Povezane vesti

Fjuri hoće borbu za apsolutnog prvaka planete: Platite mi da prebijem Ukrajinca, uradite sve da dođe do borbe!

Fjuri hoće borbu za apsolutnog prvaka planete: Platite mi da prebijem Ukrajinca, uradite sve da dođe do borbe!

Hot sport 21.08.2022
Ukrajinski bokser Aleksander Usik odbranio je titule prvaka sveta u teškoj kategoriji u verzijama WBA, IBF i WBO. On je u subotu u Džedi, Saudijska Arabija, posle dvanaest rundi podeljenom odlukom sudija u revanšu porazio Britanca Entonija Džošuu… »
Fjuri se vraća iz penzije - hoće da prebije Ukrajinca! "Kralj cigana" se oglasio: "Spremite pare i dolazim!"

Fjuri se vraća iz penzije - hoće da prebije Ukrajinca! "Kralj cigana" se oglasio: "Spremite pare i dolazim!"

Mondo 21.08.2022
Tajson Fjuri spreman je da se vrati iz penzije za borbu sa Oleksandrom Usikom. Tajson Fjuri spreman je da se vrati iz penzije za borbu sa Oleksandrom Usikom. Tajson Fjuri spreman je da se vrati iz penzije za borbu sa Oleksandrom Usikom. Legendarni bokser… »
"Kralj cigana" prozvao Usika i DŽošuu: "Najgora borba u istoriji boksa, uništio bih obojicu iste večeri"

"Kralj cigana" prozvao Usika i DŽošuu: "Najgora borba u istoriji boksa, uništio bih obojicu iste večeri"

Večernje novosti 21.08.2022
Britanac Tajson Fjuri, još uvek vladajući šampion sveta u Ve-Be-Ce verziji i prema časopisu Ring, oglasio se posle borbe za pojaseve u Ve-Be-A (Super), Aj-Bi-Ef, Ve-Be-O i Aj-Bi-O titule svetskog prvaka u teškoj kategoriji i žestoko prozvao… »
Pobedio je za svoju zemlju: Ukrajinac u suzama govorio o velikom trijumfu!

Pobedio je za svoju zemlju: Ukrajinac u suzama govorio o velikom trijumfu!

Hot sport 21.08.2022
Ukrajinski bokser Aleksander Usik odbranio je titule prvaka sveta u teškoj kategoriji u verzijama WBA, IBF i WBO. On je u subotu u Džedi, Saudijska Arabija, posle dvanaest rundi podeljenom odlukom sudija u revanšu porazio Britanca Entonija Džošuu… »
Fjuri: Platite da prebijem Ukrajinca

Fjuri: Platite da prebijem Ukrajinca

Sport klub 21.08.2022
Nije dugo čekao Tajson Fjuri da se oglasi posle meča između Aleksandra Usika i Entonija Džošue u kojem je Ukrajinac slavio i odbranio titulu prvaka sveta u tri verzije u superteškoj kategoriji. Kralj cigana, koji drži pojas u WBC verziji, najavio… »
"Ovo je očajno, prebio bih i Usika i Džošuu iste večeri, vadite čekove", Tajson Fjuri najavio povratak u ring!

"Ovo je očajno, prebio bih i Usika i Džošuu iste večeri, vadite čekove", Tajson Fjuri najavio povratak u ring!

Sportske.net 21.08.2022
Aktuelni svetski šampion u boksu u teškoj kategoriji u verziji WBC, Tajson Fjuri, izjavio je da je razočaran borbom između Ukrajinca Aleksandra Usika i Britanca Entonija Džošue, koja je održana noćas u Džedi, prenose britanski mediji. Usik je… »
VIDEO „Kako si me pobedio, nisi jak“: Džošua bacao pojaseve i provocirao Usika

VIDEO „Kako si me pobedio, nisi jak“: Džošua bacao pojaseve i provocirao Usika

Nova 21.08.2022
Teško mu pao poraz. Britanski bokser Entoni Džošua po drugi put je poražen u borbi za titulu svetskog prvaka u verzijama VBA, VBO, IBF i IBO od Aleksandera Usika. Međutim nije baš najbolje podneo novi poraz od Ukrajinca pa je posle meča napravio… »
Jednom može biti slučajno, dva puta je potvrda - Usik odbranio titulu u teškoj kategoriji!

Jednom može biti slučajno, dva puta je potvrda - Usik odbranio titulu u teškoj kategoriji!

Sportske.net 21.08.2022
Ukrajinski bokser Oleksandr Usik odbranio je šampionsku titulu teške kategorije u verzijama VBA, VBO, IBF i IBO nakon što je i u revanšu pobedio Britanca Entonija Džošuu podeljenom odlukom sudija posle 12 rundi. Spektakl na koji su svi željno… »
Fjuri provocira: Gledao sam najgori meč u istoriji boksa

Fjuri provocira: Gledao sam najgori meč u istoriji boksa

Nova 21.08.2022
Teške reči čuvenog boksera. Tajson Fjuri, aktuelni svetski šampion u boksu u teškoj kategoriji u verziji WBC, rekao je da je razočaran borbom između Ukrajinca Aleksandra Usika i Britanca Entonija Džošue, koja je održana u Džedi. Usik je… »
Džošua poražen pa napravio haos: „Ti nisi jak, kako si me dobio!?“, potom uzeo zastavu Ukrajine! (video)

Džošua poražen pa napravio haos: „Ti nisi jak, kako si me dobio!?“, potom uzeo zastavu Ukrajine! (video)

Hot sport 21.08.2022
Britanski bokser Entoni Džošua nije uspeo da slavi ni u drugom meču sa Aleksandrom Usikom, a nakon meča, vidno uzdrman, napravio je pravi mini-šou nakon meča. On je najpre bacio pojaseve, da bi se potom ogrnuo zastavom Ukrajine. „Veština… »
Usik: Ako se ne borim protiv Fjurija, kao da se nisam borio

Usik: Ako se ne borim protiv Fjurija, kao da se nisam borio

Sport klub 21.08.2022
Aleksandar Usik je potvrdio da je bolji borac od Entonij Džošue i odbranio svoje pojaseve svetskog prvaka u teškoj kategoriji u verzijama WBA, IBF i WBO. Ukrajinac je odlukom sudija slavio u 12 rundi, iako je iznenađujuće jedan sudija dao prednost… »
Usik: Ako se ne borim protiv Fjurija, kao da se nisam ni borio

Usik: Ako se ne borim protiv Fjurija, kao da se nisam ni borio

N1 Info 21.08.2022
Aleksandar Usik je potvrdio da je bolji borac od Entonij Džošue i odbranio svoje pojaseve svetskog prvaka u teškoj kategoriji u verzijama WBA, IBF i WBO. Ukrajinac je odlukom sudija slavio u 12 rundi, iako je iznenađujuće jedan sudija dao prednost… »
"Ti nisi jak, kako si me dobio"? DŽošua pobacao pojaseve, pa se uneo u lice Ukrajincu (video)

"Ti nisi jak, kako si me dobio"? DŽošua pobacao pojaseve, pa se uneo u lice Ukrajincu (video)

Večernje novosti 21.08.2022
Ukrajinski bokser Oleksandr Usik uspeo je da postane novo/stari šampion teške kategorije u verzijama VBA, VBO, IBF i IBO, pošto je i u revanšu savladao Britanca Entonija DŽošuu i to posle odluke sudija. Foto: AP Britanac se nije olako pomirio s… »
Usik zadivio svet i pobedio Džošuu: Ukrajinac je i dalje neprikosnoven! (video)

Usik zadivio svet i pobedio Džošuu: Ukrajinac je i dalje neprikosnoven! (video)

Hot sport 21.08.2022
Ukrajinski bokser Aleksander Usik odbranio je titule prvaka sveta u teškoj kategoriji u verzijama WBA, IBF i WBO. On je u subotu u Džedi, Saudijska Arabija, posle dvanaest rundi podeljenom odlukom sudija u revanšu porazio Britanca Entonija Džošuu… »
Nestvarni Usik ponovo prvak sveta, Džošua nemoćan u teškaškom spektaklu

Nestvarni Usik ponovo prvak sveta, Džošua nemoćan u teškaškom spektaklu

Nova 21.08.2022
Usik je nerešiva enigma za Džošuu. Aleksandar Usik ponovo je postao prvak sveta nakon što je u spektaklu u Saudijskoj Arabiji odbranio titulu podeljenom odlukom sudija posle velike borbe u 12 rundi sa Entonijem Džošuom. On je zadržao pojaseve u… »
Usik opet pobedio Džošuu odlukom sudija, ostao svetski prvak

Usik opet pobedio Džošuu odlukom sudija, ostao svetski prvak

N1 Info 21.08.2022
Ukrajinski bokser Aleksandar Usik odbranio je titule prvaka sveta u teškoj kategoriji u verzijama WBA, IBF i WBO. On je u subotu u Džedi posle 12 rundi podeljenom odlukom sudija u revanšu porazio Britanca Entonija Džošuu. Slično kao u prvom meču, u… »
Usik je nerešiva enigma za DŽošuu! Ukrajinac uspešno odbranio titule svetskog šampiona (video)

Usik je nerešiva enigma za DŽošuu! Ukrajinac uspešno odbranio titule svetskog šampiona (video)

Večernje novosti 21.08.2022
UKRAJINSKI bokser Aleksandar Usik pobedio je Britanca Entonija DŽošuu u njihovom revanš meču nakon 12 rundi borbe. Foto: AP DŽošua se nadao osveti za poraz od Ukrajinca u septembru prošle godine. Promenio je svoj tim, dobro je izgledao, bolje nego… »
Borba veka: Šta možemo očekivati u bokserskom spektaklu? Prednosti i mane Entonija DŽošue i Aleksandra Usika

Borba veka: Šta možemo očekivati u bokserskom spektaklu? Prednosti i mane Entonija DŽošue i Aleksandra Usika

Večernje novosti 20.08.2022
U Saudijskoj Arabiji, preciznije DŽedi, večeras će biti održan najiščekivaniji boks meč godine, borba između Ukrajinca Aleksandra Usika i Britanca Entonija DŽošue. Foto: AP DŽošua je tako dobio priliku za revanš, pošto je pre godinu dana u… »

Vesti dana »