95. minutu doneo pobedu crno-belima

Partizan prekinuo crnu seriju - Štoper Marković u 95. minutu doneo pobedu crno-belima

Sportski žurnal 14.08.2022
Crno-beli su u Novom Sadu gostovali novajliji Mladosti GAT i pobedili 1:0 na debiju trenera Gordana Petrića. Radnički (Niš), TSC, Novi Pazar u Super ligi, pa dva puta AEK u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a onda večeras gostovanje u Srpskoj Atini kod… »
Partizan konačno pobedio: Marković strelac u petom minutu nadoknade

Partizan konačno pobedio: Marković strelac u petom minutu nadoknade

Euronews 14.08.2022
Crno-beli pobedili su ekipu Mladost GAT u 6. kolu Superlige Srbije. Bilo je 1:0. Gol odluke dao je Svetozar Marković u petom minutu nadoknade. Partizanu je ovo tek druga pobeda ove sezone u srpskom prvenstvu. Prethodnu je ostvario još 9. jula, u prvom… »
Gol koji je Partizan čekao mesec dana! Ovako su crno-beli pobedili u 95. Minutu utakmice - Svetozar Marković je heroj!

Gol koji je Partizan čekao mesec dana! Ovako su crno-beli pobedili u 95. Minutu utakmice - Svetozar Marković je heroj!

Mondo 14.08.2022
Dramatičan kraj utakmice na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu i gol štopera Partizana za trijumf koji je tim iz Humske čekao nedeljama. Dramatičan kraj utakmice na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu i gol štopera Partizana za trijumf koji je tim… »
VIDEO Ludnica poslednjih sekundi: Partizan dao gol za pobedu, umalo bio šokiran

VIDEO Ludnica poslednjih sekundi: Partizan dao gol za pobedu, umalo bio šokiran

Nova 14.08.2022
Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost GAT u šestom kolu Superlige Srbije sa 1:0. Crno-beli su u više navrata tokom meča bili nadigrani, a u poslednjim sekundama su se spasili novog kiksa. Svetozar Marković je postigao pogodak posle prekida, odmah… »
POLUVREME - Partizan bledunjav, Mladost se drži

POLUVREME - Partizan bledunjav, Mladost se drži

Sportske.net 14.08.2022
Fudbaleri Mladosti GAT i Partizana igraju poluvreme bez golova na stadionu "Karađorđe" u okviru drugog kola Super lige Srbije. Da atmosfera u crno-belom taboru nije idealna, vidljivo je po igri Partizana koji je u brojnim trenucima delovao nepokretno i… »

Vesti dana »