Ostaviću taj komentar za sebe! Partizan šokirao Mladost, Linta pobesneo kraj klupe - "Šta je moralo bolje?!"(video)

Mondo 14.08.2022  |  Mladen Šolak

Trener Mladosti Gat veoma emotivno podneo pobedonosni gol Partizana u 95. minutu utakmice u Novom Sadu.

Trener Mladosti Gat veoma emotivno podneo pobedonosni gol Partizana u 95. minutu utakmice u Novom Sadu. Partizan je pobedio Mladost Gat 1:0 golom u dubokoj sudijskoj nadoknadi, a trener Novosađana Aleksandar Linta bio je veoma ljut kada je video da je lopta završila u mreži njegovog tima. Nakon meča i sportskih čestitki crno-belima, on je u razgovoru za TV Arena sport bio upitan šta je moralo bolje u igri njegovog tima? "Šta je moralo bolje? Ostaviću taj komentar