Povezane vesti

Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU

Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU

Politika 19.01.2023
DAVOS – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na panelu u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je… »
Vučić: Evropa bila stabilnija u vreme Angele Merkel

Vučić: Evropa bila stabilnija u vreme Angele Merkel

Politika 19.01.2023
DAVOS- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvuje u Davosu, u okviru Svetskog ekonomskog foruma, na panelu „Vajdening Jurop's Horajzons" (Widening Europe's Horizons) - Kako nova Evropska politička zajednica može ojačati bezbednosni pejzaž… »
Vučićeva poruka iz Davosa

Vučićeva poruka iz Davosa

Politika 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti uživo iz Davosa gde je učestvovao na Svetskom ekonomskom forumu. Vučić je govorio o temama od najvažnijeg nacionalnog i državnog značaja. Predsednik je danas učestvovao na danas učestvovao… »
Plenković i Vučić razgovarali u Davosu, žele bolje odnose

Plenković i Vučić razgovarali u Davosu, žele bolje odnose

Slobodna Evropa 19.01.2023
Premijer Hrvatske Andrej Plenković objavio je na Tviteru da je razgovarao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Davosu u četvrtak izjutra, 19. januara, o bilateralnim odnosima i evropskom putu zemalja u susedstvu. "Uz politiku dijaloga i… »
Vučić: Siguran sam da Srbija neće uskoro postati deo EU

Vučić: Siguran sam da Srbija neće uskoro postati deo EU

Dnevnik 19.01.2023
DAVOS: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na panelu u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je popularnost… »
Vučić iz Davosa: "Uradili smo ono zbog čega smo došli"

Vučić iz Davosa: "Uradili smo ono zbog čega smo došli"

Telegraf 19.01.2023
Vučić se jutros sastao sa liderima regiona na panelu Diplomatski dijalog. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić smatra da je delegacija Srbije u Davosu uradila ono zbog čega je došla, a to je predstavljanje naše države kao dobre investicione… »
Vučić: Neću reći da je Putin ludak, ja se ne slažem sa tim

Vučić: Neću reći da je Putin ludak, ja se ne slažem sa tim

Sputnik 19.01.2023
Neću reći da je Putin ludak, kao što sam to čuo hiljadu puta ovde u Davosu i ne slažem se sa tim, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom panela „Širenje evropskog horizonta“ na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu. Vučić je, na… »
Vučić sa liderima regiona na panelu o Zapadnom Balkanu u Davosu; Predsednik je objasnio zašto je seo iza svih

Vučić sa liderima regiona na panelu o Zapadnom Balkanu u Davosu; Predsednik je objasnio zašto je seo iza svih

Insajder 19.01.2023
Lideri Zapadnog Balkana, među kojima je bio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, okupili su se danas u Davosu na panelu "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu" u okviru Svetskog ekonomskog foruma. Glavna tema bili su izazovi sa kojima se suočavaju… »
Vučić: Razgovor s Plenkovićem je bio otvoren i lekovit

Vučić: Razgovor s Plenkovićem je bio otvoren i lekovit

Euronews 19.01.2023
Predsdednik Srbije Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je zadovoljan susretima u Davosu, a na pitanje o susretu sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem odgovorio je da je u pitanju bio otvoren i lekovit razgovor. On je novinarima u Davosu… »
Otopljavanje odnosa na davoskih minus 11: Budi se nada u bolje sutra s Hrvatskom

Otopljavanje odnosa na davoskih minus 11: Budi se nada u bolje sutra s Hrvatskom

N1 Info 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Vlade Hrvatske Andrej Plenković sastali su se jutros u Davosu, gde učestvuju na svetskom ekonomskom forumu. Razgovor je trajao pola sata, uz poruke da je razgovor bio korektan i da postoji težnja za… »
Vučić: Srbija neće uskoro postati deo Evropske unije

Vučić: Srbija neće uskoro postati deo Evropske unije

Biznis.rs 19.01.2023
napredak na ekonomskom planu poslednjih nekoliko godina. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u četvrtak na panelu „Širenje evropskog horizonta“, koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu, da je siguran da Srbija neće… »
FOTO Vučić o rasporedu sedenja: Nisam jadnik, molili me da sednem u prvi red, ali nisam hteo

FOTO Vučić o rasporedu sedenja: Nisam jadnik, molili me da sednem u prvi red, ali nisam hteo

Radio 021 19.01.2023
Fotografija predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa panela o Zapadnom Balkanu iz Davosa izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama. U izjavi za medije, predsednik je rekao da su ga molili da sedne u prvi red, ali da on to nije hteo, prenosi… »
Vučić o „magarećoj klupi“ u Davosu: Nije bitno gde sam seo, već šta sam rekao

Vučić o „magarećoj klupi“ u Davosu: Nije bitno gde sam seo, već šta sam rekao

N1 Info 19.01.2023
"Moj utisak iz Davosa je da u ovim ratnim uslovima gotovo svi o svim pitanjima moraju da misle isto, a ja sam, kao što su neki u Beogradu rekli, 'crna ovca', jer je dobro da se unese i malo pluralizma i da se o nekim pitanjima misli drugačije, rekao je… »
Usamljeni Vučić o rasporedu sedenja u Davosu: Nisam jadnik, molili me da sednem u prvi red, nisam hteo VIDEO

Usamljeni Vučić o rasporedu sedenja u Davosu: Nisam jadnik, molili me da sednem u prvi red, nisam hteo VIDEO

Nova 19.01.2023
Fotografija predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa panela o Zapadnom Balkanu iz Davosa izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama. U izjavi za medije, predsednik je rekao da su ga molili da sedne u prvi red, ali da on to nije hteo. „Tamo sam… »
Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU

Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU

N1 Info 19.01.2023
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u… »
Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU

Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU

Pravda 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na panelu u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u EU, kao i da je popularnost i… »
Vučić iz Davosa: Srbija izašla na tržište obveznica pomak u odnosima sa hrvatskom (video)

Vučić iz Davosa: Srbija izašla na tržište obveznica pomak u odnosima sa hrvatskom (video)

Kurir 19.01.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas na kraju Svetskog ekonomskog foruma da je Srbija izašla na tržište obveznica i da je to jedna od najvažnijih vesti iz Davosa. Vučić je danas učestvovao na ekonomskom panelu nakon čega se obratio… »
Vučić: Evropa je bila stabilnija dok je Merkel bila na vlasti; Srbija neće uskoro postati deo EU (VIDEO)

Vučić: Evropa je bila stabilnija dok je Merkel bila na vlasti; Srbija neće uskoro postati deo EU (VIDEO)

RTV 19.01.2023
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvuje u Davosu, u okviru Svetskog ekonomskog foruma, na panelu "Widening Europe's Horizons - Kako nova Evropska politička zajednica može ojačati bezbednosni pejzaž kontinenta usled širih… »
"Svi misle isto o svim pitanjima, a ja sam uneo malo pluralizma": Vučić u Davosu o razgovoru sa Plenkovićem, investicijama i…

"Svi misle isto o svim pitanjima, a ja sam uneo malo pluralizma": Vučić u Davosu o razgovoru sa Plenkovićem, investicijama i…

Blic 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas završava posetu Davosu gde boravi u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF). Za medije je govorio o današnjim sastancima, ali se osvrnuo i na neke negativne komentare o mestu na kojem je sedeo. - Za Srbiju je… »
Vučić o sastanku sa Plenkovićem: Lekovito je što smo razgovarali

Vučić o sastanku sa Plenkovićem: Lekovito je što smo razgovarali

Novi magazin 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Davosu da je važno, dobro i lekovito što je na marginama Svetskog ekonomskog foruma razgovarao sa hrvatskim premijerom Andrejom Plenkovićem. Vučić je srpskim medijima rekao da je sa Plenkovićem… »
Vučić u Davosu na panelu o diplomatskom dijalogu na Zapadnom Balkanu

Vučić u Davosu na panelu o diplomatskom dijalogu na Zapadnom Balkanu

Politika 19.01.2023
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će učestvovati, u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF) u Davosu, u panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu. Panel će moderirati predsednik WEF Borge Brende, a pored Vučića učestvovaće i… »
Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU, za vreme Merkelove Evropa bila sigurnija

Vučić: Srbija neće uskoro postati deo EU, za vreme Merkelove Evropa bila sigurnija

RTS 19.01.2023
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje mogućnosti ulaska u… »
Treći dan Davosa: Danas se svetskoj biznis i političkoj eliti obratio i predsednik Vučić: "Svoj posao smo obavili"

Treći dan Davosa: Danas se svetskoj biznis i političkoj eliti obratio i predsednik Vučić: "Svoj posao smo obavili"

Blic 19.01.2023
Danas je treći dan Svetskog ekonomskog foruma u Davosu koji je okupio biznismene, predstavnike najvećih svetskih kompanija i političare. Delegaciju Srbije predvodi predsednik Aleksandar Vučić, koji je danas učestvovao na panelu "Širenje horizonta… »
Vučić: Siguran sam da Srbija neće uskoro postati deo EU

Vučić: Siguran sam da Srbija neće uskoro postati deo EU

Vesti online 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na panelu “Širenje evropskog horizonta” koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje… »
Vučić na panelu u Davosu: Pomalo sam pesimista kada je u pitanju mogućnost ulaska Srbije u EU

Vučić na panelu u Davosu: Pomalo sam pesimista kada je u pitanju mogućnost ulaska Srbije u EU

Euronews 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje… »
Vučić: Siguran sam da Srbija neće uskoro postati deo EU

Vučić: Siguran sam da Srbija neće uskoro postati deo EU

Insajder 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na panelu "Širenje evropskog horizonta" koji se održava u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu da je siguran da Srbija neće uskoro postati deo EU i da je pomalo pesimista kada je pitanje… »
Vučić o rasporedu sedenja u Davosu: "Nisam želeo u prvi red"

Vučić o rasporedu sedenja u Davosu: "Nisam želeo u prvi red"

Telegraf 19.01.2023
"Verujem da sam dobro govorio o Srbiji, to je važnije", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić smatra da je delegacija Srbije u Davosu uradila ono zbog čega je došla, a to je predstavljanje naše države kao dobre investicione… »
„Ne može tigar među ljude. Ovako ga ni Tramp nije ponizio“: Usamljeni Vučić u Davosu postao hit na mrežama

„Ne može tigar među ljude. Ovako ga ni Tramp nije ponizio“: Usamljeni Vučić u Davosu postao hit na mrežama

Nova 19.01.2023
Fotografija predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa panela o Zapadnom Balkanu iz Davosa izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na panelu o Zapadnom Balkanu, održanom u okviru Svetskog ekonomskog foruma… »
Kao siroče: Tužna slika Vučića sa sastanka o Zapadnom Balkanu

Kao siroče: Tužna slika Vučića sa sastanka o Zapadnom Balkanu

Nova 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na panelu o Zapadnom Balkanu, održanom u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu sedeo je izdvojeno od svih lidera i sam. Na panelu su bili prisutni lideri sa Zapadnog Balkana, uključujući i premijera Kosova… »
Kurti iz Davosa o dijalogu Beograda i Prištine: Potrebno ubrzanje, uz međusobno priznanje

Kurti iz Davosa o dijalogu Beograda i Prištine: Potrebno ubrzanje, uz međusobno priznanje

Blic 19.01.2023
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti sastao se na Svetskom ekonomskom forumu sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Miroslavom Lajčakom, sa kojim je razgovarao o "narednim koracima i potrebi ubrzanja procesa dijaloga, uz… »
Vučić u Davosu na panelu o Zapadnom Balkanu, pažnju privuklo mesto na kom sedi

Vučić u Davosu na panelu o Zapadnom Balkanu, pažnju privuklo mesto na kom sedi

N1 Info 19.01.2023
Lideri Zapadnog Balkana, među kojima je bio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, okupili su se danas u Davosu na panelu "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu" u okviru Svetskog ekonomskog foruma. Glavna tema bili su izazovi sa kojima se suočavaju… »
"Ovde je: -11" Vučić u Davosu, otkrio kako provodi pauzu između sastanaka (foto)

"Ovde je: -11" Vučić u Davosu, otkrio kako provodi pauzu između sastanaka (foto)

Blic 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas završava posetu Davosu, a na svom Instagram nalogu otkrio je kako provodi veme između sastanaka. - Ovde je -11C, tako da topla supa u kratkoj pauzi dobro dođe - napisao je on na svom profilu. Vučić se ranije… »
"Kad se nasekira, kreše i srboljubima i rusoljubima,: Ne?" Plenković i Vučić u Davosu, a Jadranka Kosor ekspresno tvituje i…

"Kad se nasekira, kreše i srboljubima i rusoljubima,: Ne?" Plenković i Vučić u Davosu, a Jadranka Kosor ekspresno tvituje i…

Blic 19.01.2023
Premijer Andrej Plenković se danas na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu nakratko sastao s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Sastanak, koji je počeo nešto iza 9 sati, trajao je oko 30 minuta, što je i objavio kasnije na društvenim mrežama… »
Kurti ponovo o međusobnom priznanju, ovog puta s Lajčakom

Kurti ponovo o međusobnom priznanju, ovog puta s Lajčakom

Dnevnik 19.01.2023
PRIŠTINA: Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti sastao se na Svetskom ekonomskom forumu sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Miroslavom Lajčakom, sa kojim je razgovarao o "narednim koracima i potrebi ubrzanja procesa dijaloga… »
Vučić opet ponižava sebe i Srbiju: Tužna slika Vučića sa sastanka o Zapadnom Balkanu (foto)

Vučić opet ponižava sebe i Srbiju: Tužna slika Vučića sa sastanka o Zapadnom Balkanu (foto)

Pravda 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na panelu o Zapadnom Balkanu, održanom u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu sedeo je izdvojeno od svih lidera i sam. Na panelu su bili prisutni lideri sa Zapadnog Balkana, uključujući i tzv. premijera tzv… »
Vučić: Vrlo korektan razgovor sa Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

Vučić: Vrlo korektan razgovor sa Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

RTS 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je imao vrlo korektan razgovor sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem na marginama foruma u Davosu. Predsednik je razgovarao i sa Borjanom Krišto, kao i sa Bernarom Emijeom. Na Svetskom… »
Vučić sa liderima regiona na panelu o Zapadnom Balkanu u Davosu

Vučić sa liderima regiona na panelu o Zapadnom Balkanu u Davosu

Novi magazin 19.01.2023
Lideri Zapadnog Balkana, među kojima je bio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, okupili su se danas u Davosu na panelu "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu" u okviru Svetskog ekonomskog foruma. Glavna tema bili su izazovi sa kojima se suočavaju… »
Medijski odjek fotografija iz Davosa: Vučić prvo sedi sam, posle se okrepljuje supom

Medijski odjek fotografija iz Davosa: Vučić prvo sedi sam, posle se okrepljuje supom

Danas 19.01.2023
Od panela u Davosu na kome su učestvovali predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Aljbin Kurti se u medijima u Srbiji dosta očekivalo, međutim, pažnju je najviše privukla fotografija na kojoj se srpski predsednik izdvojio od ostalih… »
Ovde je minus 11 tako da dobro dođe! Predsednik seo da odmori pa otkrio šta radi tokom kratke pauze u Davosu (foto)

Ovde je minus 11 tako da dobro dođe! Predsednik seo da odmori pa otkrio šta radi tokom kratke pauze u Davosu (foto)

Kurir 19.01.2023
BEOGRAD/DAVOS - Ovde je -11C, tako da topla supa u kratkoj pauzi dobro dođe, objavio je na zvaničnom Instagramu Budućnost Srbije, uz smajlija, predsednik Srbije Aleksandar Vučić pokazavši kako je iskoristio kratku pauzu na marginama Svetskog… »
„Stvarno je na margini“: Pajtićev komentar na fotografiju usamljenog Vučića u Davosu

„Stvarno je na margini“: Pajtićev komentar na fotografiju usamljenog Vučića u Davosu

Nova 19.01.2023
Bivši predsednik Demokratske stranke i profesor Pravnog fakulteta u Novom Sadu Bojan Pajtić prokomentarisao je fotografiju sastanka panela o Zapadnom Balkanu na kom je predsednik Srbije Aleksandar Vučić sam iza svih. Na panelu su bili prisutni lideri… »
Plenković i Vučić o rješavanju otvorenih pitanja

Plenković i Vučić o rješavanju otvorenih pitanja

Al Jazeera 19.01.2023
Hrvatski premijer je tokom susreta s predsjednikom Srbije u Davosu naglasio da su nužni dodatni napori za rješavanje otvorenih pitanja između dvije susjedne zemlje. Hrvatski premijer Andrej Plenković je tokom susreta s predsjednikom Srbije Aleksandrom… »
"Verujem da ćemo uspeti da ostvarimo napredak": Vučić: Vrlo korektan razgovor sa Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

"Verujem da ćemo uspeti da ostvarimo napredak": Vučić: Vrlo korektan razgovor sa Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

Blic 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je imao vrlo korektan razgovor sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima na marginama foruma u Davosu i izrazio uverenje da će u narednom periodu doći do napretka… »
Ko je gde sedeo na panelu o Zapadnom Balkanu: Vučić sam iza svih (FOTO)

Ko je gde sedeo na panelu o Zapadnom Balkanu: Vučić sam iza svih (FOTO)

Danas 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na panelu o Zapadnom Balkanu, održanom u okviru Svetskog ekonomskog foruma u Davosu sedeo je izdvojeno od svih lidera i sam. Na panelu su bili prisutni lideri sa Zapadnog Balkana, uključujući i premijera Kosova… »
Plenković i Vučić razgovarali u Davosu

Plenković i Vučić razgovarali u Davosu

Beta 19.01.2023
Premijer Hrvatske Andrej Plenković objavio je na Tviteru da je jutros u Davosu razgovarao s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem o bilateralnim odnosima i evropskom putu zemalja u susedstvu. "Uz politiku dijaloga i smirivanja tenzija, potrebno je… »
Vučić se sastao sa Plenkovićem u Davosu: „Vrlo korektan razgovor“

Vučić se sastao sa Plenkovićem u Davosu: „Vrlo korektan razgovor“

Danas 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa hrvatskim premijerom Andrejom Plenkovićem, na marginama Svetskog ekonomskog foruma u Daovsu. „Vrlo korektan razgovor sa o srpsko-hrvatskim odnosima. Verujem da ćemo u periodu koji je pred nama… »
Vučić: Vrlo korektan razgovor sa Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

Vučić: Vrlo korektan razgovor sa Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

Insajder 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je imao vrlo korektan razgovor sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima na marginama foruma u Davosu i izrazio uverenje da će u narednom periodu doći do napretka… »
Vučić u Davosu sa liderima u regionu na panelu "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu"

Vučić u Davosu sa liderima u regionu na panelu "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu"

RTV 19.01.2023
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se jutros u Davosu sa liderima regiona na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu, u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF). Panelu prisustvuje i specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i… »
Plenković i Vučić razgovarali u Davosu

Plenković i Vučić razgovarali u Davosu

Novi magazin 19.01.2023
Premijer Hrvatske Andrej Plenković objavio je na Tviteru da je jutros u Davosu razgovarao s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem o bilateralnim odnosima i evropskom putu zemalja u susedstvu. "Uz politiku dijaloga i smirivanja tenzija, potrebno je… »
Vrlo korektan razgovor s Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

Vrlo korektan razgovor s Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima

Dnevnik 19.01.2023
DAVOS: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je imao vrlo korektan razgovor sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima na marginama foruma u Davosu i izrazio uverenje da će u narednom periodu doći do… »
O čemu su razgovarali Vučić i Plenković

O čemu su razgovarali Vučić i Plenković

Sputnik 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je imao vrlo korektan razgovor sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem o srpsko-hrvatskim odnosima na marginama foruma u Davosu i izrazio uverenje da će u narednom periodu doći do napretka… »
U toku sastanak Vučića i Plenkovića u Davosu

U toku sastanak Vučića i Plenkovića u Davosu

Blic 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa danas se u švajcarskom Davosu, gde učestvuje na godišnjem sastanku Svetskog ekonomskog foruma (WEF), sa premijerom Hrvatske Andrejom Plenkovićem. Kako prenosi portal "Indeks", sastanak Plenkovića i… »
Vučić u Davosu sa liderima regiona: Panel "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu"

Vučić u Davosu sa liderima regiona: Panel "Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu"

Euronews 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se jutros u Davosu sa liderima regiona na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu, u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF). Panelu prisustvuje i specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine… »
Vučić u Davosu na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu

Vučić u Davosu na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu

RTS 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Davosu sa liderima regiona na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu, u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF). Panelu prisustvuje i specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav… »
Vučić u Davosu na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu

Vučić u Davosu na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu

Telegraf 19.01.2023
Vučić će posle toga, kako je planirano, imati i poseban sastanak sa Borjanom Krišto. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Davosu sa liderima regiona na panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu, u okviru Svetskog ekonomskog foruma… »
Vučić danas u Davosu na panelu o Diplomatskom dijalogu na Zapadnom Balkanu

Vučić danas u Davosu na panelu o Diplomatskom dijalogu na Zapadnom Balkanu

Blic 19.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će učestvovati, u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF) u Davosu, u panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu. Panel će moderirati predsednik WEF Borge Brende, a pored Vučića učestvovaće i drugi… »
Vučić sutra u Davosu na panelu o Diplomatskom dijalogu na Zapadnom Balkanu

Vučić sutra u Davosu na panelu o Diplomatskom dijalogu na Zapadnom Balkanu

Blic 18.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sutra će učestvovati, u okviru Svetskog ekonomskog foruma (WEF) u Davosu, u panelu Diplomatski dijalog na Zapadnom Balkanu. Panel će moderirati predsednik WEF Borge Brende, a pored Vučića učestvovaće i drugi… »
„Od Srbije će se očekivati da se opredeli u blokovskoj podeli“: Dimitrije Milić o Svetskom ekonomskom forumu u Davosu

„Od Srbije će se očekivati da se opredeli u blokovskoj podeli“: Dimitrije Milić o Svetskom ekonomskom forumu u Davosu

Danas 18.01.2023
Rešavanje kosovskog pitanja neće biti u glavnom fokusu Svetskog ekonomskog foruma koji se trenutno održava u Davosu, ali se, s obzirom na pritisak zapadnih zemalja da se ovo pitanje reši, biće o njemu reči na marginama foruma, navodi za Danas… »

Vesti dana »