Povezane vesti

Abazović za Glas Amerike: Treba da se izglasa razrešenje Mila Đukanovića!

Abazović za Glas Amerike: Treba da se izglasa razrešenje Mila Đukanovića!

Kurir 24.09.2022
Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića, jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, rekao je… »
Predlog za smjenu Đukanovića u proceduri

Predlog za smjenu Đukanovića u proceduri

Sputnik 24.09.2022
Predlog za pokretanje postupka za utvrđivanje da li je predsjednik Crne Gore povrijedio Ustav, odnosno postupak za razrješenje predsjednika Crne Gore, objavljen je danas na sajtu Skupštine, pa je formalno u proceduri. Predlog je potpisao 41 poslanik… »
Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Politika 24.09.2022
VAŠINGTON - Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim… »
Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića; Milo ponovio zahtev za skraćenje mandata Skupštine

Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića; Milo ponovio zahtev za skraćenje mandata Skupštine

RTV 24.09.2022
VAŠINGTON - Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim… »
Većina za Milovu smenu

Većina za Milovu smenu

Vesti online 24.09.2022
Parlamentarna većina u Crnoj Gori pokrenula je zahtev za smenu crnogorskog predsednika Mila Đukanovića pošto nije hteo da da mandat za formiranje vlade lideru DEMOS-a Miodragu Lekiću. Potpise su na Predlog za pokretanje postupka za utvđivanje da li… »
Dritan ruši Mila: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Dritan ruši Mila: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Pravda 24.09.2022
Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, izjavio je… »
Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Vesti online 24.09.2022
Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, izjavio je… »
Abazović: Glasaćemo za razrešenje Đukanovića, to je važna politička poruka

Abazović: Glasaćemo za razrešenje Đukanovića, to je važna politička poruka

N1 Info 24.09.2022
Predsednik vlade Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović rekao je da bi u Skupštini trebalo da se izglasa inicijativa o razrešenju predsednika Mila Đukanovića. On je istakao da se time šalje važna politička poruka, a da je pitanje za… »
Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Euronews 24.09.2022
Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Ðukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, izjavio je… »
Abazović: Glasaćemo za razrešenje Đukanovića, mislim da je ovo kraj

Abazović: Glasaćemo za razrešenje Đukanovića, mislim da je ovo kraj

RTS 24.09.2022
Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović rekao je da bi u Skupštini trebalo da se izglasa inicijativa o razrešenju predsednika te zemlje Mila Đukanovića. Time se šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li… »
Dritan ruši Mila: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Dritan ruši Mila: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Đukanovića

Večernje novosti 24.09.2022
MISLIM da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, izjavio je… »
Abazović: Glasaćemo za razrešenje Đukanovića

Abazović: Glasaćemo za razrešenje Đukanovića

Sputnik 24.09.2022
Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Đukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, izjavio… »

Vesti dana »