Povezane vesti

Stojković: Mi izgleda volimo teži put da bismo došli do cilja

Stojković: Mi izgleda volimo teži put da bismo došli do cilja

Dnevnik 28.11.2022
DOHA: Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da su svi u nacionalnom timu frustrirani posle remija sa Kamerunom, u drugom kolu grupe G na Svetskom prvenstvu u Kataru. Srbija i Kamerun odigrali su danas bez pobednika… »
Raduje se Brazil, raduje se cela Srbija! "Orlovi" drže sudbinu u svojim rukama! Švajcarska doživela bolan poraz

Raduje se Brazil, raduje se cela Srbija! "Orlovi" drže sudbinu u svojim rukama! Švajcarska doživela bolan poraz

Večernje novosti 28.11.2022
MEČ drugog kola grupe "G" odigrali su Brazil i Švajcarska. Utakmica koja je u mnogome odlučivala o sudbini Srbije zavšena je rezultatom 1:0 u koristi fudbalskih mađioničara iz "zemlje karioka". FOTO: AP/Tanjug Stadion "974 Doha" Sudija: Ivan Barton… »
Za binića je meč sa kamerunom poraz: Igrači su bili sebični, a kritkovao je posebno Mitrovića!

Za binića je meč sa kamerunom poraz: Igrači su bili sebični, a kritkovao je posebno Mitrovića!

Hot sport 28.11.2022
Fudbaleri reprezentacije Srbije remizirali su sa ekipom Kameruna 3:3. Potpuno neverovatan meč, pre svega preokret Srbije u finišu prvog poluvremena, pa vođstvo od 3:1 i onda šokantan povratak Kamerunaca. Ovim remijem znatno su se zakomplikvale… »
Song: Na poluvremenu smo mogli da pomislimo da je gotovo

Song: Na poluvremenu smo mogli da pomislimo da je gotovo

Sport klub 28.11.2022
Selektor Kameruna Rigober Song izjavio je da je ekipa dobro reagovala u drugom poluvremenu protiv Srbije, kao i da je vidljiv napredak u odnosu na prvi meč na Svetskom prvenstvu. „Na poluvremenu smo mogli da pomislimo da je gotovo, ali videli smo da su… »
Rekao sam mu da sačeka, zna zašto je izbačen! Otkriveno sve o skandalu pred Srbiju - oglasio se selektor!

Rekao sam mu da sačeka, zna zašto je izbačen! Otkriveno sve o skandalu pred Srbiju - oglasio se selektor!

Mondo 28.11.2022
Andre Onana nije branio protiv Srbije, a selektor Rigobert Song pričao je o tome. Andre Onana nije branio protiv Srbije, a selektor Rigobert Song pričao je o tome. Kamerun je nadoknadio dva gola zaostatka i uzeo bod protiv Srbije (3:3) na Mundijalu, ali… »
"Sposobni smo da pobedimo Brazil": Selektor Kameruna puca od samopouzdanja! Izvukli bod protiv Srbije, a sada veruju u čudo

"Sposobni smo da pobedimo Brazil": Selektor Kameruna puca od samopouzdanja! Izvukli bod protiv Srbije, a sada veruju u čudo

Večernje novosti 28.11.2022
SRBIJA je ispustila pobedu, pošto je imala prednost 3:1, nakon čega je Kamerun sa dva brza gola poravnao rezultat za remi na stadionu "Al DŽanub". FOTO: AP/Tanjug Uspeli su Kamerunci da se “izvuku” protiv Srbije nakon zaostatka i da izvuku bod, i… »
Stojković: Visok izlazak odbrane na 3:1 - apsolutno neprihvatljivo i zabranjeno

Stojković: Visok izlazak odbrane na 3:1 - apsolutno neprihvatljivo i zabranjeno

Beta 28.11.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je "frustriran" zbog rezultata današnje utakmice protiv Kameruna na Svetskom prvenstvu i istakao da su njegovu ekipu skupo košatele greške koje su neprihvatljive na ovom nivou… »
Koreja se vratila u igru: Blickrig za potpuno poravnanje – Čo šokirao Ganu! (video)

Koreja se vratila u igru: Blickrig za potpuno poravnanje – Čo šokirao Ganu! (video)

Hot sport 28.11.2022
Utakmica je ponovo „živa“! Fudbaleri Južne Koreje i Gane igraju prvi meč drugog kola grupe H na Svetskom prvenstvu u Kataru. Samo 16 minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Korejcima da se vrate u igru. Oba gola je postigao Čo nakon… »
Šta se ovo dešava u Kataru: Samo što su se Korejci vratili u igru, Gana ponovo povela! (video)

Šta se ovo dešava u Kataru: Samo što su se Korejci vratili u igru, Gana ponovo povela! (video)

Hot sport 28.11.2022
Auuu, luda utakmica! Fudbaleri Južne Koreje i Gane igraju prvi meč drugog kola grupe H na Svetskom prvenstvu u Kataru. Blickrig Južne Koreje je propao! Zaista neverovatno, samo što je azijska reprezentacija izjednačila ponovo su se suočili sa… »
Piksi: Mi Srbi volimo teži put da bismo došli do cilja

Piksi: Mi Srbi volimo teži put da bismo došli do cilja

Sport klub 28.11.2022
Poslednje, treće kolo u grupi G biće odigrano u petak, a sastaće se Švajcarska - Srbija i Brazil - Kamerun. Selektor Srbije Dragan Stojković izjavio je da su svi u nacionalnom timu frustrirani posle remija sa Kamerunom, u drugom kolu grupe G na… »
"Nismo imali selektora na klupi": Rade Bogdanović žestoko opleo po Piksiju

"Nismo imali selektora na klupi": Rade Bogdanović žestoko opleo po Piksiju

Večernje novosti 28.11.2022
BIVŠI fudbaler, sada stručni konsultant na RTS Rade Bogdanović je bez dlake na jeziku opleo po Draganu Stojkoviću posle 3:3 sa Kamerunom nakon što je Srbija vodila sa 3:1. Foto Z. Jovanović Mačak - Od sjaja do očaja. Da ponovim, đavolja fudbalska… »
Bogdanović: Mi kao da nismo imali selektora na klupi

Bogdanović: Mi kao da nismo imali selektora na klupi

Novi magazin 28.11.2022
Nekadašnji fudbaler, a sada stručni analitičar Rade Bogdanović nije štedeo selektora Srbije Dragana Stojkovića posle remija sa Kamerunom. Orlovi su drugom kolu grupe G imali dva gola prednosti, ali Kameruncima dozvolili dva brza gola za konačnih… »
Fudbaleri Srbije prokockali dva boda

Fudbaleri Srbije prokockali dva boda

RTK 28.11.2022
Fudbalske reprezentacije Srbije i Kameruna odigrale su danas nerešeno 3:3 u meču drugog kola grupe G na Svetskom prvenstvu u Kataru. Evo kako su Kragujevčani doživeli utakmicu. Od očaja do sjaja i nazad, tako se može opisati igra fudbalske… »
Rade Bogdanović oštro udario po piksiju: Mi danas nismo imali selektora, nikada nisam video lošije vođenje utakmice!

Rade Bogdanović oštro udario po piksiju: Mi danas nismo imali selektora, nikada nisam video lošije vođenje utakmice!

Hot sport 28.11.2022
Bogdanović nije štedeo selektora Stojkovića. Fudbalska reprezentacija Srbije, remizirala je sa Kamerunom rezultatom 3:3. Po završetku ovog susreta, u analizi meča na RTS-u, pričao je nekadašnji proslavljeni fudbaler Rade Bogdanović, koji je imao… »
Bogdanović: Mi kao da nismo imali selektora na klupi

Bogdanović: Mi kao da nismo imali selektora na klupi

N1 Info 28.11.2022
Nekadašnji fudbaler, a sada stručni analitičar Rade Bogdanović nije štedeo selektora Srbije Dragana Stojkovića posle remija sa Kamerunom. Orlovi su drugom kolu grupe G imali dva gola prednosti, ali Kameruncima dozvolili dva brza gola za konačnih… »
Nismo imali selektora na klupi Rade Bogdanović nikad jače udario po Piksiju: Nikada nisam video da neko lošije vodi utakmicu

Nismo imali selektora na klupi Rade Bogdanović nikad jače udario po Piksiju: Nikada nisam video da neko lošije vodi utakmicu

Alo 28.11.2022
Nije štedeo reči. Rade Bogdanović je bez dlake na jeziku opleo po Draganu Stojkoviću posle 3:3 sa Kamerunom nakon što je Srbija vodila sa 3:1 Srbija se vratila posle primljenog gola, povela sa 3:1 golovima Strahinje Pavlovića, Sergeja Milinković… »
Brazil u ozbiljnom problemu pred meč sa Švajcarskom: Nisu otpali samo Nejmar i Danilo! Virus napao Brazilce!

Brazil u ozbiljnom problemu pred meč sa Švajcarskom: Nisu otpali samo Nejmar i Danilo! Virus napao Brazilce!

Kurir 28.11.2022
Selektor Brazila Tite ima ozbiljnih problema sa sastavom pred meč sa Švajcarskom. Poznato je da će zbog povreda meč sigurno propustiti Nejmar i Danilo, ali kako stvari stoje biće još nepredviđenih promena. Portal "Goal" prenosi da stomačni virus… »

Vesti dana »