Povezane vesti

U podrumu kuće nestale Ane Volš pronađeni krv i krvavi nož, muž kupio sredstva za čišćenje

U podrumu kuće nestale Ane Volš pronađeni krv i krvavi nož, muž kupio sredstva za čišćenje

Politika 09.01.2023
BOSTON - U podrumu kuće nestale Beograđanke Ane Volš (39) pronađeni su krv i krvavi nož, saopštila je kancelarija tužioca u Norfolku. Kako su naveli, njen suprug, Brajan Volš (46) je samo dan nakon što je Ana nestala kupio sredstva za čišćenje… »
U SAD uhapšen suprug nestale Beograđanke Ane Volš

U SAD uhapšen suprug nestale Beograđanke Ane Volš

N1 Info 09.01.2023
Suprug Ane Volš, nestale majke troje dece poreklom iz Srbije, koja je poslednji put viđena na Novu godinu, uhapšen je u SAD zbog obmanjivanja policije u istrazi njenog nestanka, saopštio je okružni tužilac. Brajan Volš (46) iz Кohaseta optužen je… »
Mediji: U podrumu kuće porodice Volš pronađen nož, Anin suprug lagao policiju

Mediji: U podrumu kuće porodice Volš pronađen nož, Anin suprug lagao policiju

N1 Info 09.01.2023
Američki tužioci su naveli da je Brajan Volš lagao policiju kada je rekao da je otišao da kupi sladoled svom sinu, dok je zapravo otišao u radnju da kupi sredstva za čišćenje u vrednosti od 450 dolara. Kako prenose američki mediji pozivajući se… »
Ovako je uhapšen muž nestale Beograđanke Ane: Prvi snimak hapšenja Brajana Volša s lisicama na rukama isplivao na mrežama…

Ovako je uhapšen muž nestale Beograđanke Ane: Prvi snimak hapšenja Brajana Volša s lisicama na rukama isplivao na mrežama…

Kurir 09.01.2023
BOSTON - Suprug nestale Beograđanke Ane Volš, majke tri mala sina, uhapšen je kasno sinoć po našem vremenu zbog ometanja istrage. - Volš je optužen da je doveo u zabludu policijsku istragu o nestanku supruge. Policija ima razlog da veruje da je… »
Nestala Ana unuka je moćnog srpskog generala?! Otišla iz Srbije u Ameriku iste godine kad joj je umro deda

Nestala Ana unuka je moćnog srpskog generala?! Otišla iz Srbije u Ameriku iste godine kad joj je umro deda

Kurir 09.01.2023
Ana Volš (39), Srpkinja koja je za Novu godinu nestala u Americi, unuka je srpskog generala Nikole Ljubičića, svojevremeno jednog od najmoćnijih Srba i najbližih saradnika Josipa Broza Tita, saznaje Alo!. Nikola Ljubičić poreklom je iz užičkog… »
Oglasio se sin Nikole Ljubičića: Ana Volš nije unuka čuvenog generala iz vremena SFRJ!

Oglasio se sin Nikole Ljubičića: Ana Volš nije unuka čuvenog generala iz vremena SFRJ!

Kurir 09.01.2023
Ana Volš (39), nestala Beograđanka, nije unuka je srpskog generala Nikole Ljubičića, svojevremeno jednog od najmoćnijih Srba i bivšeg predsednika Predsedništva SFRJ. Pojedini mediji danas su preneli informaciju da je Ana Volš unuka srpskog… »
Svemoćan titov general, čovek koji je uništio jovanku Broz i digao miloševića: Ko je bio Nikola Ljubičić, bivši čelnik…

Svemoćan titov general, čovek koji je uništio jovanku Broz i digao miloševića: Ko je bio Nikola Ljubičić, bivši čelnik…

Kurir 09.01.2023
Vest da je Ana Volš (39), nestala Beograđanka za kojom traga cela Amerika, unuka je moćnog Titovog generala Nikole Ljubičića, preneli su jutros pojedini beogradski mediji, ali se informacija ispostavila kao netačna. Sin generala, koji se takođe… »
Ona nestala bez traga, on uhapšen: Ovako su se na dan venčanja voleli lepa Beograđanka Ana Volš i njen muž Amerikanac…

Ona nestala bez traga, on uhapšen: Ovako su se na dan venčanja voleli lepa Beograđanka Ana Volš i njen muž Amerikanac…

Kurir 09.01.2023
BEOGRAD/BOSTON - Misteriozni nestanak lepe Beograđanke Ane Volš, majke tri mala sina, inače udate za Amerikanca Brajana, već 11 dana zaokuplja punu pažnju srpske i američke javnosti jer ova mlada žena kao da je u zemlju propala. Od vesti o njenom… »
Muž Ane Volš na internetu pretraživao „kako se otarasiti tela od 52 kilograma“, pronađena krv u podrumu kuće

Muž Ane Volš na internetu pretraživao „kako se otarasiti tela od 52 kilograma“, pronađena krv u podrumu kuće

Danas 09.01.2023
Sudija je odredio iznos kaucije od 500.000 dolara u gotovini za Brajana Volša, muža nestale žene srpskog porekla iz Masačusetsa Ane Volš, koja nije viđena od Nove godine. Brajanu Volšu je suđeno u Kvinsi Okružnom sudu sa ometanje policijske… »
Nestanak Ane Volš: Policija pronašla krvav nož, suprugu kaucija od pola miliona dolara

Nestanak Ane Volš: Policija pronašla krvav nož, suprugu kaucija od pola miliona dolara

Glas Amerike 09.01.2023
Policijske agencije i istražitelji u Sjedinjenim Državama još rade na rasvjetljavanju slučaja nestanka Ane Volš (39), američke državljanke srpskog porijekla. Njoj se trag gubi 1. januara ove godine u Kohasetu, u državi Masačusec, gdje je… »
Snimak koji otkriva šta se dešavalo od trenutka nestanka Ane Volš: Muž prijavio da je nema tek trećeg dana

Snimak koji otkriva šta se dešavalo od trenutka nestanka Ane Volš: Muž prijavio da je nema tek trećeg dana

Telegraf 09.01.2023
Ana je majka troje dece, a muž joj je ranije imao probleme sa zakonom. Ana Volš (39), koja je odrasla u Beogradu, nestala je 1. januara u Masačusetsu nakon što je krenula na aerodrom. Prvog dana ove godine, Ana je u ranim jutarnjim časovima pozvala… »
Policija u podrumu kuće Ane Volš pronašla krvav nož: Mužu određena kaucija

Policija u podrumu kuće Ane Volš pronašla krvav nož: Mužu određena kaucija

Telegraf 09.01.2023
Američki mediji prenose da je suprug nestale Ane Volš upravo optužen za ometanje istrage. Na današnjem saslušanju Brajana Volša, supruge nestale Ane Volš, sud je saopštio da je u podrumu kuće pronađen oštećeni krvavi nož. Tužioci su naveli… »
Išao sam do majke, a onda sam se izgubio! Ovako je Anin muž lagao policiju: Novi detalji istrage, telefon krije tajnu!

Išao sam do majke, a onda sam se izgubio! Ovako je Anin muž lagao policiju: Novi detalji istrage, telefon krije tajnu!

Mondo 09.01.2023
Danas je tužilac iznosio optužbe na račun muža nestale Ane Volš, a otkriveni su novi detalji istrage u vezi iskaza Brajana Volša. Danas je tužilac iznosio optužbe na račun muža nestale Ane Volš, a otkriveni su novi detalji istrage u vezi iskaza… »
Imala sam osećaj da nije iskren! Majka nestale Ane sumnjala u zeta zbog jedne stvari - "Molila me je da dođem..." (foto)

Imala sam osećaj da nije iskren! Majka nestale Ane sumnjala u zeta zbog jedne stvari - "Molila me je da dođem..." (foto)

Mondo 09.01.2023
Milanka Ljubičić, majka nestale Ane Volš (39), je trebalo da se vidi sa njenom ćerkom 25. decembra prošle godine i dodaje da je imala osećaj da njen zet Brajan nije bio iskren. Milanka Ljubičić, majka nestale Ane Volš (39), je trebalo da se vidi… »
Zbog ovoga je anin muž slagao policiju! Rekao da je bio kod kuće, kamere otkrile šta je zapravo radio - upletena i deca!

Zbog ovoga je anin muž slagao policiju! Rekao da je bio kod kuće, kamere otkrile šta je zapravo radio - upletena i deca!

Mondo 09.01.2023
Istražitelji su utvrdili da je Brajan Volš, muž nestale Ane Volš lagao policiju u dva navrata, a sada je otkriveno i šta je kupio u prodavnici za 450 dolara! Istražitelji su utvrdili da je Brajan Volš, muž nestale Ane Volš lagao policiju u dva… »
„Brajan Volš je slagao policiju“: Tužioci otkrili kako je muž nestale Ane pokušao da sakrije tragove

„Brajan Volš je slagao policiju“: Tužioci otkrili kako je muž nestale Ane pokušao da sakrije tragove

Nova 09.01.2023
Američki tužioci su naveli da je Brajan Volš lagao policiju kada je rekao da je otišao da kupi sladoled svom sinu, dok je zapravo otišao u radnju da kupi sredstva za čišćenje u vrednosti od 450 dolara. Kako prenose američki mediji pozivajući se… »
Rekao da ide sinu da kupi sladoled: Novi detalji o nestanku Srpkinje u SAD, otkriveno kako je Brajan Volš slagao policiju

Rekao da ide sinu da kupi sladoled: Novi detalji o nestanku Srpkinje u SAD, otkriveno kako je Brajan Volš slagao policiju

Blic 09.01.2023
Brajan Volš, muž nestale Srpkine Ane Volš, slagao je policiju da je išao sinu da kupi sladoled. Umesto toga sa maskom na glavi i rukavicama na rukama otišao je da kupi sredstva za čišćenje kao i najlonme, kofu i lepljivu trak, koje je platio 450… »
Lagao SI POLICIJU! Evo PO ŠTA SI STVARNO IŠAO: Anin muž izveden pred tužioca - ovako je pokušao da sakrije tragove! Foto

Lagao SI POLICIJU! Evo PO ŠTA SI STVARNO IŠAO: Anin muž izveden pred tužioca - ovako je pokušao da sakrije tragove! Foto

Mondo 09.01.2023
Brajan Volš (46), uhapšeni suprug nestale Ane Volš (39), pojavio se na sudu, a tužilac je izneo optužbe na njegov račun. Brajan Volš (46), uhapšeni suprug nestale Ane Volš (39), pojavio se na sudu, a tužilac je izneo optužbe na njegov račun… »
Jadno moje dete, samo da je živa! Majka nestale Ane nakon saslušanja uhapšenog zeta - "Ni u najluđim snovima..."

Jadno moje dete, samo da je živa! Majka nestale Ane nakon saslušanja uhapšenog zeta - "Ni u najluđim snovima..."

Mondo 09.01.2023
Milanka Ljubičić, majka nestale Ane Volš, oglasila se nakon završenog saslušanja njenog zeta Brajana koji je uhapšen zbog ometanja policijske istrage! Milanka Ljubičić, majka nestale Ane Volš, oglasila se nakon završenog saslušanja njenog zeta… »
Krvavi nož pronađen u kući nestale Ane Volš, suprug potrošio stotine dolara na sredstva za čišćenje

Krvavi nož pronađen u kući nestale Ane Volš, suprug potrošio stotine dolara na sredstva za čišćenje

RTS 09.01.2023
Krvavi nož pronađen je u podrumu kuće u Kohasetu kod Bostona gde je živela Beograđanka Ana Volš, koja se vodi kao nestala. Tamošnje tužilaštvo navelo da je njen suprug Brajan Volš navodno kupio sredstva za čišćenje u vrednosti od više… »
Saslušan suprug Ane Volš; u podrumu njihove kuće pronađen nož sa tragovima krvi (VIDEO)

Saslušan suprug Ane Volš; u podrumu njihove kuće pronađen nož sa tragovima krvi (VIDEO)

Insajder 09.01.2023
Devet dana otkako se 39-ogodišnjoj Beograđanki Ani Volš gubi trag u Americi, u Norfolku je saslušan njen suprug, Brajan Volš. Nož sa tragovima krvi pronađen je u podrumu njihove kuće, a tužioci saopštavaju da je Brajan potrošio oko 400 dolara… »
Nestala Ana Volš nije unuka srpskog generala: Oglasio se sin generala Nikole Ljubičića

Nestala Ana Volš nije unuka srpskog generala: Oglasio se sin generala Nikole Ljubičića

Blic 09.01.2023
General Nikola Ljubičić je imao troje dece, dva kćerke i sina i od njih sedam unuka i niko od njih nije nestao i nikada nije živeo niti živi u SAD. Ana Volš (39), koja je odrasla u Beogradu, nestala je 1. januara u Masačusetsu nakon što je krenula… »
Oglasila se majka Ane Volš: Ne mogu da dođem sebi, nadam se samo da je živa, pa makar i povređena

Oglasila se majka Ane Volš: Ne mogu da dođem sebi, nadam se samo da je živa, pa makar i povređena

Nova 09.01.2023
Ni u najluđim snovima ne bih mogla da zamislim da je moj zet Brajan Volš naudio mojoj ćerki Ani, kaže Milanka Ljubičić, majka nestale Beograđanke Ane Volš (39) koja je nestala 1. januara nakon što je trebalo da napusti porodični dom u blizin… »
"Samo mi je život mog deteta: Bitan!" Majka nestale Srpkinje Ane Volš za "Blic": Jako sam zabrinuta

"Samo mi je život mog deteta: Bitan!" Majka nestale Srpkinje Ane Volš za "Blic": Jako sam zabrinuta

Blic 09.01.2023
- Ne znam šta bih vam rekla, jako sam zabrinuta, samo mi je život mog deteta bitan. Ovim rečima Milanka Ljubičić priča za "Blic" o nestanku svoje ćerke Ane Volš (39), koja je poslednji put viđena za Novu godinu u Americi pre nego što je trebalo… »
Tri misterije nestaka Beograđanke u SAD: Muž čekao tri dana da prijavi nestanak, jedan detalj o avionskoj karti budi sumnju

Tri misterije nestaka Beograđanke u SAD: Muž čekao tri dana da prijavi nestanak, jedan detalj o avionskoj karti budi sumnju

Nova 09.01.2023
Potraga za Anom Volš (39), Beograđankom koja živi i radi u Sjedinjenim Američkim Državama, ušla je u deseti dan i do sada nije donela veće pomake. Njen suprug, Brajan Volš (46), uhapšen je u međuvremenu zbog sumnje da je ometao istragu, a danas… »
Jezivo otkriće u podrumu kuće nestale Ane Volš: Policija pronašla nož

Jezivo otkriće u podrumu kuće nestale Ane Volš: Policija pronašla nož

Nova 09.01.2023
Američki mediji javljaju da je prilikom pretrage kuće u kojoj je Ana Volš živela sa suprugom Brajanom, pronađen nož, kao i tragovi krvi. Američki mediji prenose da je suprug nestale Ane Volš upravo optužen za ometanje istrage. Na današnjem… »
SAD: U podrumu kuće nestale Ane Volš pronađeni krv i krvav nož

SAD: U podrumu kuće nestale Ane Volš pronađeni krv i krvav nož

RTV 09.01.2023
MASAČUSETS - U podrumu kuće nestale Beograđanke Ane Volš (39) pronađeni su krv i krvavi nož, saopštila je kancelarija tužioca u Norfolku. Kako su naveli, njen suprug, Brajan Volš (46) je samo dan nakon što je Ana nestala kupio sredstva za… »
Uhapšen muž Beograđanke koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Uhapšen muž Beograđanke koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Politika 09.01.2023
MASAČUSETS - Policija je uhapsila muškarca iz Masačusetsa, jer je doveo u zabludu istragu o misterioznom nestanku njegove supruge iz predgrađa Bostona. Vlasti su saopštile da je uhapšen Brajan Volš (46), suprug Ane Volš (39), poreklom iz Beograda… »
Tužioci nakon hapšenja muža nestale Beograđanke Ane Volš: U podrumu kuće pronađen krvav nož

Tužioci nakon hapšenja muža nestale Beograđanke Ane Volš: U podrumu kuće pronađen krvav nož

Euronews 09.01.2023
Sud u Kohasetu u odredio je kauciju u visini od pola miliona dolara za puštanje na slobodu Brajana Volša, muža nestale Ane Volš koji je juče priveden pod optužbama da je doveo policiju u zabludu tokom istrage o njenom nestanku. Istražitelji su… »
U podrumu kuće nestale Ane pronađen krvav nož: Američki tužioci došli do jezivih saznanja, muž kupio sredstva za…

U podrumu kuće nestale Ane pronađen krvav nož: Američki tužioci došli do jezivih saznanja, muž kupio sredstva za…

Blic 09.01.2023
Američki novinari objavili su da su tužioci saopštili da je u podrumu kuće nestale Ane Volš pronađena krv, kao i krvavi nož. Policija je isto saopštila da je njen suprug, samo dan nakon što je Ana nestala kupio sredstva za čišćenje vredna 450… »
U podrumu kuće nestale Ane Volš pronađeni krv i krvavi nož

U podrumu kuće nestale Ane Volš pronađeni krv i krvavi nož

Dnevnik 09.01.2023
BOSTON: U podrumu kuće nestale Beograđanke Ane Volš (39) pronađeni su krv i krvavi nož, saopštila je kancelarija tužioca u Norfolku. Kako su naveli, njen suprug, Brajan Volš (46) je samo dan nakon što je Ana nestala kupio sredstva za čišćenje… »
Oglasio se sin titovog generala! Demantovao sve - Ana nije unuka Nikole Ljubičića

Oglasio se sin titovog generala! Demantovao sve - Ana nije unuka Nikole Ljubičića

Mondo 09.01.2023
Ana Volš, nestala Beograđanka, nije unuka je srpskog generala Nikole Ljubičića, svojevremeno jednog od najmoćnijih Srba. Ana Volš, nestala Beograđanka, nije unuka je srpskog generala Nikole Ljubičića, svojevremeno jednog od najmoćnijih Srba… »
Krvavi nož nađen u kući nestale Ane Volš: Suprug Brajan snimljen kako kupuje sredstvo za čišćenje! Evo kako se izjasnio…

Krvavi nož nađen u kući nestale Ane Volš: Suprug Brajan snimljen kako kupuje sredstvo za čišćenje! Evo kako se izjasnio…

Kurir 09.01.2023
U toku je suđenje mužu nestale Ane Volš, Brajanu Volšu. Tužioci su naveli da je krv pronađena u podrumu kuće Ane Volš u Kohasetu. Pronađen je i oštećen nož, koji je na sebi imao krv. On je platio 450 dolara u kešu za sredstva za čišćenje… »
Policija našla krv, nož i snimak kamere! Otkriveno šta je Anin muž nabavio pre njenog nestanka - platio 450 dolara!

Policija našla krv, nož i snimak kamere! Otkriveno šta je Anin muž nabavio pre njenog nestanka - platio 450 dolara!

Mondo 09.01.2023
Suprug nestale Ane, Srpkinje koja živi u Sjedinjenim Američkim Državama, Brajan Volš saslušan je danas. Otkriven je krvavi nož u podrumu njihove kuće, a poznato je i na šta je on potrošio čak 450 dolara. Suprug nestale Ane, Srpkinje koja živi u… »
Ana (39) je pred nestanak zvala ove 3 osobe, ali joj se niko nije javio! Novi detalji misterioznog nestanka lepe Beograđanke…

Ana (39) je pred nestanak zvala ove 3 osobe, ali joj se niko nije javio! Novi detalji misterioznog nestanka lepe Beograđanke…

Kurir 09.01.2023
Milanka Ljubičić, majka nestale Beograđanka Ane Volš (39) rekla je za Kurir da ne zna tačan razlog zbog kog je njen zet Amerikanac Brajan Volš (48) uhapšen. - Čula sam da je Brajan uhapšen zbog ometanja istrage, ali ne znam nikakve detalje i to… »
Majka Ane Volš se oglasila pošto je u kući muža pronađen krvavi nož: Jadno moje dete, pa oni imaju decu, ne smem da…

Majka Ane Volš se oglasila pošto je u kući muža pronađen krvavi nož: Jadno moje dete, pa oni imaju decu, ne smem da…

Kurir 09.01.2023
Ni u najluđim snovima ne bih mogla da zamislim da je moj zet Brajan Volš naudio mojoj ćerki Ani! Ovo za Kurir kaže Milanka Ljubičić, majka misteriozno nestale Beograđanke Ane Volš (39) koja je nestala 1. januara nakon što je trebalo da napusti… »
Sin Nikole Ljubičića demantovao navode da je nestala Ana Volš unuka srpskog generala

Sin Nikole Ljubičića demantovao navode da je nestala Ana Volš unuka srpskog generala

Telegraf 09.01.2023
General Nikola Ljubičić je imao troje dece, dva kćerke i sina i od njih sedam unuka i niko od njih nije nestao i nikada nije živeo niti živi u SAD. Ana Volš (39), koja je odrasla u Beogradu, nestala je 1. januara u Masačusetsu nakon što je krenula… »
Jadno moje dete, ne smem da zamislim! Oglasila se majka Ane Volš nakon što je u kući muža pronađen krvav nož

Jadno moje dete, ne smem da zamislim! Oglasila se majka Ane Volš nakon što je u kući muža pronađen krvav nož

Telegraf 09.01.2023
Majka Ane Volš je rekla da se nada samo da je ona živa, pa makar i povređena. Ni u najluđim snovima ne bih mogla da zamislim da je moj zet Brajan Volš naudio mojoj ćerki Ani, kaže majka misteriozno nestale Ane, Milanka Ljubičić za Kurir. Ane… »
Poreklom iz Srbije, majka troje dece i unuka generala JNA: Ko je Ana Volš, nestala u blizini Bostona?

Poreklom iz Srbije, majka troje dece i unuka generala JNA: Ko je Ana Volš, nestala u blizini Bostona?

Danas 09.01.2023
Ana Volš, poreklom iz Srbije, nestala je 1. januara u blizini Bostona, a detalji o njenom nestanku i dalje su površni. Volš je majka troje dece, a ono što je poznato jeste da je trebalo da ode u Vašington radi posla. Međutim, na let nikad nije… »
Muž nestale Ane sa kezom od uva do uva ide na sud: Prve fotografije uhapšenog za ometanje potrage za Anom Volš koja je…

Muž nestale Ane sa kezom od uva do uva ide na sud: Prve fotografije uhapšenog za ometanje potrage za Anom Volš koja je…

Blic 09.01.2023
Brajan, suprug Beograđanke Ane Volše koja je misteriozno nestala u novogodišnjoj noći u Americi uskoro će se naći pred sudom nakon što je sinoć uhapšen zbog ometanja potrage za njegovom suprugom. Brajana upravo policija odvodi u sud, a… »
Ana Volš nestala sa lica zemlje, muž brajan ne skida osmeh s lica! Šok: Policajci ga doveli, uskoro će se znati za šta je…

Ana Volš nestala sa lica zemlje, muž brajan ne skida osmeh s lica! Šok: Policajci ga doveli, uskoro će se znati za šta je…

Kurir 09.01.2023
Brajan Volš, suprug Beograđanke Ane Volš, koja je misteriozno nestala u noći 1. januara, danas bi trebalo da se pojavi u sudnici kako bi se izjasnio o optužbama da je ometao istragu, odnosno dovodio policiju u zabludu tokom istrage o nestanku… »
Jedan detalj na mužu nestale Beograđanke odmah privukao pažnju: Svi gledaju u noge Brajana Volša i pitaju se šta to nosi?!

Jedan detalj na mužu nestale Beograđanke odmah privukao pažnju: Svi gledaju u noge Brajana Volša i pitaju se šta to nosi?!

Kurir 09.01.2023
Suprug Beograđanke Ane Volš (39), koja je misteriozno nestala 1. januara, Brajan Volš danas bi trebalo da bude se pojavi u sudu kako bi se izjasnio o optužbama da je ometao istragu, odnosno dovodio policiju u zabludu tokom istrage o nestanku supruge… »
Sve nelogičnosti u slučaju nestanka Amerikanke srpskog porekla: Novinar iz Bostona izneo kratku analizu situacije Ane Volš

Sve nelogičnosti u slučaju nestanka Amerikanke srpskog porekla: Novinar iz Bostona izneo kratku analizu situacije Ane Volš

Danas 09.01.2023
Novinar američkog kanala „Boston 25 News“ Bob Vard pomno prati slučaj nestale Ane Volš, Amerikanke srpskog porekla koja je nestala 1. januara, a tim povodom izneo je nekoliko nelogičnosti do kojih se došlo tokom istrage. „U Kohasetu sam zbog… »
VIDEO Lisice na rukama i osmeh na licu: Policija odvela supruga nestale Ane Volš na salušanje, smejao se dok su ga uvodili u…

VIDEO Lisice na rukama i osmeh na licu: Policija odvela supruga nestale Ane Volš na salušanje, smejao se dok su ga uvodili u…

Nova 09.01.2023
Brajan Volš, suprug nestale Ane Volš, koji je uhapšen u nedelju zbog sumnje da je ometao istragu policajaca dok su tragali za nestalom Srpkinjom, danas će biti saslušan. Na društvenim mrežama mediji su objavili snimak kako Volš sa lisicama na… »
Detalj zapao svima za oko - aninog muža sa lisicama uveli u garažu! Policija ubrzo odvezla automobil iz kuće nestale?!

Detalj zapao svima za oko - aninog muža sa lisicama uveli u garažu! Policija ubrzo odvezla automobil iz kuće nestale?!

Mondo 09.01.2023
Muž lepe Beograđanke Ane, Brajan Volš, uhapšen je sinoć zbog ometanja policijske istrage o njenom nestanku, a detalj na snimku je svima zapao za oko. Muž lepe Beograđanke Ane, Brajan Volš, uhapšen je sinoć zbog ometanja policijske istrage o… »
Majka nestale Beograđanke posle hapšenja muža brajana Otkrila s kim je Ana išla da se vidi na aerodromu, ali i kakav je…

Majka nestale Beograđanke posle hapšenja muža brajana Otkrila s kim je Ana išla da se vidi na aerodromu, ali i kakav je…

Kurir 09.01.2023
Milanka Ljubičić, majka nestale Beograđanka Ane Volš (39) rekla je za Kurir da ne zna tačan razlog zbog kog je njen zet Amerikanac Brajan Volš (48) uhapšen. - Čula sam da je Brajan uhapšen zbog ometanja istrage, ali ne znam nikakve detalje i to… »
"Ne znam zašto su mi uhapsili zeta!" Oglasila se majka nestale Beograđanke Ane: Rekao je da je ona dobro, ja mu verujem!

"Ne znam zašto su mi uhapsili zeta!" Oglasila se majka nestale Beograđanke Ane: Rekao je da je ona dobro, ja mu verujem!

Mondo 09.01.2023
Oglasila se majka nestale Beograđanke Ane o celom slučaju i otkrila da ne zna zašto su uhapsili njenog zeta Brajana Volša. Oglasila se majka nestale Beograđanke Ane o celom slučaju i otkrila da ne zna zašto su uhapsili njenog zeta Brajana Volša… »
Jezivo! Muž nestale Beograđanke se smejao dok su ga odvodili! Snimak razbesneo ljude: "To je lice uhvaćenog čoveka!"

Jezivo! Muž nestale Beograđanke se smejao dok su ga odvodili! Snimak razbesneo ljude: "To je lice uhvaćenog čoveka!"

Mondo 09.01.2023
Snimak objavljen na društvenim mrežama je sve šokirao. Na njemu se vidi suprug nestale Beograđanke Ane Volš kako izlazi iz kuće sa "osmehom oko glave." Snimak objavljen na društvenim mrežama je sve šokirao. Na njemu se vidi suprug nestale… »
Suprug nestale Ane sa osmehom na licu krenuo na saslušanje: Policija ga sa lisicama na rukama odvela u sud

Suprug nestale Ane sa osmehom na licu krenuo na saslušanje: Policija ga sa lisicama na rukama odvela u sud

Telegraf 09.01.2023
Očekuje se da će uskoro početi da daje iskaz pred sudijom. Brajan Volš, suprug nestale Ane Volš, koji je uhapšen u nedelju zbog sumnje da je obmanjivao policiju dok su tragali za nestalom Srpkinjom, danas će biti saslušan. U međuvremenu su mediji… »
"Ljudi u Americi su zabrinuti za anu, to je glavna vest": Novinarka iz Amerike koja izveštava o nestanku Beograđanke za…

"Ljudi u Americi su zabrinuti za anu, to je glavna vest": Novinarka iz Amerike koja izveštava o nestanku Beograđanke za…

Blic 09.01.2023
"Juče je policija u Masačusetsu pretresla kuću Ane i Brajana. Oduzeli su neke kutije i dokaze, fotografije iz njihovog doma. Ubrzo nakon toga dobili smo obaveštenje da je Anin suprug uhapšen zbog obamnjivanja u policijskoj istrazi", kaže za "Blic"… »
Ko je Brajan Volš, muž nestale Ane iz Beograda: Već imao posla s policijom i zakonom, a evo zašto ga je FBI hapsio (video)

Ko je Brajan Volš, muž nestale Ane iz Beograda: Već imao posla s policijom i zakonom, a evo zašto ga je FBI hapsio (video)

Kurir 09.01.2023
Bostonski detektivi danonoćno tragaju za Anom, majkom tri mala sina. BOSTON - Suprug Beograđanke Ane Volš, koja je nestala u Americi, uhapšen je zbog ometanja istrage u vezi sa njenim nestankom, ali ovo nije prvi put da Brajan Volš dolazi u sukob sa… »
Policija odvezla automobil iz kuće Ane Volš: Novi detalji hapšenja supruga nestale Srpkinje (video)

Policija odvezla automobil iz kuće Ane Volš: Novi detalji hapšenja supruga nestale Srpkinje (video)

Blic 09.01.2023
Suprug Ane Volš, Srpkinje koja je nestala u Americi, Brajan Volš, uhapšen je zbog ometanja policijske istrage, a sa lisicama na rukama doveden je na uviđaj u kuću u kojoj živi sa suprugom i troje dece. - Volš je optužen da je doveo u zabludu… »
Ko je Brajan Volš, uhapšeni suprug nestale Amerikanke srpskog porekla

Ko je Brajan Volš, uhapšeni suprug nestale Amerikanke srpskog porekla

RTS 09.01.2023
Suprug Beograđanke Ane Volš, koja je nestala u Americi, uhapšen je zbog ometanja istrage u vezi sa njenim nestankom, ali ovo nije prvi put da Brajan Volš dolazi u sukob sa zakonom. Kako prenosi En-Bi-Si Boston, Brajan Volš je osuđen i za… »
Uhapšen suprug Beograđanke Ane Volš koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Uhapšen suprug Beograđanke Ane Volš koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Insajder 09.01.2023
Uhapšen je Brajan Volš, suprug Ane Volš koja je poreklom iz Beograda, a nestala je pre više od nedelju dana u Americi. On se sumnjiči za ometanje istrage. Kako prenosi En-Bi-Si njuz, američka policija uhapsila je Brajana Volša (46), muža nestale… »
Najnoviji detalji hapšenja muža nestale beograđanke Ane Volš: Brajana vezanog dovode na uviđaj u kući policija odvezla…

Najnoviji detalji hapšenja muža nestale beograđanke Ane Volš: Brajana vezanog dovode na uviđaj u kući policija odvezla…

Kurir 09.01.2023
Brajan Volš, suprug nestale Srpkinje Ane, vezanih ruku doveden je na uviđaj u kući gde živi sa suprugom i troje dece. Suprug nestale žene, koja je rodom iz Beograda, podsetimo, uhapšen je kasno sinoć po našem vremenu zbog ometanja istrage. - Volš… »
Ko je Brajan Volš, uhapšeni suprug Beograđanke koja je nestala u SAD

Ko je Brajan Volš, uhapšeni suprug Beograđanke koja je nestala u SAD

Radio 021 09.01.2023
Suprug Beograđanke Ane Volš, koja je nestala u Americi, uhapšen je zbog ometanja istrage, ali ovo nije prvi put da Brajan Volš dolazi u sukob sa zakonom. Kako prenosi NBC Boston, Brajan Volš je osuđen i za falsifikovanje potvrdnih dokumenata i… »
Šta za sada znamo o nestanku Amerikanke srpskog porekla: Suprug Ane Volš bio osuđivan zbog prevare

Šta za sada znamo o nestanku Amerikanke srpskog porekla: Suprug Ane Volš bio osuđivan zbog prevare

Danas 09.01.2023
Brajan Volš, uhapšeni suprug Ane Volš koja se vodi kao nestala, 2021. godine je priznao krivicu za krivičnu delo prevare, otkrili su američki mediji. Kako je preneo NBC iz Bostona, Volš je 2016. godine pozajmio od prijatelja dve slike Endija… »
Ko je Beograđanka Ana Volš (39) nestala u SAD? Od 31. decembra gubi joj se svaki trag

Ko je Beograđanka Ana Volš (39) nestala u SAD? Od 31. decembra gubi joj se svaki trag

Luftika 09.01.2023
Ana Volš (39), za kojom se traga od 31. decembra u Sjedinjenim Američkim Državama, majka je troje dece i zaposlena je u firmi za nekretnine. Rođena je u Beogradu, a u SAD se preselila 2005. godine, kako je i sama objavila na svojim društvenim… »
Ko je Beograđanka Ana Volš, čiji je muž Brajan uhapšen u SAD: Trebalo da se ukrca na let za Vašington 31. decembra, ali u…

Ko je Beograđanka Ana Volš, čiji je muž Brajan uhapšen u SAD: Trebalo da se ukrca na let za Vašington 31. decembra, ali u…

Nova 09.01.2023
Ana Volš (39), za kojom se traga od 31. decembra u Sjedinjenim Američkim Državama, majka je troje dece i zaposlena je u firmi za nekretnine. Rođena je u Beogradu, a u SAD se preselila 2005. godine, kako je i sama objavila na svojim društvenim… »
U SAD uhapšen suprug nestale Beograđanke Ane Volš

U SAD uhapšen suprug nestale Beograđanke Ane Volš

Novi magazin 09.01.2023
Suprug Ane Volš, nestale majke troje dece poreklom iz Srbije, koja je poslednji put viđena na Novu godinu, uhapšen je u SAD zbog obmanjivanja policije u istrazi njenog nestanka, saopštio je okružni tužilac. Brajan Volš (46) iz Кohaseta optužen je… »
Uhapšen suprug Beograđanke Ane Volš koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Uhapšen suprug Beograđanke Ane Volš koja je pre nedelju dana nestala u Americi

RTS 09.01.2023
Uhapšen je Brajan Volš, suprug Ane Volš koja je poreklom iz Beograda, a nestala je pre više od nedelju dana u Americi. On se sumnjiči za ometanje istrage. Kako prenosi En-Bi-Si njuz, američka policija uhapsila je Brajana Volša (46), muža nestale… »
"Da li suprug ane Volš nešto skriva?" Milosavljević o teoriji nestanka: On se zamerio nekome, a nju koriste kako bi ga…

"Da li suprug ane Volš nešto skriva?" Milosavljević o teoriji nestanka: On se zamerio nekome, a nju koriste kako bi ga…

Kurir 09.01.2023
Ana Volš, rodom iz Beograda, koja je poslednji put u Srbiji bila 27. decembra, nakon čega je proglašena nestalom osobom, prema rečima njene majke, u tom periodu normalno se ponašala i ništa nije uakzivalo na agoniju koju njena porodica trenutno… »
U SAD uhapšen suprug nestale Beograđanke Ane Volš (VIDEO)

U SAD uhapšen suprug nestale Beograđanke Ane Volš (VIDEO)

Vesti online 09.01.2023
Suprug Ane Volš, nestale majke troje dece poreklom iz Srbije, koja je poslednji put viđena za Novu godinu, uhapšen je u SAD zbog obmanjivanja policije u istrazi njenog nestanka, saopštio je okružni tužilac. Brajan Volš (46) iz Кohaseta optužen je… »
Šta sve znamo o suprugu nestale Ane Volš: Optuživan za prevaru, i ranije bio privođen

Šta sve znamo o suprugu nestale Ane Volš: Optuživan za prevaru, i ranije bio privođen

Telegraf 09.01.2023
Sudski dokumenti pokazuju da se Brajan Volš 2021. godine izjasnio krivim za federalne optužbe za prevaru. Brajan Volš, suprug nestale Ane Volš, koji je uhapšen u nedelju zbog sumnje da je obmanjivao policiju dok su tragali za nestalom Srpkinjom… »
VIDEO: Priveden suprug Beograđanke koja je nestala u SAD

VIDEO: Priveden suprug Beograđanke koja je nestala u SAD

Radio 021 09.01.2023
Suprug Beograđenke nestale u SAD, Ane Volš, uhapšen je zbog dovođenja istrage u zabludu, javio je CBS. Okružno tužilaštvo u Norfolku objavilo je hapšenje 46-ogodišnjeg Brajana Volša u nedelju uveče. Očekuje se da će Brajan biti optužen u… »
U SAD uhapšen muž nestale Beograđanke, 9 dana potrage za Anom

U SAD uhapšen muž nestale Beograđanke, 9 dana potrage za Anom

Luftika 09.01.2023
Suprug nestale Beograđanke Ane Volš, majke tri mala sina, uhapšen je kasno sinoć po našem vremenu zbog ometanja istrage. – Volš je optužen da je doveo u zabludu policijsku istragu o nestanku supruge. Policija ima razlog da veruje da je Brajan… »
Uhapšen suprug Beograđanke Ane Volš koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Uhapšen suprug Beograđanke Ane Volš koja je pre nedelju dana nestala u Americi

Danas 09.01.2023
Uhapšen je Brajan Volš, suprug Ane Volš koja je poreklom iz Beograda, a nestala je pre više od nedelju dana u Americi. Sumnjiči se za ometanje istrage. Kako prenosi En-Bi-Si njuz, američka policija uhapsila je Brajana Volša (46), muža nestale Ane… »
Nestala Ana je unuka srpskog generala? Napustila našu zemlju iste godine kad joj je umro deda

Nestala Ana je unuka srpskog generala? Napustila našu zemlju iste godine kad joj je umro deda

Blic 09.01.2023
Ana Volš (39), Srpkinja koja je za Novu godinu nestala u Americi, unuka je srpskog generala Nikole Ljubičića, svojevremeno jednog od najmoćnijih Srba i najbližih saradnika Josipa Broza Tita, piše Alo!. Nikola Ljubičić poreklom je iz užičkog sela… »
Uhapšen muž Beograđanke koja je nestala 1. januara

Uhapšen muž Beograđanke koja je nestala 1. januara

Dnevnik 09.01.2023
MASAČUSETS: Policija je uhapsila muškarca iz Masačusetsa, jer je doveo u zabludu istragu o misterioznom nestanku njegove supruge iz predgrađa Bostona. Vlasti su saopštile da je uhapšen Brajan Volš (46), suprug Ane Volš (39), poreklom iz Beograda… »
Snimak hapšenja supruga Ane Volš: Sa lisicama na rukama priveden u stanicu, danas izlazi pred sudiju

Snimak hapšenja supruga Ane Volš: Sa lisicama na rukama priveden u stanicu, danas izlazi pred sudiju

Telegraf 09.01.2023
Suprug Ane Volš sa decom je živeo u Kohasetu, dok je ona, kako pišu mediji živela u Vašingtonu gde je radila. Suprug nestale Ane Volš, za kojom se traga od 1. januara, uhapšen je juče, a na teret mu se stavlja obmanjivanja policije koja istražuje… »
Muž nestale Ane Volš uhapšen, pojavio se i snimak hapšenja

Muž nestale Ane Volš uhapšen, pojavio se i snimak hapšenja

Nova 09.01.2023
Suprug Ane Volš, nestale majke troje dece poreklom iz Srbije, koja je poslednji put viđena na Novu godinu, uhapšen je u SAD zbog obmanjivanja policije u istrazi njenog nestanka, a u međuvremenu se pojavio i snimak njegovog hapšenja. Brajan Volš (46)… »
Isplivao snimak hapšenja muža lepe Beograđanke Ane! Kamere sve snimile, policija ga odvela sa lisicama na rukama (video)

Isplivao snimak hapšenja muža lepe Beograđanke Ane! Kamere sve snimile, policija ga odvela sa lisicama na rukama (video)

Mondo 09.01.2023
Muž lepe Beograđanke Ane, Brajan Volš, uhapšen je sinoć zbog ometanja policijske istrage o njenom nestanku. Muž lepe Beograđanke Ane, Brajan Volš, uhapšen je sinoć zbog ometanja policijske istrage o njenom nestanku. Suprug nestale Beograđanke… »
Snimak hapšenja muža Ane Volš: Odveden u stanicu sa lisicama (video)

Snimak hapšenja muža Ane Volš: Odveden u stanicu sa lisicama (video)

Blic 09.01.2023
Na društvenim mrežama pojavio se prvi snimak hapšenja Brajana Volša (46), supruga nestale Beograđanke Ane Volš (39). On je uhapšen zbog ometanja policijske istrage o njenom nestanku, rekao je tužilac okruga Norfolk Majkl Morisi. Tokom njegovog… »
Uhapšen muž Ane Volš

Uhapšen muž Ane Volš

Blic 09.01.2023
Suprug nestale Ane Volš uhapšen je zbog ometanja policijske istrage o njenom nestanku, rekao je tužilac okruga Norfolk Majkl Morisi. Brajan Volš (46) uhapšen je zbog dovođena istrage o njenom nestanku u zabludu. Očekuje se da će biti izveden pred… »
Promena planova, kasna prijava nestanka, požar u staroj kući: Ovo su 3 najveće misterije u slučaju nestanka Ane iz Beograda…

Promena planova, kasna prijava nestanka, požar u staroj kući: Ovo su 3 najveće misterije u slučaju nestanka Ane iz Beograda…

Blic 08.01.2023
Ana Volš (39), majka troje dece, rođena i odrasla u Beogradu, nestala je pod vrlo čudnim okolnostima u Americi. Ona je poslednji put viđena poslednjeg dana prošle godine, a njen nestanak prijavljen je tri dana kasnije i od tada policija intenzivno… »
"Te noći je zvala tri osobe, Ne mogu sebi da oprostim što se nisam javila": Ispovest Milanke, majke nestale Ane Volš

"Te noći je zvala tri osobe, Ne mogu sebi da oprostim što se nisam javila": Ispovest Milanke, majke nestale Ane Volš

Blic 08.01.2023
Ana Volš (39) nestala je 1. januara u Americi i policija i dalje traga za njom. Ana je rođena i odrasla u Beogradu, odakle je otišla 2005. godine, a njena majka Milanka i dalje živi u Beogradu. Ona je medijima rekla da ne može da nasluti šta je bi… »

Vesti dana »